Trasenie rúk

Príspevok v téme: Trasenie rúk
Diven

Zdravím,
mám 19 rokov a problém s trasúcimi sa rukami. Trasú sa mi väčšinou ked držím niaky predmet (aj lahký, napríklad len pero) ale občas aj ked som v klude a nič nedržím. Je to len také mierne kmitanie, takže nie zas tak, že keď držím napríklad pohár tak vylievam. Ja som to moc neriešil ale všetci v mojom okolí ma na to začali upozorňovať, že si to všimli. Mávam problémy s chrbticou ale neviem či to môže byť z toho, alebo z niakej inej príčiny. Máte niekto podobný problém ? Ako by ste to riešili ? Zašiel by som aj za doktorkou, len mi to príde moc banálne.
Ďakujem.

Jozovnik

Zdravím,

mám 23 rokov a problém s trasúcimi sa rukami. Trasú sa mi väčšinou ked držím niaky predmet (aj lahký, napríklad len pero) ale občas aj ked som v klude a nič nedržím. Je to len také mierne kmitanie, takže nie zas tak, že keď držím napríklad pohár tak vylievam. Ja som to moc neriešil ale všetci v mojom okolí ma na to začali upozorňovať, že si to všimli. Mávam problémy s chrbticou ale neviem či to môže byť z toho, alebo z niakej inej príčiny. Máte niekto podobný problém ? Ako by ste to riešili ? Zašiel by som aj za doktorkou, len mi to príde moc banálne.