Sex, fajka, atd.

Príspevok v téme: Sex, fajka, atd.
bramborka24

Ahojte, mam taky problem posledny pol rok s partnerom.

Obaja sme hanblivy ,takze menej komunikujeme co sa tyka prave tych dolezitejsich veci,ja sa este viem "premôct" no s nim je to horsie...

Moj problem : Trva max pol roka, ide o to,ze sex nemame skoro vôbec,iba anal ked tak(obom sa paci,preto), fajku ma stale kedy chce, ruko ho tiez urobim kedy chc- ALE naopak nic .... A tu je moj problem,, preco ??? Preco je mam robit jemu vsetko kedy on cche a on mne nic ?? Klasicky sex sme mavali,ale nie tak casto,no teraz uz vobec (a som zena,chyba mi aj ten predsa ) , o prstikoch sa da este hovorit,do vtedy boli,teraz uz ani tie nie ,,a o orale (mne) nemozem ani hovorit,lebo este som ho nemala od neho,lebo je mu to je proti voli , aj ked ja fajku robim rada...ide o to ,ze nechapem preco je to tak,,rozmaznala som ho tym,ze on ma kedy chce alebo co ??? Poradte prosim co s tym ... Okrem oralu,nutit ho nebudem,ked viem,ze ho nemusi...ALE IDE O KLASICKY SEX, PRSTOVANIE, a tak... :/ Dakujem za rady :)

bramborka24

U nas je to tak,ze buducnost neplanujeme ani jeden,co ma prist pride ,obajs sme toho nozoru.A co sa jemu paci na mne ?? To ze nepijem,nefajcim,som skromna, ze mam dobry zadok, to ako sa o neho staram(aj ked to on nevyzaduje ),moje oci ,ak ho skrabkam pred spanim :D a ine ma neak nenapada... On neni typ co by mi kazdy den hovoril co sa mu paci na mne,to mi maloo kedy povie:/:)
Vies mi ako chlap povedat,co sa s nim deje ...,?Neaky cmuzsky nazor by som rada tiez vedela.

skusenost1

A co sa jemu paci na tebe? Preco je s tebou? Planuje aj nejaku buducnost? Inak 2 roky je strasne malo na takuto radikalnu zmenu z jeho strany.

bramborka24

Vies u nas e to cele take zvlastne ..Spoznali sme sa v praci pred cca 2 rokmi,casom sme sa dali do kopy,v rovnakom case mu koncil podnajom a hladal novy a mne akurat kamoska odisla,tak sa nastahoval ku mne Odvtedy spolu byvame,uz sme sa raz stahovali pred rokom,keby nechcel nejde ale,no isiel... On ma zbalil na to aky bol, nie je zly,nefajci,nepije(raz do mesiaca s kamosmi si vypije,ale aj to malo,vela neznesie:D ) ,je skromny, ma pekne oci a usmev :) A v praci sme spolu robili,stale sa bavili,amli rovnake nazori atd,proste sme si padli do oka...
A ja ani neviem ci ma o mna zaujem alebo nie ... Pretoze sprava sa ku mne milo,povie mi ,ze si nevie predstavit co by bezo mna robil, pomaha mi so vsetkym,ked mi je zle alebo co,tak sa o mna stara a viem ,ze ma ma aj rad .... U nas je problem iba v poslednej dobe v sexe ...Ako donedavna bolo aj to Ok,aj ked mi vadilo,ze on mi oral nespravi,no ked viem,ze mu to vadi,tak som si zvykla ze nic ... No ked uz ani klasicky sex..A stale iba on ma fajku,ruku,prdel ,tak to je takee...Je super,ked mu to robim,preto to asi aj robim,lebo to robim rada,ale uz ma to prestava bavit takto..Preto som dnes aj sem pisala....

skusenost1

Ak mozes, napis, co ta na nom zaujalo, ako ta zbalil a ako dokazes pri nom existovat, ked prestane mat o teba zaujem - ako si to zdovodnujes sama pred sebou? Prepac, poviem to trochu drsnejsie, ale zaujimalo by ma, ako sa daju dobre baby takto zblbnut. Tiez by som to chcel vediet...

skusenost1

Preco je to take nespravodlive, ze perfektne baby dostanu nejaki debilkovia, ktori si ich nezasluzia a ktori na ne kaslu a na tych, ktori by ich na rukach nosili, tie baby nenatrafia?
Mnohi chlapi chcu sex castejsie ako zeny a preto je to na hlavu postavene, ked v sexe perfektna zena natrafi na mumaka, ktory nema sex rad. Ach joj... :(

bramborka24

aha ... asi mate vsetci s niecim pravdu .... skusim dnes este to,nieco za nieco,ked nebude z toho nic,nebude chciet,tak to ukoncim .... a k tomu oralu,napr ja to chapem ,,, citala som vela o tom,ze su ludia(zeny,chlapi) ktorym sa hnusy robit oral partnerovi,,mam kolegynu ktora to svojmu priatelovi nerobi,lebo sa jej to hnusi,no naopak on jej to robi rad .... sto ludi sto chuti...a nechcem ho do toho nutit,ked nechce...to ma ani tak netrapi,skor tie ine....ze neak na mna neberie ohlad v poslednej dobe ...