Depresia

annemary

kop- ja som z Oravy, bola som v Rk tam chodim aj na psychoterapie, je tam super a maju-teda robia tam aj elektrosoky nad ktorymi som rozmyslala, len to mi musia asi odporucit.

ps: napis mi radsej na mail- levicatkodk@azet.sk objasnim ti to a budem rada kazdej rade

kop

Dostat sa do nemocnice na psychiatriu nie je az taky problem. Prides tam autom, pojdes na oddelenie A, povies im, co ti je a oni ta isto prijmu. Na A-cku pobudnes mozno den, dva a potom ta daju na ine oddelenie. Len nemaj strach, lebo strach ma velke oci. Nemas sa coho bat. Ak im povies presne co ti je, tak ti isto pomozu.
Ja by som na tvojom mieste isiel do Michaloviec, Stranany.
Samovrazebne myslienky su dovodom na hospitalizaciu, tomu mozes verit.

annemary

kop- a to mam ist kde a co mam povedat?
Už som raz bola a pomohlo mi to, ale teraz mam pocit ze je to este horsie ked som tam vtedy bola, len mam pocit ze sa tam uz nedostanem-nevezmu ma.

kop

Ak rozmyslas nad samovrazdou, tak jednoznacne chod do nemocnice. Ak by ti samovrazda nevysla, tak ta tam aj tak supnu...

kop

Mozno by si mala skusit el. soky, tie vraj na depresie funguju ako sibnutim carovneho prutika, akurat, ze ti to dost vydeletuje pamat.
Ja nevidim v hospitalizacii na psychiatrii nic extra. Akurat, ze ta tam dobre nastavia na lieky. Maju viac casu odsledovat ta.
Ja som bol raz v Kosiciah a raz v Michalovciah. Michalovska nemocnica je velky psychiatricky komplex. Ani keby som chcel, tak im nemozem nic vytknut.

annemary

kop- ty mas aspon syna, ja nikoho.
Ako si sa vlastne dostal do nemocnice a ako dlho si tam bol?
Ja som uz teraz v takom stadiu ze rozmyslam nad vhodnym sposobom ukoncenia.
Aj doktor mi povedal ze som beznadejny pripad ze mi uz nik a nic nepomoze, takze mam to jasne definitivne ukoncit svoju put-to utrpenie

kop

Ja som trpel tazkymi depresiami. Na to hadam nezabera ziaden liek. V nemocnici som bral naraz tri AD, trochu to pomohlo. Cirka po dvoch rokoch to preslo. Ked som mal depresie, tak som mohol tak jedine lezat, len sem tam som cosi spravil cez net, nejaky mensi prekladik. V takom stave sa neda normalne existovat. Je to sialene a nepredstavitelne. Ako vravi Britney Spears: everybody has got ups and downs... Ona si toho chuderka tiez toho vela preskakala, co len malokto vie.
Ked videl posudkovy lekar spravu z nemocnice, ake som mal depresie, tak mi povedal, ze mam prist znovu na prehodnotenie o pat rokov, nie o dva.
Raz som lezal, potom som akoby videl vnutornym zrakom, ze nieco zmizlo z mojej psychiky a odvtedy som ziadnu depresiu nemal.
Venujem vam pesnicku od Madony:
substitute for love
nadherna pesnicka.

_meno

ahoj Lussynka978

asi tak od 14 .. asi 10 rokov som hladal a hladal a hladal a hladal .. a v 24 som nasiel - ze som od riesenia bezal neustale prec

velmi rad ti pomozem, ako bolo aj mne pomohnute

kludne mi napis ateven@azet.sk