Kolko liekov dokaze usmrtit 60kilovu dospelu zenu?

Súvisiaci obsah

ja568

Nepotrebuješ vedieť,koľko liekov ťa usmrtí..kvoli takej blbosti by si sem nepísala,kebyže sa chceš zabiť urobíš to a nikto by o tom nevedel...Ty len dúfaš že tu stretneš niekoho,kto ti pomôže,kto nebude ľahostajný k tvojej bolesti,komu by si sa mohla vyrozprávať...nestrácaj nádej !!!!

Žužova

bella ty si sa snou po smrti rozprávala že to všetko tak vieš ?? alebo si už niekedy umrela a vieš čo nasleduje ?

ja viem,píšeš pekne..ale su to len blaboli.Pre niekoho je samovražda vykupením a ked už to urobí zrejme to tak má byt ..

bella21

Nie, ísť za Ivetkou by nebolo správne. Môžeme s ňou súcitiť, ale nasledovať jej príklad by bol veľký omyl. Celý život túžila po láske a šťastí, ale ju hľadala na nesprávnych miestach, nesprávnym spôsobom a očakávala ju od ľudí, ktorí jej ju nemohli poskytnúť. A tak zažívala sklamania jedno za druhým. Na konci si už asi povedala, že to ďalej nemá zmysel a urobila ten hrozný čin.

Myslí si to aj teraz, že to bolo dobré rozhodnutie? Pochybujem. Teraz už stretla tú pravú Lásku. Niekoho, koho márne hľadala v ľuďoch tu na zemi. Predstavte si tú najväčšiu nežnosť, láskavosť, súcit a lásku a vynásobte nekonečnom. Ten Niekto ju šialene miluje a túži po nej, ona však urobila niečo, čo ho veľmi zranilo a čo ju teraz oddeľuje od Neho. Ona teraz vidí bolesť Boha, ktorý miluje život a preto ho dáva - a ona sa rozhodla pre smrť. Vidí utrpenie blízkych, ktorí ju oplakávajú, vidí, ako jej čin vplýva na ostatných, čo o jej samovražde počuli. A spoznáva, že pochybila a nemôže to vrátiť. Teraz, keď spoznala skutočnú lásku, miluje všetkých ľudí a chce im len dobre. Preto sa hrozí toho, aby niekto nenasledoval jej príklad, aby niekoho nepohoršila, lebo teraz už vie, že spáchať samovraždu bola veľmi zlé. Keby sa mohla zbaviť tej desivej zodpovednosti. Keby mohla zotrieť slzy svojho syna, ktorého nechala samého. Teraz vidí jasne a v pravde svoj život, už vidí svoju jednu chybu za druhou, už vie, čo mala inak spraviť a hlavne vie, že aj v tej situácii, v ktorej sa vybrala na koľaje, sa všetko mohlo dobre skončiť, keby svoj život aspoň trochu nasmerovala správnym smerom. Keby vtedy na zemi poznala, kde hľadať pravé šťastie, keby jej to bol niekto povedal...

Ak ste mali a stále máte radi Ivetku, môžete jej pomôcť tým, že sa vyhnete tomu, aby ste ju nasledovali. To spolu s modlitbami bude pre ňu tou najväčšou útechou. Boh lásky ju miluje a verím, že na ňu so súcitom pohliadne.

Dievčatá, máte to ťažké. Asi nebudem ďaleko od pravdy ak poviem, že vaše problémy sú následkom toho, že ste sa u niektorých ľudí nestretli s láskou, ale s jej opakom - s odmietnutím, ponížením, zneužitím, či dokonca nenávisťou. Stále je však nádej, lebo láska je silnejšia ako nenávisť, bolesť či choroba. Láska môže všetko vyliečiť. Mohla a ešte stále môže aj Ivetku. Tak veľmi si prajem, aby ste tú lásku čím skôr zažili, lebo je to láska, ktorá nakoniec zvíťazí.

annemary

ako sa dostat zo zacarovaneho kruhu neustalych uzkosti a depky?
Je mi luto Ivetky Bartošovej a čo tak ísť za nou?
ak uz dalej nebudem zvladat a nevydrzim pojdem

LadyOpium

ja mam aj depresiu, aj poruchu osbnosti a zvladam to ze som aspon stabilizovana...postava ma stale trapi ale jem normalne...a tetania nie je az taka strasna pokial sa samozrejme velmi nenamahas ale pokial chces schudnut tak chapem ze ta to stve...ale mam kamosku co ma tetaniu a v pohode s nou zije, dokonca nechce ani invalidny, hlada si robotu a ma aj dieta

Katkaaa

L.O.: porucha osobnosti- to je vraj na celý život,potom depresia a aj tetania. Dosť dôvodov nechcieť žiť. Na to by stačila aj len tá prvá diagnóza. No pred nejakým časom mi diagnostikovali aj anorexiu. No stále mám v hlave,že by som nemala toľko jesť a že by som mala schudnúť a pod.A výčitky z jedla.Postupné priberanie,zlý pocit z toho... Nieje to také,že mám výčitky po jablku, samozrejme, keď do seba nadžgávam čokoládu či veľa normálneho jedla.

LadyOpium

a ty mas aku diagnozu? lebo som ta videla v teme o ppp . ak mam povedat pravdu ja som uz za vodou...obcas sa este vyvraciam ale to trva mozno dva dni a nie po kazdom jedle...a rozhodne nechcem byt chuda ako anorekticka...lebo ja drzim teraz pecenovu dietu na radu lekara a z tej diety chudnem hlavne na bruchu..a keby som ju musela drzat stale tak by som bola o 10 rokov jak sparatko...ved uz teraz mam o 4cm brucho mensie bez cvicenia

Katkaaa

cau cau, a čo v prípade, ak prognóza "mojej" choroby či poruchy je ...NEVYLIEčITEľNé? škoda,že nemám silu sa ani zabiť. Chcela by som to, fakt. úplne že nahovno "život".

LadyOpium

veru agnes, uz si zivot vazim...som rada, ze som tu skusku prezila:)

no kamoska mi ide poslat koralky budem vyrabat nausnicky atd, mozno budem aj ciarove kody lepit alebo skladat pera co mi povedala psychologicka...a rozhodla som sa, ze ak sa cely rok budem drzat, tak skusim si aj skolu dorobit:)

ozaj buduci mesiac ked bude vikend sa chystam na vylet na chatu tak sa tesiiiim:))

Agnes998

LadyOpium tesi ma, ze zas nachadzas radosti zivota, mas pravdu, clovek si casto zacne vazit zivot az ked onho skoro pride. Tebe radim viac sa realizovat, aby si sa necitila zbytocna, najdi si nejaku pracu, neviem na co si trufas, kedze mas ten invalidny, co vsetko mozes a nemozes robit. Mozes napr. zacat malovat obrazy a predavat do galerii a cez net, to je len priklad, neviem k comu inklinujes, niecoho sa chyt. Zarobis si na seba, nebudes sa citit zbytocna a ani segra ti uz nebude moct nadavat do darmozracov.