Liecitel, vestec v Ziline

Lienka Lenka2

Súhlasím s Jana66. Vrelo pána Jozefa H.odporucam. Tak ako som bola najprv skeptická z vestcov, tak po výklade pána Jozefa som zmenila názor. Po výklade sa začali nestutocne rýchlo diať a plniť veci. Spustila sa lavína možnosti.
Pán Jozef sa plne venoval hodinu výkladu cez videohovor a prispôsobil sa okamžite mojej prosbe a požiadavke na výklad. Je to človek, ktorý na rovinu, priamo povie veci ako sú. A mne osobne tento prístup vyhovuje.
Sumu udáva, podľa toho, ako vy si poviete a uznáte za vhodné. Kľudne si ho nájdete na www.vestecjozef.sk
Ten kto, kto chce, nech skúsi osobne a nech si urobí vlastný nazor.

gabucha

zdravím vás, pozerám že od posl.diskusie ubehli 3roky, neviete či to číslo na pána je platné alebo či stále sa dá ku nemu dosta?

vilyyy

Aj ja som bola u pana Jozefa a musim povedat, ze vsetko co povedal na 80 %plati na vsetkych
a zvysnych 20 % bol totalne vedla. A okrem toho stale chcel rozpravat o tom o co som nemala zaujem a to preto, lebo tam sa da viac rozpravat vseobecne. A ked som sa zase chcela vratit k mojej teme, zase ma nenapadne chcel odviest k jeho teme.
Zbytocne peniaze a cas...

daria22

Jana a sama by si nato neprisla, co mas robit? To ti musel vestec povedat? Ludia by mali predovsetkym verit sebe.