Čo milujú muži na ženách?

fsdfd

Moj priatel, ked pride vecer domov po praci a lahne ku mne do postele mi povie "ach ta tvoja vona mi chybala, milujem ju" :)...

Ale celkovo si myslim, ze chlapi sa najprv zahladia do oci a tak "skumaju" dalej zenu :)

manzel567

Ja milujem na mojej manzelke (sme spolu vyse 20 rokov) najviac jej tvar - je velmi krasna a mila. Viacej ludi jej povedalo, ze sa na nu velmi dobre pozera - niekedy od nej neviem doslova odtrhnut zrak, najma ak sa jej v ociach odraza svetlo. Ma krasne dlhe blond vlasy (svoje) a nebesky modre oci, jemne pery, krasne biele zuby. Ked sa usmeje, tak doslova ziari. Ide z nej velmi velka energia, ktoru ma v sebe - je velmi energicka, niekedy sa cudujem, kde sa to v nej berie. Je velmi mila, dava mi casto pocitit, ako velmi ma miluje. Sprava sa ku mne tak, ze mam neustale pocit, ze som milovany muz. Ma aj velmi krasnu postavu, dokonca o dost lepsiu ako ked mala 20. Niekedy mam pocit, ze mi bol zoslany anjel za to vsetko strasne co som pred nou v detstve prezil. Keby tu nebola, asi by som to tu davno zabalil...

MultiLevel

nie, nie je...mojmu sa to vobec nepaci a internet klame :D
Ach....pisat takto vseobecne o niecom takom je blbost