13 dňová diéta začiatok 9.4.2014

Vall8

Ahojté baby :)
tak ako mám ja dneska 8 deň zatiaľ to ide uvidíme ako sa to daľej vyvinie :) sobotu idem na svadbu a trebalo by ešte tie kilečká dole dať :)

Ten blog som si čítala je fajn! :)
keď schudnem podelím sa o fotky! :)
baby držte sa!!! :) pekný deň! :)

patriciaaa

Ahojte:-) tanax, blog je krasny, si sikulka. Ja budem zatial pisat tu, viac ludi sa moze pripojit a motivovat sa :-) ale urobim mozno par fotiek a poslem, samozrejme o 2 tyzdne. Dnes som zacala mliekovy den. Niekto tu pisal, ze si pripravuje do misticiek den dopredu. Budem to aj ja robit. Mne toto stravovanie velmi vyhovuje, som spokojna... Monika vitaj, ako si zvladla mliecny den? Drzme si palce, nech to z nas pada :-) uspesny den vam prajem.

tanaxxx

Ahoj Monika! Termix môžeš aký chceš, kľudne aj čokoládový. Alebo namiesto termixu môžeš smotanový jogurtík.
Jojo efekt príde, ak sa po diéte začneš doslova prežierať. Ak budeš pokračovať v pravidelnom stravovaní (t.j. každé tri hodiny), zhodené kilá sa ti nevrátia. Ja som toho živým príkladom :D ak chceš, pozri si môj blog a okomentuj ho, podeľ sa o svoj osobný príbeh, o priebeh tvojej diéty, o fotky :) www.chudneme.weebly.com

_monika!

A termix aký máte? :o ten normálny čokoladovy ? :)) prepáčte že sa vypytujem ale som začiatočník v tejto diete,nemám skusenosti ani nič :)

_monika!

Začala som dneska držať dietu (4.4.2014) ,kolegyňa vďaka nej schdla 8kg. Tak ma to nadchlo a rozhodla som sa aj ja držať,no mám strach že si mi vrati jojo efekt. Čitala som na stranke že si tou dietou zničím metabolizmus a že sa vracia jojo efekt :( chudnutie.biznisweb.sk je pravda čo píšu na tejto stánke?

tanaxxx

Ja zasa maso velmi nemusim, citim sa po nom zle, takze asi by mi dukanova "nechutila" :)
O chvilu ma caka obed a som uz aj dost hladna. Vcera vecer som si vsetko jedlo na dnes pekne pobalila do malych doziciek (naozaj malych, ved vies, ake su tu miniaturne porcie) a verim, ze dnesok vydrzim bez prehreskov. V noci sa mi snivalo,ako sa pcham cokoladou a rano som sa zobudila uplne prepotena, bala som sa, ze sa to stalo naozaj :D
Ked si to vsetko fotim a davam na blog, citim taku zodpovednost, ze to musim na 100% dodrzat. Ide to celkom dobre, aspon zatial :)
Drzim palce aj tebe! Nech sa nam obom podari dosiahnut vysnivana postavicka :):):)

Henii

pre mna je kazda dieta prisna :).. tak na internete som si ju nastudovala. a jedno pozitivum je, ze mozes jest maso v neobmedzenom mnozstve (samozrejme ine obmedzenia mas). ja mam rada jogurty, tvarohy, sunky, kuracie maso, tuniaka atd.. takze mne ta dieta vyhovovala, len som zatuzila uz po zmene, pri 13 dnovej diete mozes aj ovocie :) dnes som celkom vydrzala, lebo som si uz vstupila do svedomia, ze po dnesku by mi zase slo pol kila hore a uz by som upadla do depresie :) a ty ako si vydrzala dnes?

tanaxxx

Henii, jasne,ze to das! Mas aj knihu Dukanova dieta alebo hladas pravidla na internete? Je to velmi prisne alebo sa to da zvladnut?

Henii

ahoj tanaxx, super ze pokracujes! .. sikovna... ja sa neviem do toho dostat uz mam 2 a pol kila naspat :( ... takze velmi zle.. mala by som sa odfotit cez vikend, a poslat ti foto aby si aj mna tam zverejnila s tym, ze ja by som dukanova chvilu drzala :) mozno aj mne by pomohlo sa vidiet na webovej stranke :)
no dnes zacina dalsi den, a uz teraz sa bojim, ze nevydrzim. :(