Už som vyskúšala všetko

Príspevok v téme: Už som vyskúšala všetko
Vladza

Zdravím, ako tu čítam tie príspevky a odpovede, možno sa nájde kto mi pomôže. Už od septembra 2013 mávam obrovské bolesti. Začalo to mierne, sprvu len týždeň. Pri močení ma veľmi pálilo a po vymoceni to bolo ešte horšie. Nedokážem sa hybať, sú to príšerne bolesti. Moja obvodná doktorka má poslala domov a povedala že som prechladla. No keď som tam prišla aj v októbri. dala mi lieky na zápal (antibiotiká) takto sa to zopakovalo aj v novembri. Potom má poslala ku gynekologovi, bola som u neho 7 krát až kým mi nepovedal že to nie je ženského pôvodu. Potom som bola u urologa, kde mi našli baktériu v moči. Užívala som 3 antibiotiká aj tak nič. Vo februári mi oznámili, že v moči už nič nemám. Na konci februára som bola dokonca aj u ortopeda, ten povedal že mi nič na mechúr netlačí. Teraz, na začiatku marca som bola u alternatívnej liečiteľky, ktorá mi prečistila celé telo, aj tak nič. Od 21. januára 2013 som v noci nespala.

Ivka 1

Jasné potrebuješ diagnostikovať príčinu svojich zdravotných ťažkostí. Probiotiká ešte však nikomu neublížili a zvlášť ak je tu možnosť mykózy. Navyše ak máš vyničenú mikroflóru nielen v pošve ale určite aj v hrubom čreve. Takže urológia a gynekológia, trvaj na testoch.

Maoam

aha, takze 3x antibioza na zaklade antibiogramu (?), zaciatkom roka bola kultivacia mocu negativna (?), nasledne si bola u alternativnej liecitelky, ktora ti diagnostikovala (ako?) v tele parazity a napchala si do seba Vermox, ktory nic nepriniesol, teda nie zelany ucinok

takze takto: co sa tych kultivacii tyka: opakujem po X-ty krat: velmi dolezite je odobrat kultivacie na rozne typy bakterii a teda aerobne, anaerobne bakterie + kultivacia na kvasinky z posvy, uretry (moc. rura) a este EXTRA ster na atypicke bakterie ako su chlamydie, ureaplazmy a mykoplazmy, pretoze tie sa kutlivuju inak a casto su pricinou takych symptomov, ake mas ty

co sa mocu tyka, ak sa bude robit ster z uretry, to je jedna vec, ale moc treba zaslat na kultivaciu ESTE RAZ a hlavne minimalne tyzden pred tym ZIADNE antibiotikum, pretoze vysledok bude falosne negativny

musis na gyndosa pritlacit, opakovane, ak mas problemy, tak mas s niecim problem a patogen sa mohol aj zmenit a mozno je to mykoticky problem po tych antibiozach, tam ti ATB nepomozu, na to sa ide potom inak

bez diagnostiky sa dalej nepohnes, ostatne, co ti radili, AZ po identifikacii problemu a jeho rieseni, darmo budes tlacit do seba Vermox, lactobacily a Co., ked mas jasne znaky zapalu

Vladza

Neviem prečo mi ich dala. Vraj mám v tele nejaké parazity, no nato boli výsledky negatívne. Dávam dôraz nato aby som sa chránila. Stery mi vzali, boli negatívne na zápaly. Nohy aj kríze mám vždy skryté.

Maoam

inak ked vies, ze si nachylna tak preco sa nenababusis a nesedis v skole napr. na vankusi? alebo na svetri?, dolezite je mat vzdy NOHY a KRIZE v teple! a zadok tiez...

a suhlasim s nizsie uvedenymi prispevkami, ze po adekvatnej liecbe treba popracovat na imunite a zdravej crevnej aj vaginalnej flore

ale to ti bude prd platne, ked tam mas silnu infekciu, sa inak divim, ze ti to este nepreslo na oblicky (nezelam ti to, je to brutalne bolestivy zapal), alebo ak je to skor gynekologickeho povodu, ono to pekne krasne casom ascenduje smerom do malej panvy, s tym nie su srandy

Maoam

si to ty?

www.zdravie.sk

bez toho, aby sa urobili STERY z posvy, uretry a odobrany moc na kultivaciu a citlivost sa NEPOHNES DALEJ, to je ZAKLAD

tebou opisovane tazkosti spadaju pod zapal moc. ciest, ale mozes mat aj zapal v posve (o to lahsie je dostat z toho IMC) a v hre mozu byt nielen bakterie, ale napr. aj kvasinky

ZMEN gynekologa, TRVAJ na odobrati potrebnych sterov na kultivacie a citlivost VRATANE atypickych bakterii (chlamydie!!!, ureaplazmy, mykoplazmy), pretoze tie zvyknu tiez sposobovat podobne problemy a urolog alebo aj gynekolog ale aj vseobecna mozu zaslat moc (ranny) na kultivaciu a citlivost

strielat antibiotikami na slepo nema vyznam, ak problem pretrvava, musi sa jasne identifikovat patogen (y), ktore ti problem sposobuje (ju) a nasledne to riadne liecit

to je prvorade, sanacia crev. traktu, znovuvybudovanie zdravej vag. flory pride POTOM, aby sa to neopakovalo

dalej - bol vysetrovany sexualny partner, ak ho mas? rata sa aj oralny sex, pretoze prenos patogenov touto cestou (najmä kvasiniek) je momentalne v totalnom boome

Ivka 1

Vladza tak to sa nedá o alternatívnej liečbe ani hovoriť , čistenie tela a liek proti parazitom... Tam sa naozaj nedá očakávať zlepšenie. Jednoznačne je problém v oblasti malej pánvy - močovo-pohlavné ústrojenstvo. Antibiotikami je narušená mikroflóra - pomôžu kvalitné probotiká , detoxikácia organizmu a podávanie protizápalových prírodných produktov. Ak máš záujem o riešenie Tvojich ťažkostí prírodnou cestou, pod dohľadom odborníkov v oblasti prírodnej medicíny, môžeš mi napísať na mail. Viem ako sa Ti dá pomôcť ale naozaj.

vitavi

Problémy ti spôsobujú nežiadúce látky v potrave spolu s chemikáliami vrátane liekov.
V prvom rade vyraď jednoduchý cukor a ovocie, vrátane medu, mliečne výrobky a mlieko. Odstráň všetky aromatické a povzbudzujúce látky, všetky chemické aditíva v jedlách a nápojoch.
Jedz len teplé jedlá a teplé nápoje, nepreháňaj množstvo nápojov.
Oblasť od pása dolu si udržiavaj neustále v teple.
Stravu uprednostňuj jednoduchú, priemyselne neupravenú, žiadne sáčkové polotovary spracované jedlá.