Lupenka, psoriaza... alternativna liecba zdravym zivotnym stylom

Príspevok v téme: Lupenka, psoriaza... alternativna liecba zdravym zivotnym stylom
lenustek123

Ahojte :) Lupenku mam uz dobre tri roky, z toho takmer dva roky som mala uplny pokoj. Trpim gutatnou formou, a ked uz ju dostanem, tak nemam len par flakov, ale mam to doslova po celom tele. Prvykrat ked som ju dostala, som bola posiata od hlavy po paty 90% tela, a vtedy mi pomohla zdrava strava, lenze ja som jedla len zeleninu, a postila sa, tak som sa skoro stratila.. Nakolko som sa nezdravo stravovala posledny rok, pila alkohol, vela kavy, k tomu cigarety, stres, nahnala som si tu potvoru znovu. Teraz to mam mesiac zhorsene, samozrejme som uz prestala fajcit, pit, kavu nepijem, odisla som z prace, redukovala som stres, az na ten co mam zo skusok... A zdravo papam, len akosi sa nedostavuju vysledky.. Jem hlavne zeleninu, menej ovocia tak 2-3 kusky za den, a lahke maso, hydinu, ryby, raz za tyzden hovadzie, zdrave tuky olivovy olej, lecitin, konopne semiacka.. Toto je moja strava, zistila som, ze po obilninach ma svrbi cele telo, a zhorsi sa mi to, aj ked zjem vela ovocia.. Takisto sa snazim aj postit, len kratke posty max 36 hodín, a kazdy den nejem 16 hodin. Akurat vcera som si vsimla nejake zlepsenie, ze sa mi to tak nesupi, ale ide to pomaly. Zacala som brat Vitamin D3 az 5000IU 2 az 3 krat denne, dalej biotin, acetal cystein, zinok, a silne probiotika na vecer.. Ma niekto dobre skusenosti, a podarila sa mu aspon ciastocna remisia od tejto choroby pomocou stravy? Pripadne ak ma niekto lupienky, a chcel by zmenit tento stav, mozeme sa vzajomne motivovat. Neverim na masticky, nepouzivam ich vobec, som si ista ze ta vec ide z vnutra, jedine na seba patlam kokosovy olej, nic ine.. Raz som uz vyhrala nad touto chorobou, viem ze vyhram znovu len by som to chcela trosku urychlit :D ide leto tak sup do plaviek bez hanby...

Cammilla

Ja mam strasne az extremne suchu plet na celom tele, na niektorych miestach mam aj psoriazu. Samozrejme, že som prisposobila svojmu stavu aj stravu, ale natieram si cele telo Erevit sensitive emulziu a na lokálne miesta postihnute psoriazou zase mast Erevit

nata24

Ahoj ja mam veľmi dobré skúsenosti s kyslíkovou dotykovou infúziou. Psorka mi ničila život doslova. Našla som to náhodou na nete a som s nimi na 100% spokojná. Robia to v len Trnave ako jendiný na Slovensku. tu je nannich kontakt 0915/937 241

koffca

Ahoj Lenustek,

Jak to dopadlo s léčbou lupénaky podle knihy od DR. Pagana? Já to také zkoušela, ale v zápětí jsem otěhotněla, takže pozitivní výsledky nejsou moc relevantní a nyní se mi lupénka strašně rozjela a i přes dietu se mi ji nedaří stabilizovat. Přestávám tomu věřit... Moc děkuji za zkušenost.

matway

Ahoj lenuštek123. Máš pravdu, že tvoj problém vychádza z vnútra. Psoriáza /lupenka/ nie je kožná príčina,ale dôsledok, a tvojevnútro /vnútorné orgány/ sú zahltené parazitmi. Presnejšie, bez presnej diagnózy, môžem tvrdiť, že máš v sebe škrkavky. Ich toxicky produkované látky vyvolávajú práve kožné defekty. Ďalej predpokladám, že sa u teba bude vyskytovať aj trichinely, motolice a echinostomy. Zas môžem len predpokladať, že si bola v úzkom kontakte so zvieratami /pes, mačka, ovca, krava, prasa/, sú nosičmi mikroskopických baktérií. Je pár jednoduchých krokov, ako sa toho zbaviť, ale pred tým si niečo vygoogli na nete o parazitoch, ahoj...

D1

Ahoj Lenustek s tvojím problémom ti viem pomoct... špecializuujem sa na ludi s kožnými problémami a dosahujem výborne výsledky...ochorenia sa nezbaviš ale dokážeš ho udržiavať pod kontrolou..momentalne nemam vela času ale ak hladaš pomoc alebo by si chcela tento problem viac rozobrať napis mi na moje.zdravie.AV@gmail.com večer by som mala mat viac času tak to môžeme spolu prebrať...

lenustek123

a este podotknem, objednala som si knihu od Pagana, Ako liecit lupenku.. Ma mi prist tento tyzden, tak som zvedava co nove sa dozviem :) Mozem sa podelit s novymi informaciami sem