Ako zamestnavatelovi zatajit ze idem na pohovor

Príspevok v téme: Ako zamestnavatelovi zatajit ze idem na pohovor
popoluska122

zdravim mam taky mensi problem
mam pracu s ktorou niesom spokojna a caka ma pohovor ktory trva cely den. ide o to ze vo firme plati ze dovolenka sa hlasi dost dlho dopredu aby sa vedeli zariadit veci. ten pohovor je nutne dolezity kedze na tu poziciu cakam vyse roka.
vyhovorit na lekara sa nemozem lebo by chceli asi doniest peciatku od lekara ze som bola na vysetreni resp z pohotovosti ze som napr odpadla alebo tak...

zavolat ze mi je zle mam sracku a podobne neviem ci to neni lacna vyhovorka zvlast ked ten pohovor ma byt den pred statnym sviatkom cize to vyzera ako by som si spravila dva dni volna...
co mam robit poradte mi dakujem

karolinka122

ty musis byt totalne vystresovana vo svojej praci a mat strach z nadriadeneho ze takto uvazujes. Mne keby sa jednalo o pracu, o ktoru mam zaujem tam jednoducho idem a hotovo. Do prace volam, ze surne potrebujem dovolenku z vazdnych rodinnych dovodov a nik nema pravo sa pytat, co sa stalo. T o je co za blbost , ze aj jeden den dovolenky mas hlasit daleho dopredu. Co mame zivot naprogramovany na presne , ze nam nemoze nieco do toho prist? nebud taka doserkana to svojej prace.