Káva na celulitídu?

LOLKy

Takže môj deň začína o 5:45, o 6:15 odchádzam do školy. V škole (mám 18 ;)) jem cez prestávočky desitu ako: rožok s maslom, salámov a zeleninou alebo ked sa mi chce zoberiem si jogurt a musli, a takéto srandičky nič extra, poobede prídem dám si obed (je to taktiež rôzne väčšinou jem polievky, ale aj iné jedlá dnes som mala francuzske zemiaky :D) ... potom idem von napríklad na korčule aspoň na 20 minút :) ked prídem rýchlo si zacvičím jógu alebo pilates, potom sa znova niečoho najem(večera) a potom už nerobím nič zaujímavé idem spať ... sem tam cez deň 1x za deň si dáme nejakú sladkosť ale snažím sa to teraz čo najviac obmedzovať, čo sa týka ovocia zjem tak jedno za deň :/ a vypijem relatívne málo vody niekedy (ked si nezačvím to môže byť tak 1-2razy do týždňa ) nevypijem ani liter

odpovedam

Z vlastnej skusenosti viem, ze ludia si vacsinou len myslia, ze maju dobru stravu a ze cvicia poriadne. netvrdim, ze ty si ten pripad, ale radsej popis, co kedy jedavas a ako intenzivne a kedy cvicis (co cvicis, ake vahy a pod.)

odpovedam

Musis zrazit telesny tuk pod 20% telesnej hmotnosti. Ina cesta nie je. Preto su rozne kozmeticke pripravky, kury a ine "babske recepty" neucinne. Takze jedine si to vymakat, tuk spalit, prijat max. 100g sacharidov denne, tvrde kardio 3x tyzdenne, to kombinovat so silovym treningom (nic pod 20kg nedvihat) a vysledky sa dostavia. Ale bez makania vysledok necakaj.