Klebsiella Pneumoniae

RNG

Inac odporucene doplnky ako zinok selen a jod su tiez antimikrobialne
Zinkove iony v roztoku zabijaju aj rozne virusy, na ktore maju lekari len velmi skodlive antiviralne lieky, tak ze sa ich boja aj predpisovat a nechaju sa pacientov "vytrapit" s vlastnou telesnou obranou proti virusom, co samozrejme zvysuje znacne poskodenie tela, lebo to predlzuje cas infekcie a tiez jej intenzitu a tym aj skody, co virusy v tele napachaju.
Na rozdiel od lekarov co hladaju za chorobou obvykle jediny mikrob, mikroby v tele pracuju v spolupraci a mozes mat naraz niekolko skodlivych bakterii, pliesni, kvasnych infekcii, mykoplaziem a virusov, takze to atb v ziadnom pripade nevedia vyriesit, lebo na vacsinu menovanych su neucinne a dokomca obcas potlacenim nasi uzitocnych probiotik daju "zelenu" aj infekciam, s ktorymi si telo pred tym, s pomocou probiotik vedelo hravo poradit.

RNG

Nos sa da zbavit roznych infekcii kvapkami roztoku citricidalu, moze to byt vo vode alebo v kokosovom oleji, 3 kvapky citricidalu na 30 ml
Oreganovcy olej je najlepsie brat vo forme enzerickych kapsul, kde ucinna davka carvacrolu v nom ma byt 3 x 200 mg.Entericke kapsule s obsahom minimum 100 mg carvacrolu vyraba napr firma Now Foods a daju sa dostat z roznych predajni a samozrejme z internetu.
Niekomu pomoze do nosa kvapkat aj koloidnu striebornu vodu.
Odporucam tiez brat okrem mikrovlaknin na probiotik aj ustne probiotika/oral probiotics, lebo tie nielenze ochrania zuby proti kazom ale zvysia inumitu celeho horneho dychacieho traktu.

Cokodorotka

klab. - nebola teplota, len bolesti v dutine, neustale som vysmrkavala zelene,huste...som 5 mes. po reFESS, zvazovali dalsiu operaciu,lebo sa opat obajvili polypy,lebo ta spominana alergia na salicylaty, zatial som odmietla, prilis skoro. Preplachujem dutiny Vincentkou, kupila oreganovy olej, zatial som stabilizovana, dokonca mam aj cuch, uvidim dokedy...

Cokodorotka

To mi je uplne jasne, ze lekari budu podporovat svoju oblast a svoje liekove "technologie". Ja hladam inu cestu, verim, ze je, som optimista s 20 rocnou astmou...

RNG

Lekarne su na lieky, nie na doplnky potravin. A lekari su skoleni len na lieky, nie na doplnky potravin, cest malym vynimkam, od ktorych to mam aj ja.
Kazdy je v tom co nestudoval alebo v skole alebo sa dodatocne nevyskolil/nevzdelal mino skoly , laik.
A tak ti nemoze v tom, co nevie a nepozna aj napriek vsetkym, svojim diplomom poradit.
Diplom v klasickej medicine a farmakologii ti v alternativnej medicine a doplnkoch potravin vobec nepomoze.

Cokodorotka

dobry den, pisala som uz do "oddelenia" alergie -al.na kys, salicylovu, momentalne mi bakt. vys. z nosa ukazalo Klebsiella pneumoniae a ojedinele E.coli. Antibiotika mam za sebou - Dalacin, znizujem Prednison a Flixonase mam do nosa. Diagnoza:chronicky zapal dutin, som po Fess a reFess, absolutne sa nemienim nadalej napchatvat liekmi, hladam alternativnu cestu, kazdy prispevok potesi.Dakujem.

Nikoleta_01

Ďakujem, ale tak zase už nebudem kupovať také drahé veci čo ani neviem načo a či vôbec pomôže. Alternatíva je aj v lekárni a mám to isté.

RNG

Kedze klebsiela tvori casto biofilmy a tak zabranuje prieniku antimikrobialnych latok do vnuta jednotlivych bakterii, tak je treba v prvopm rade tuto bakteriu odmaskovat, na co je ucinny napr NAC)(2 x 600 az 1200 mg) a serrapeptaza(3 x 120 000 IU)
Az potopm su rozne antimikrobialne, ako vlastna telesna obrana, rozne lieky a rozne antimikrobialne doplnky na nu ucinne.
Vyckavanie a pozorovanie tu nie je na nic, to len zvysuje poskodenie tela a predlzuje chorobu. Okrem menovanych odmaskovacov odporucam antimikrobialne napr oreganovy olej, citricidal, extrakt z olivovych listov, collostrum a ine
A samozrejme kazdemu odporucam si doplnovat bezne, ktore sa nenachadzaju v nasej potrave v dostatku podla najnovsich lekarskych vedomosti, ako selen jod, zinok, vitaminy C E D-3,rozne mikrovklakniny a kvalitne probiotika

Nikoleta_01

Tiež mám zapálené hrdlo, ktoré ma mierne aj bolí, ale teplotu nemám. Mne lekárka povedala, že hneď na začiatok mi antibiotiká nedá, lebo zbytočne by som ich do seba pchala.