Nie som lezbička, ale...

Príspevok v téme: Nie som lezbička, ale...
Lila99

Ahojte, chcem sa s vami trochu poradiť. Mám stabilný vzťah (4roky) s mužom, teda vždy som mala vzťahy s mužmi, ale stalo sa mi pár krát, že som sa zaplietla s kamarátkou. Sex nie, ale bozkávanie a nežnosti. Strašne ma to láka, mať pri sebe ženu, maznať sa s ňou, láskať, bozkávať... Ja neviem, či som divná, alebo čo, nikdy by som partnera nepodviedla, ale na ulici sa vždy obzriem za peknou ženou. Často na to myslím, aké by to bolo super mať nejakú takú kamarátku len tak na nežnosti...

rhea

Prezyvka55,mam taky pocit, ze aj ty by si si dal 3ku... ved byt gayom je teraz velmi moderne, asi ta to laka maznat sa s chlapom..

Prezyvka55

karolinka122 zas tie 3jky az take zle byt nemusia :D len to je skor dobre na vztah kt sluzi primarne na uzivanie si a nie na nejaku buducnost a rodinu :D

karolinka122

nie Kopta, so zenou to nie je podvadzanie.. Nech si robi lesby orgie a ty sa ako uchyl budes prizerat, pripadne sa zapojis a budes sa citit ako Onasis.. Teda nech sa da tvoja zena vylizovat denne nejakej lezbe a potom sa za nou odstahuje a povie ti, ze ty to tak nevies, prajem ti to:D Alebo budete mat o par rokov spolu deti a budete spominat, ako ste vylizovali nejaku stetku, co k vam chodila do trojky, ozaj podarene...

Lila99

karolinka122 práveže mala a mám, tak ako každý človek, no tie ostatné zvládam. Každý sme iný a pre každého je niečo iné väčším problémom. Pre Teba možno, že nevychádzaš s výplatou (neber osobne, len ako príklad), pre mňa toto.

AndreaBognar

Napis mi na email: -odkaz odstraneny- a dohodneme nejake stretko, kludne mozme dat trojku, dopredu vsak hovorim ze len s gumou a anal neprektizujem. Tesim sa na teba :)

karolinka122

Lila, preco by som to neodlahcila, toto povazujes za problemy? Ja za rozmar...Asi si naozajstne problemy nemala, samozrejme ti ani nepravem vacsie ako toto:D

Lila99

karolinka122 teším sa za Teba, že máš v niečom takom jasno a že sa dokážeš na v podstate problémoch iných zabávať. Prajem Ti všetko dobré.

zewa

Aj ked si bi, neznamena to, ze musis aj sexovat s oboma stranami.
Bud sa zmier s tym, ze budes zit s muzom, alebo sa mu zdover, ze si bi, alebo sa rozid a striedaj partnerov ako ti pride. Co vsak neodporucam. Mozno skus par sedeni so psychologom, porozpravat sa a urobit si v sebe jasno.