Ako privolať prvú menštruáciu

Bubliii

No to je naozaj "vynikajuca" rada pre neplnolete dievcata. A hlavne, nefunguje na kazdeho-mne to nikdy nepomohlo!

Bubliii

A co vam dievky, s prepacenim, sibe? Nechajte to pekne na prirodu, raz pride. Kam sa vobec ponahlate, to je dnes vari otazka prestize, mat menzes? Radsej si este uzite pokoja. Ked vam to pride, detstvo konci. Zrazu riesis bolesti, vlozky, telesnu. Ja som to dostala v necelych 12tich a teda ziadna vyhra to nebola.

l3sofi15

Zdravím, mám 15 rokov a ešte nemám menštruáciu. Akú ju nejako prirodzene privolať?
Mamina to dostala v 16 a teraz mam stresové obdobie monitor + prijímačky.
Za každú radu ďakujem :)

laura321

to ze prekvapi , je to najkrajsie? no podla mna je to docela des a to uz mam o generaciu viac ako pisatelka. nechapem, preco sa jej nemozes dockat, ved je to ostara, ale to asi pochopis neskor aj sama. kazdy chce co nema:D a chciet radu ako ju vyvolat je viac nez naivne.....

addionty

BARANY CHUJ, CHOD RACEJ OKOPAVAT DO ZAHRADKY A ZATNI SI DO BRUCHA MOTYKU, POTOM BUDE Z TEBA TIECT JAK Z NIAGAROV. A PROBLEM VYRIESENI. PEACE NAVEKY AMEN

sdovvni

Radka 1203 ak si myslis, ze si menzes privolas, zabudni. to mozu akurat tak zeny po porode, alebo tie, ktore uz menstruaciu maju vyse 2 - 3 rokov.. na to, kedy ti prvykrat pridu, moze ovplyvnit aj stres, smutok, striedanie nalad a pod.
ved to ze ta to prekvapi je praveze to najkrajsie.. mam 17, a nechapem co tu tu dnesne 13 rocne soplacky pisu.. " ako si privolat" ..rpivolat si mozes akurat tak viesco..

Radka 1203

Ja mám 13 a už by som chcela dostať menzes čím najskôr. Neviem ako to privolať. Mám všetky príznaky toho aby som už doatala menzes len ako ho čo najskôr privolať ? Chcem to mať už za sebou a nechcem sa nechať prekvapiť. Prosím dajte mi nejaké rady.už vopred ďakujem