Poloha operadla

Príspevok v téme: Poloha operadla
genova

Ahojte,idem sa s vami poradit chcem vediet vas nazor a to je,, moj muz ma kamarata, kazdu sobotu idu spolu na pivo keby som chcela ist niekam v sobotu tak neexistuje lebo oni dvaja idu na pivo.Co ma zere je ze ked idu nasim autom ten jeho kamarat si dava operadlo do polohy jak mu pasuje ale nikdy to neda naspat to ma zerie jak...ked to poviem muzovi tak ospravedlni ho ze je operovany na chrpticu ale keby ste pozreli do jeho auta vyluksovane jak nove to aj ze minule mu siel nieco opravovat na dom tak moj muz nabral do naseho maleho auta drevo atd vsade bolo drevo jeho kamarat ma velke auto ale nepouzije ho a to ma tak vie rozhodit ze az..Tak je to u mna normal reakcia abo nie???

lilyiankaa

inak keď som si prečítala názov témy skôr som si myslela, že to bude mať spoločné niečo s neverou ... popisovala si, ako muž chodí na pivko, ale ani vo sne by mi nenapadlo, že ti bude vadiť, ak mu kamoš posunie sedadlo ..

genova

anjelik mas pravdu som sliepka si ma nakopla riadne...asi musim na sebe pracovat,ale ide o to ze moj muz ma viac kamaratov a to nerobia len ten vynimocne..a porozpravat sa ohladom neho s mojim muzom nemozem lebo je nan chulostivy totalne a neviem preco.Dnes nemam asi dobru naladu inac to zvladam bola som na dovolenke tak som na to zabudla.Pravda je ze chyba je v mojom muzovi ne v nom ale on ten jeho kamarat zneuziva...k temu kamaratovy nemam tak blizko aby som mu to povedala k tym ostatnym hej a zobrali by to ferovo ale ten nie...Dakujem vam za vase nazory je dobre citat co si mysli ten druhy potom clovek moze uvazovat ako sa zaobera hlupostami.

0vecka

ale trosku to chapem ja mam tri pracovne stoly a ocividne na jednom obcas niekto sedi lebo mi vzdy posunie pracovny stol nizsie ale nejako to nereisim, chcel som mu nechat listok ale potom som sa na to vykaslal

0vecka

skor by si to mali vydiskutovat ti dvaja... imho ju do toho nic... a to operadlo tak nevim mne ked to nevyhovuje tak to posuniem naspak a neriesim ze preco...

lilyiankaa

skôr ako to, že kamarát tvojho muža nedá naspäť operadlo na sedadlo a to, že mu preváža drevo by ma štvalo to, že musí každú sobotu chodiť na pivo! to by som ja osobne nezniesla, operadlo si nastaviť naspäť viem, z toho by som takú vedu nerobila .. Oni sú asi veľmi dobrí kamaráti, keď tvoj manžel mu takto pomáha, aj napriek tomu, že on má auto väčšie .. Treba sa ho na ten prevoz dreva spýtať, kde bol problém, že sa muselo prevážať vaším a nie jeho ... Skôr si s ním vydiskutuj jeho pivné soboty a nie operadlo ..to je až na smiech, aj keď ťa asi serie už všetko

Agnes998

Si to s nim vydiskutuj, spytaj sa ho, preco neprevazali drevo jeho autom, ci sa tvoj muz necha zneuzivat alebo to ma nejaky dovod. A tie prepite soboty, no je to skoda, mohli by ste ist niekam na vylet, preco nemoze ist pit v piatok vecer

anjelik *

Ako sa to vezme. Záleží na tom, akú máš povahu. Ak je pre teba prirodzené, riešiť takéto veci a problémy, tak je to normálna reakcia. Z môjho pohľadu je to ale napr. reakcia hysterickej slepice, čo už ozaj nevie, čo by so sebou robila a akými sprostosťami sa zaoberala. :o) Tým ťa samozrejme nechcem nijak uraziť, skôr pobaviť. :o) Len v záujme tvojho zdravia a jeho zachovania, ako aj lepšieho pocitu v živote, by som ti radila, aby si sa nad podobnými udalosťami trápila čo najmenej. :o)