Zmenšenie prsníkov

dengra

Marsmeloun:
ano bola som v Ruzinove. Operoval ma primar Kostal. V statnej nemocnici sa plati menej o polovicu ako v sukromnej. Tych 800-1000eciek. Aj k nemu som cakala polroka.

dengra

Ahojte kocky:)
baby ani ja som nevidela fotky pred opkou, aj som si ich vlastne nepytala. Ja som verila doktorovi. Tiez som si hovorila, ze horsie to uz nebude:) ale je to super, myslim, ze krajsie uz ani nemohli byt. Banujem,ze som nesla skor, odhodlavala som sa 7 rokov,strasne som sa bala.
Tak baby, ktore este len idete, chodte!

snehuliena

alusss a ešte, mňa pofotil doktor ale len pred po ešte nie , lebo to ešte neni konečný výsledok. Zatial som sa fotila len ja doma a jednu fotku mi spravil on na moje požiadať s mojim mibilom.Radšej sa doma pekne pofoť - na pamiatku.

snehuliena

alusss, máš pravdu, ja som tiež išla s tím že nechcem veľké prsia a mám teraz také C- D ešte sa to stále formuje. Mne to bolo jedno aké budú, ale verila som že horšie ako to bolo už mať nemôžem. Takže určite idete do lepšieho a to je jedno kto vás bude operovať, predsa každí jeden je odborník a nebude si kaziť svoje meno, akokoľvek sa bude snažiť aby sme boli mi pacientky spokojné. A druhá vec je každá sme iná, máme iný názor, iné predstavy....ale v konečnom dôsledku nám idete o to isté - mať pekné prsia :-).

alusss

teraz ked čítam tak mi došlo že ja som si ani žiadne fotky nepýtala... no ale nič to, ja idem do toho s tým že už dáko to dopadne, tieto čo mám sa mi nepáčia a nech už budú nové akékoľvek, budú aspoň menšie...nečakám zázraky, radšej budem milo prekvapená :) pán doktor odpísal že všetko platí...takže už len 10 dní..juchú, dúfam že sa na mňa nevykašlete potom ked budem niečo potrebovať a vás tu nebude...pekne treba chodiť pravidelne :)
marsmeloun ked si už povybavovala tak to skús, ked aj z doktora máš dobrý pocit, ja myslím že aj tak to má každá žena iné...ja napr. som nevidela fotky a nevadí mi to. a ak by to ozaj bola nakoniec nejaká katastrofa čo si nemyslím tak si došetríš a dáš si to upraviť u niekoho iného...ale ja myslím že to bude fajn, daj vedieť kedy máš termín, konečne si sa dočkala, si ťa pamätám, tiež sem už dlho píšeš
kočky po operácii nechcete poslať fotky? ozaj, ešte som sa chcela opýtať, tie fotky máte od doktora, tie pred a po... alebo ste sa doma fotili, aby som vedela, nieže sa doma neodfotím pred a potom mi doktor nedá žiadne...

Marsmeloun

dakujem :-)))) fuuu snehulienka tak toto je iný rozdiel .... vyzerá to uplne inak ako vtedy po opke čerstvo ....myslím že na to ako to bolo pred tak je to fakt riadny rozdiel a myslím že aj veľmi dobrý vysledok ... Takže baby a elkei myslím nakoniec že sa tej BB netreba až tak báť :-) a ja už nejdem tolko panikáriť tu :D :D

elkei

Presne ako hovoris.....ale tak zas aj ked je hlavny ucel odlahcenie chrbtice,tak to neznamena,ze musia vyzerat nejako nepekne,aspon podla mna....preco by ti nemohol urobit ake chces, vsak zaplatene za to dostane,tak ci tak a hlavne je to jeho vizitka a reklama...ci? ja osobne chcem zmensit, ale chcem,aby sa mi pacili,ze budem spokojna, nie napr ako ta baba s nepodarenymi silikonmi

Marsmeloun

možno mám aj ja ... len prehnané predstavy .... neviem už fakt :D už radsej tu nejdem depkovať a písať monology :D :D