Ako travite volne dni (vikendy - sviatky)?

Príspevok v téme: Ako travite volne dni (vikendy - sviatky)?
bez šance

Ja nemam kam ist a chytam strasne depky cez taketo dni. Nemam kamosky ani frajera. S mamou a otcom sa mi nechce vzdy chodit na prechadzky do parku ako dochodcovia. Mam 28 rokov. Bratia su zenati a odstahovani prec. Na turistiku sama chodit predsa nebudem,keby sa mi nieco stalo kto mi pomoze a chodit sama je take smutne, korculovat sa neviem ani ma nema kto naucit a chodit vzdy nato iste miesto korculovat by ma prestalo casom bavit, bicyklovat tiez nepojdem lebo ma v destve zrazilo auto, sofer mi nedal prednost a odvtedy mam strach ci to zvladnem na ceste. Plavat neviem takze ani kupko a aj tak sama chodit na kupko je tiez take smutne. Tenis nemam s kym hrat. Nemame ani zahradu ani chatu aby som aspon tam vypadla.Nemam ani auto a som niekam sla autom. A co nemam rada ked cez taketo volne dni je slnecno a teplo. Najradsej mam ked je vtedy chladno a prsi. Aspon ma to netaha von.
Je tu niekto natom podobne ako ja alebo som len ja taky zufalec? Co robite cez volne dni vy? Ste tiez doma alebo chodite niekam? Ako to riesite ak ste natom podobne ako ja?

axolotl

No mam malo priatelov..preto bud idemna zahradu alebo na bycikli, do lesa...zoberiem psa a ide sa ... Odkial si?? Ja Kosice a tiež nemam s kym chodit na turistiku.malo ludi je v dnesnej dobe aktívnych.
Napis na mail a ved dalo by sa aj dohodnut ist niekam :)

miki25

presne tak tak aké majú športy muži tak i majú ženy. ono sa dá robiť všeličo. osobne ako chlap tak skúšam rôzne vecí cez víkend. chodím s kamarátmi na výlety, na bowling, občas ten futbal, niekedy plaváreň...

mnamka257

bez šance, teraz som maturovala a idem na výšku.
tiež si myslím, že ženy majú svoje športy. napríklad minule som bola na jumpingu a je tam strašne kamarátska partia, určite by si sa tam s niekým skamarátila. ja viem, že to nie je len tak, ale treba skúšať, ináč z toho nič nebude :)

zewa

Tak ako muzi oblubuju iste sporty, zeny oblubuju tiez to svoje. Napriklad joga, fitnes, tanecne kluby. Naozaj maju aj mladi svoje spolky. Alebo zacni dobrovolnicit, spoznas skvelych ludi. Fakt zacni nieco realne robit. Stale pises ako sa nieco neda.
Zaloz vlastny spolok ;)

ghghgh

a ktore mesto od tatier na vychod? poprad, kezmarok, stara lubovna, sabinov, presov, bardejov, svidnik, stropkov, medzilaborce, giraltovce, gelnica, hanusovce, snina ..... mesto ci dedina?

bez šance

Aktivnyrelax - a to ta naplna?
Peterkooo56 - severna cast slovenska,od tatier na vychod viac, nespecifikujem blizsie tu. Ty budes asi z BA ze? Vela z vas je tu len z BA. Zvlasne, ze v tak velkom meste je tazke najst si priatelov...
Meretseger - ale mna to taha von, chapes? Citanie nieje zle, ak vonku prsi a je chladno.
Justanidea - :D to nemyslis vazne, na pokeci sa hladaju ludia na sex? Hej sex je dobra cinnost, ale jedine so sympatickym a zdravym clovekom ak by slo len cisto o sex :)
Genesis333 - uz vies odkial som, mas este zaujem? Ak hej, daj mi vediet.
katuska - odkial si? Mozes mi tu nechat svoj mail, ak chces. Ved aj ja, ked mi to uz doma leze na mozog sa niekam aj sama vyberiem do blizkeho okolia, ale ja sa chcem aj s niekym rozpravat, smiat, bavit a nie chodit ako mnich-pustovnik mlkva a sama.
Janka1106 - skoda ze si z BA :(
Mnamka257 - stredna ci vysoka skola?Mezooktan - vtipny si :)
Sendvic - byvam v byte, takze pes tu nieje velmi vitany, aj ked ja zvierata mam rada.
Zewa - hej, existuju spolky, ale tam chodia vsetko ludia, ktori sa uz dobre poznaju a su dlhorocni kamarati. Co sa mam k nim nasackovat? A bud su to detske a mladeznicke kluby vo veku okolo 18-20 rokov alebo dochodkarske. Vo veku okolo 30 uz vela ludi ma rodiny alebo su to len muzi, ktori chodia hrat spolu futbal, tenis, na bike atd.
Suffer - ak chces mozes nechat mail.
Pre zhrnutie, mala som kamosky a zopar este mam, ale tie co boli dobre kamosky sa rozprchli do sveta. Zo dve-tri tu ostali v okoli, ale su vydate a venuju sa rodine a detom a stratili zaujem kvoli povinnostiam?,hm. Dalej mam este take tri-styri blizke osobky, lenze jedna je strasne naviazana na rodicov a nikam nechce chodit. Dalsia dve su z vidieka a stale su zavisle na tom, kedy im ide autobus lebo tiez nemaju auto. A stvrta nikam nechce chodit lebo ma nejake komplexy alebo co a je taka uzavreta pred svetom. Len pri PC sedi a ked ju niekam volam, tak sa len stale vyhovara preco nemoze. No a do barov, podnikov uz nechodim, kedze nieje s kym. Samej by mi bolo take divne ist si sadnut niekam. Jedine ked obcas zajdem do cukrarne sama, ale to mi tiez pride take cudne pre mna. Sediet sama so zakuskom. A aj ked som niekde pracovala nakratko, brigadovala ci robila na dohodu, tak clovek mal snahu niekam niekoho zavolat z kolegov, ale oni su nejaki ti ludia divni, kazdy sa niekam stale ponahla, stale cosi vybavuju, nikto nema cas. Jedine, tak este s jednym kolegom ked sme obcas zasli niekam, ale inac nezajem. Este ti mladi 18-25 rocni, ale ti starsi len deti riesia... Pritom muzi si vzdy najdu cas na pivo a posedenie co mam moznost vidiet. Ci maju 18 ci 30 ci 45... vzdy chodia v partii niekam sadnut, na bike, na turistiku a baby maloktora. Asi som sa mala ako chlap narodit :D

Sejla

Mnamka etga by mala byť spoľahlivá agentúra, pre istotu si vygoogli skúsenosti ľudí, čo o nich píšu, ale v pohode, aj ja som bola na Cypre kedysi, do akého mesta máš ísť?