Pľúcne chlamydie mykoplazmy

Príspevok v téme: Pľúcne chlamydie mykoplazmy
Boltonka

Ahoj.Chcela by som sa spýtať či neviete náhodou niekto ako dlho stačí užívať antibiotika Doxyhexal na hraničné slabo pozitívne plúcne chlamydie a mykoplazmi.Doktorka mi ich predpísala na 6 týždnou.Pol tabletky dvakrát denne.Pýtam sa kvoli tomu že sa z toho necítim nejako dobre čo sa týka psychickej stranky a chcela by som to ukončiť ale nie priskoro.Ďakujem

Boltonka

Uzkostliva.
Vidim že my sme asi také chodiace chorôbky :)

Môj mail je bianccca123@gmail.com.

Napiš mi svoje meno na fb a ja si ta pridám. :)

Boltonka

RNG
Ďakujem že ste si našli čas mi odpísať.
Prosím Vás a koľko z Nacu alebo serrapeptazu by som mala brať taktiež koľko z extraktu z olivových listov a na ako dlho by ste mi to doporučili.

Uzkostliva

Ahoj Boltonka vidim, že maš podobne problemy ako ja. Ja dlhe roky bojujem s chlamydiami a mykoplazmamy, možno už od narodenia. Napadli mi aj psychiku, lebo vytvaraju neurotoxiny. Brala som aj Chlamydil extra, trochu mi pomohol, ale keď prechladnem, znova sa premnožia. Volala si tej homeopatičke? Ta mi ich vyhadzuje z tela, ale vyskušam aj to, čo ti poradil RNG. Keď bereš teraz antibiotika, zhoršila sa ti psychika? Rada by som s tebou popisala, mail mi nefunguje, nie si na facebooku?

RNG

Pozri cez Google pod mojim nickom a slovom chlamidie. Chlamidia pneumoniae, ci je hranicna alebo nie sa neda len Doxyhexalom branym kratkodobo vynicit. Ciastocne ju potlacis, tj testy ti mozu ukazat , ze ju nemas, ale to nie je pravda, lebo po case sa ti to vrati, vlastne nie vrati, len zosili.
en.wikipedia.org
Ako vidis, tento zsdroj ani len nespomina, ze by sa dala liecit. Ale dr Wheldon mal na svojej zene,uspech s dlhodobym branim 3 roznych antibiotik. Ja tu navrhujem branie odmaskovacov, ako NAC a serrapeptazu, inac sa nic do zamaskovanych infekcii nemoze dostat, a ako antimikrobialne osporucam extrakt z olivovych listov, davka oleuropeinu v niom musi byt 3 x 300 mg, a zaroven brat 15 kvapiek z kazdeho, samento coumanda a banderol.
Toto su jedine ucinne prostriedky na vnutrobunecne parazity, ako jedna z foriem boreliozy, chalmidia pbeumoniae, rozne ine L-formy a samozrejme mykoplazmy, co su tak isto zamaskovanr vnutrobunecne parazity.
Lekari, cest vynimkam, vedia o tychto infekciach len zalostne malo a nemaju na ne ani poriadne testy, ani ziadne ucinne lieky.