Synefrín

Lukinatorka

mozete sa tu dohadovat - ti, co robia reklamu, mozu kludne odporucat, ale to, ze synefrin nepomoze, sa neda zapriet. je to pre sportovcov, ktori maju vysoky vykon a tym NAPOMOZE rychlejsie spalovat. ak sa valate pred TV a v jednej ruke rezen, v druhej rohlik, tak vam nespali ani gram. takze chudne sa len pri pohybe, nie pri TV.. uprimna a TRIEZVA recenzia je nizsie.. hlavne necakajte zazraky a neverte lepo kazdej stupidnej reklame. je to smiesne.. www.slimming.cz

Emilka

Beriem ho presne 2 tyzdne,mierna uprava stravy,ziadne cvicenie zatial,no u mna minus 5,5 kg,takze u mna to funguje.

biochem

nesúhlasím s výrokom, že žiaden spalovač preukázateľne nespaľuje. Dá sa schudnúť aj ležaním. Záleží len natom akú veľkú zlobu doseba nahádžeš. Napríklad v minulosti bol veľmi výkonny DNP. Lenže mal dosť negatívne vedľajšie účinky tak ho vo väčšine krajín zakázali. (pre obraz: s DNP sa chudlo približne 2-4 kilá za týžden pri ležaní). Ale súhlasím že najbezpečnejší spôsob je úprava stravy a pohyb. (ale pozor na stagnujúce diety, dlhodobo znížený príjem kalórií znižuje aj bazálny metabolizmus). Ďalej is treba dať pozor na príliš rýchle chudnutie aby to nebralo zo svalou.

meme123

ja mám namiesto športu niečo iné ;)... a ja mám upravený jedálniček, rady nepotrebujem, už toho mám naštudované až moc, len nešportujem, to je celé... i tak díkes

odpovedam

ziaden spalovac preukazatelne nespaluje. je to len vyzivovy doplnok a pri mnohych z nich chybaju poriadne studie - schvalne sa prilis nerobia, aby dealeri doplnkov neprisli o biznis. ako clovek, co sa venuje fitnessu uz vyse 10 rokov, ti garantujem, ze na chudnutie ziadne spalovace nepotrebujes. spalovace v skutocnosti nic nespaluju. iba ti dodavaju energiu na to, aby si sama svojim vlastnym aktivnym vykonom spalila energiu z jedla a energiu ulozenu v tvojom tele vo forme tuku. Je to predsa hlupost schudnut bez namahy a upravy stravy. 80% toho, ako vyzeras, je vdaka strave. zvysok je pohyb. takze na doplnky sa preto nespoliehaj. uprav si jedalnicek, ale nie tak, ze budes jest malo. jedz vyvazene a zdravo, maj pravidelny pohyb a hyb sa rada ;-)

meme123

aby sme po všetkom čo zjeme mali nejaký pohyb, uf, no neviem si to predstaviť, a k tomu Synefrínu je písané že zvyšuje energetický výdaj aj bez fyzickej záťaže... čiže si vymýšlajú? a ak doplním užívanie aj o fyzicku aktivitu spojenú s dietnejším stravovaním, úbytky hmotnosti budu rýchle a bezproblémove ... ale vraj to ide aj bez pohybu

www.bodyworld.sk - tu píšu tiež niečo podobné, čo na balení tabliet

odpovedam

na zvysenie termogenezy ti staci vypit uplne hocijaky teplny napoj. celkovo ti toto nepomoze, ak nemas vysoko intenzivny pohyb. lenze pri nom sa tak ci tak telo zahrieva. sportovci to riesia uplne banalnym a bezplatnym sposobom - daju si dlhe tricka so zapinam az tesne pod krk a dlhe leginy. to, co si kupila, je zbytocnost. nic, co ti ulahcuje chudnutie nefunguje. keby nieco fungovalo, neexistovalo by predsa na trhu tolko produktov ako l-carnitin, tabletky na chudnutie, tabletky na palenie tuku ci stimulanty. pouzit to mozes, no jedine v spojeni s vysoko intenzivnym pohybom. pretoze pohyb spaluje kalorie. nie samotny vyzivovy doplnok. predsa aj ten obsahuje nejake kalorie a bez tvojej aktivity sa ulozi v tele rovnako ako akakolvek ina potravina, ktoru zjes.