Pritahujem ju este?

Príspevok v téme: Pritahujem ju este?
WilliamTell

S priatelkou sme uz nejakych peknych par rokov spolu. Lubime sa, mame sa radi, planujeme spolocnu buducnost, ked dostudujeme. Moc sa ani nehadame, len tak v ramci moznosti, aj to vacsinou su hadky tykajuce sa toho, preco tu pisem. Mam taky mensi pocit, ze priatelku uz asi az tak nepritahujem, po fyzickej stranke, alebo ako to povedat. Ja som z nas dvoch iniciativnejsi, mam rozne navrhy apod. Mam aj vacsiu chut na nu. Mna priatelka pritahuje, vedel by som sa s nou milovat casto, paci sa mi s nou milovanie, dotykat sa jej. Sex mame niekedy tak 2x za mesiac, niekedy sme to mali raz za 7 tyzdnov. Niekedy sa podari aj 5-6x za mesiac, ale to len vynimocne. Ja mam pocit, ze uz ju asi nepritahujem, i ked mi tvrdi opak. Vravi aj, ze budeme castejsie, ale nejak nevidim posun. Nepatrim medzi nejakych kancov, sex so mnou je kratky, pretoze sa rychlo spravim 1 min, niekedy aj menej. Uz som rozmyslal aj nad tym, ci to preto nemoze odmietat partnerka. Chcel by som to zlepsit, ale ked sex mame tak ako mame, tak neviem ako to zlepsim, i priatelka mi vravi stale, ze to zlepsime, ale asi je to len pri slovach. Zacal som aj pozorovat, ze uz tak casto nerobime ani ine intimnosti, ako sme robili kedysi. Uz som aj prestal tlacit na nu, no niekedy sa to neda. Spravim si to rukou radsej, aby som nemal chut na priatelku a zbytocne sa o nieco nepokusal, ked viem, ze niekedy to vyde uplne na zmar.
Ja este verim, ze sa to zlepsi. Priatelku milujem a chcem s nou ostat.
Myslite, ze uz ju nemusim pritahovat?

WilliamTell

Ja mam aj niekedy pocit, ze ked s priatelkou spime tak malo, ze sa od seba akoby vzdalujeme. Ked mame sex, tak citim, ze sme si opat blizsi, lepsi pocit mam z toho.
Priatelka mi aj uz povedala, ze ja vidim vyjadrenie lasky len v sexe. Ona to zas vidi v tom, ako mi neustale hovori, ako ma lubi. Vsak to jej vravim aj ja.

Kazdopadne vam dakujem za nazory a rady. Verim, ze sa to vyriesi. Nebudem naliehat, prenecham vsetko na nu a uvidim, ako sa bude spravat. Ak by to nepomohlo, tak sa s priatelkou uz vazne porozpravam, aby sme to spolocne vyriesili a povedala mi v com je jej problem.

Loba

ansandra - "ujasnovat si ake mam moznosti" bez realneho cinu k nicomu nevedie.
Pokial chce pocuvat aky je citlivy a ze si to nezasluzi, ok, ved aj na to ma pravo, ak ho to tak bavi.
Ja totiz stale nevidim ziadnu akciu. Len menovanie neuspechov a hru na obet.

ZlodejMeciar

zrejme nieje az tak sexualne aktivna, stym nespravis nic jedine si nato zvyknut, nasilu sexovat je podla mna horsie nez nesexovat.

plne ta chapem ze je narocne lezat pri nej ked si nadrzany, otazka ale je ze ci ti to nespravi aspon rukou alebo oral ked uz sex nieje, ci by ti to ako obcasnu nahradu postacilo

Maoam

k tomu tolko, ze ak uvazujes o vaznom dlhotrvajucom vztahu, ktory chces zavrsit manzelstvom, cize s tou zenou chces prezit desiatky rokov zrejme, nesmies zabudat na jeden velmi dolezity fakt: sexualna oblast je strasne dolezita vo vztahu, ak sa daju dokopy dvaja ludia s uplne odlisnym libidom, nikdy to nekonci dobre, proste NIE

cca. narovnako, ale len s miernou odchylkou, vtedy to zvykne fungovat

nevravim, ze vsetko stoji na sexe, nie, ale je to podstatna sucast vztahu ako takeho

ty si z prispevkov solidny, velmi citlivy mlady muz, si schopny lasky, ale....musis mysliet aj na seba, viac si seba sameho vazit a zvysit svoju sebauctu a pochopit realitu, lebo ta ti nejako unika, rsp. si neustale pred nou zatvaras oci

Maoam

mily, benevolentny, laskavy a trpezlivy zakladatel temy: poznala som velmi podobny par, akurat sa stali manzelmi, maju spolocne dieta, teda uz dospele medzicasom a poviem ti, ako to dopadlo - pred svadbou frekvencia a spravanie sa danej damy presne ako u tvojej priatelky, on to toleroval, miloval ju, zobral si ju, otehotnela, porodila a tam to skoncilo, podotykam, ze bola uplne zdrava, nemala bolesti ci ine problemy, zeby nemohla a pod.

manzelstvo udrziaval kvoli dietatu, spolu s coraz viac rastucou frustraciou, sexualna frekvencia, ked to tak ci tak inicioval IBA on, sa predlzovala na 1x v mesiaci, potom 6x v roku a pod., pritom slo o muza s normalnym, mozno aj mierne nadpriemernym libidom, kazdopadne bol odkazany na masturbaciu, asi tak

kvoli dietatu to vydrzal roky, poslednych desat rokov sex 2x rocne a posledny rok pred rozvodom uz vobec

ako dieta dospelo, rozviedol sa a plny zufalstva a osobnych pochybnosti, pripadajuci si ako nejaky uchyl, ze chce vobec sex si nasiel k sebe adekvatnu partnerku s cca. rovnakym libidom a su spolu uz dost dlho a je z neho iny clovek

k tebe: viem, ze ju mas uprimne rad, ale chces, aby sa nieco podobne stalo tebe?

WilliamTell

Co som vypozoroval, tak priatelka prejavi aky taky zaujem o sex 2-3x do mesiaca, proste je to na nej vidiet, ze ma nato chut. Ale to je ako som pisal, vacsinou pred/pocas ovulacie, a pred menstruaciou. To sa nemusim tolko premahat ju zvadzat. Takze aby to tak nevyznelo, ani som to tak nechcel, ze priatelka sa ma vobec nedotkne.
Uz som aj mal pocit, ze si to len odlezala. S odstupom casu aj povedala, ze ju to az tak nebavilo, a len preto to robila aby som zas nebol ofucany a nehovoril, ze sme zas nemali sex. Tak som jej jasne povedal, ze ak nato chut nema, tak nech to nerobi nasilu len pre moje potesenie, lebo ja to potom vidim a nemam z toho ani ja dobry pocit.
Uz som si neraz povedal, ze nebudem sa o nic pokusat a uvidim ci priatelka castejsie prejavi zaujem. No dopadlo to tak, ze ked clovek lezi pri dievcati, ktore vas pritahuje, tak sa da tazko odolat a mam potom chut nieco zacinat. Ale teraz sa uz musim naozaj zapriet a vyskusat to, ci priatelka bude viacej iniciovat sex.

Agness, tie masaze jej vacsinou davam ja, sam to navrhnem. Nerobim to ale zas tak casto. Niekedy si to aj priatelka vypyta, tak jej bud dam alebo nie, podla nalady. Ked uz spominas ale tie masaze, tak ani neviem kedy som mal naposledy masaz od priatelky. Posledne mi robil masaz maser, ked sme boli vo wellnesse :).

ansandra

Spresnenie: myslela som tak na 2 tyzdne, alebo docasne. Dat si sam sebe nejake ultimatum, kedy s nou ziadne intimnosti, prip. len take nevinne, nerobit, ak ona nenavrhne (mozes povedat preco to robis, nech vie) a potom uvidis.
Snaz sa verit, ze dosiahnete win win dohodu.

Ked uz, tak to dokoncim o mne: Mne sa to ujasnilo, ze co potrebujem pri tychto aktivitach az po rozchode zial.. a potom po dalsom rozchode zase, ze co potrebujem s tym druhym. Ale tam boli aj ine nesulady vo vztahu, nielen ze nebol idealny sex.
Ale keby som mala viac usilia nieco riesit, mohla som mat lepsi sexualny zivot s nimi..(nebolo to vzdy problemove, boli aj takmer dokonale intimnosti, ale bolo ich mensie percento )bola som ako ty, ze to zacalo byt take, ze som si sama pripadala chybna alebo som hladala chybu v druhom. Je to tak myslim v akejkolvek oblasti vo vztahu.

Panoramatix

Prečítal som si celú diskusiu a vôbec ti nezávidím chlapče. Príde mi to, že si dobrák a ona robí všetko preto, aby problém neriešila. Vyzerá to tak, že má dosť veľký psychický blok. To nepôjde len tak ľahko. Naozaj by bolo dobré zájsť vo dvojici za sexuológom.

Myslím si, že si dosť benevolentný a citlivý. Ona to zneužíva. Mal som jednu podobnú skúsenosť. Rok a pol som chodil s frigidnou babou, za celý čas sa ma ani nedotkla. Keď som sa s ňou o tom zhováral, tak povedala, že má nejaké problémy s hormónmi a možno preto je taká. Trvalo rok kým to začala riešiť s doktormi. Presne tak ako tvoja sa urážala, že na ňu tlačím a vždy to obrátila proti mne. Vôbec sa o tom nechcela rozprávať. Ja som bol príliš benevolentný, lebo som ju mal rád. Presne tak ako si napísal, keď som sa ju dotýkal tak povedala, že ju to šteklí. Nakoniec si našla iného a rozišli sme sa. Cítil som sa totálne oklamaný. Doteraz neviem či ma mala skutočne rada, alebo ma celý čas len vodila za nos. Toho jej nového chalana som napriek tomu ľutoval.

Ťažko ti niečo poradiť. Po dobrom sám vidíš, že to nejde, lebo to k ničomu nevedie. Ona si myslí, že to ty si divný. Podla mňa, keď niekoho miluješ tak túžiš po intimite s ňou/ním. Tu pomôže jedine odborník, alebo ultimátum. Proste to musíte riešiť teraz inak nemá cenu ostať spolu. Vravím ti to pre tvoje dobro.