Nadavanie za volantom

Príspevok v téme: Nadavanie za volantom
zlostna

Len sa sa chcela spytat či aj vasi priatelia nadavaju za volaantom vcelku ako jazdia. Mne moj priatel povedal ze co pozna kamaratov tak vsetci tak nadavaju , ael chcela som sa spytať vas zien ci vazne aj vaši priatelia tak nadavaju. Lebo inak je normalny len v tom aute sa uplen zmeni na nevydržanie. dakujem za nazory

Slobodna

Ja za volantom nenadávam ale zásadne si spievam :) milujem šoférovanie.
Nie všetci muži za volantom nadávajú. Hovorí sa - ako chlap šoféruje, správa sa za volantom, tak sa aj miluje :)

zuzi74

Za volantom sa ani neda nenadavat, ked vidim kolko blbcov na cestach ohrozuje cudzie zivoty je mi z toho zle.
Ale moj priatel je v tomto asi svetla vynimka, on je vzdy pokojny...kiezby som to ja dokazala.

mebla

no ja nadavam za volantom ze aj chlap by sa cervenal. inak cely den nepoviem ani ho-no, ale za volantom mam velmi drsny a obmedzeny slovnik. raz mi jedna vestica povedala ze ludia v aute nadavaju preto, lebo je tam vacsi stres a preto sa tam okolo nich pohybuju nejake negativne bytosti - astralne - ktore ludi k tej negativite provokuju, lebo sa tym zivia. ktovie ci na tom nie je nieco pravdy.

zlostna

nemyslim ze mne frfle do jazdy , ja ani n ajeho aute nemozem chodit, ale ze nadava za volantom velmi casto, ale ked sme sami je mily pravy opak

Deria

No tak to mam najradsej, ked mi niekto frfle za jazdy! Absolutne nepripustne, ved to je odputavanie pozornosti od jazdy, prave pri rozruseni sofera sa moze stat nehoda. Je nieco ine, ak nastane kriticka situacia, ked sa clovek zlakne, nie kazdy sa vie ovladat ale stale frflat, to by som ho nechala na ceste.

odpovedaaam

mne moj (uz byvaly) nenadaval vobec...ani ked sa mu cosi nezdalo nezakrical na mna "POZOR!" ked som soferovala jeho auto...a s parkovanim ked som nevedela tak mi pomahal...kludne mi vysvetloval ked som nieco nevedela...ale on mal zas ine chyby...no rozhodne si myslim ze ten tvoj je asi troska vysinuty nervak aby niekto nadaval za soferovanie tak to si predstavujem jedine ze by si musela byt uplne neschopna...

mirciacka

tak jedine miesto kde dokazem SPINAVO nadavat je prave za volantom, ale to az ked sa uz fakt neviem pozerat na to ako niektori vyvoleni jazdia a potrebujem si ulavit! :D

wreck

a vsimnite si kolko primitivov sa prave pohyna z parkoviska alebo sa zaraduju z pripajacieho pruhu do priebezneho a maju v ruke mobil. ani v aute s automatickou prevodovkou to nie je pripustne. v krizovej situacii bude vzdy na volante chybat jedna ruka a znizenej pozornosti ani nehovorim. ak volat v aute, tak cez hands free system alebo callback.

to si tiez vsimajte, damy, ked pojdete s nadejnym objavom v aute. a okrem toho:

spravanie v hustej premavke a priblizujucej sa sanitke, interakcia s chodcami, sposob a rychlost obchadzania autobusu, spravanie voci cyklistom a motorkarom, vyborny test je sledovanie reakcii pri vynutenej jazde za vozidlom, ktore ide maximalnou povolenou rychlostou (niekoko km sa neda predist), sposob a frekvencia pouzita klaksonu, sposob drzania volantu a, samozrejme, dodrziavanie kritickych zakazovych a prikazovych dopravnych znaziek, zvislych aj vodorovnych (zakaz predchadzania, prikazany zmer jazdy, daj prednost v jazde, zakaz vjazdu, atd.)

moze to prezradit viac, nez ked s nim sedite hodinu na kave. :-)

do akej miery to plati pre zeny - neviem a chcel by som vediet.