Avon alebo Oriflame?

sindri

Už robím rok Avon aj Oriflame,ale viac sa mi páči Avon.Má oveľa väčší a oveľa širší výber ako Oriflame a tiež v každej kampani nájdete aj viac noviniek.
Mimochodom ak sa niekto chcete stať Avon Lady/Avon Gentlemanom alebo Oriflame kozmetickým poradcom tak mi kľudne napíšte na: vlado.zelinka@gmail.com.Veľmi rád vám všetko vysvetlím a poradím.

kaciatko_7

u mna vyhrava avon, pretoze s oriflamom nemam velke skusenosti... a z avonu ked tak len dekorativku, ruz popripade lesk, mne sadli aj ceruzky na oci, este mozno kremik pre mamku... paci sa mi aj rada planet-spa, hlavne masky na tvar... sampony su onicom a vlastne vsetko co sa tyka starostlivosti o vlasy a vonavky poniektore su pekne ale nevydrzia dlho a su strasne predrazene... celkovo cela kozmetika avon ked nepocitam sem tam nejaku akciu sa mi zda predrazena

...

odporučam stat sa oriflame poradkynou dostanete plno darčekou vyrobky mozte vratit ak sa vam nepacia a každu kampan sa robí predstvovanie nových výrobkou....za učast tiež darček:) oplatí sa to....ak by ste sa chceli stat oriflame poradkynou alebo si len niečo z oriflame objednat napište ...ozvem sa :)

oriflame-lady@azet.sk

severanka

lamasha: k tej kozmetike... ja si často pozriem zloženie výrobkov, i keď nie všetkým tým výrazom rozumiem, ale niečo už poznám a na niečo sa spýtam priateľa (trocha sa vyzná:D )... a keď vidím, že je tam napísaných veľa zbytočných konzervačných látok, tak to proste nekúpim, ale v zásade, kupujem i tak osvečené výrobky a také ktoré mám zaužívané.
je mi jedno či je to bio kozmetika, alebo nebio, hlavne že to vyhovuje mne, nespôsobuje mi to alergiu ani nič podobné...

lamasha

no ale ved pravdaze nie su 100% bio. isty cas som byvala v amerike, a videla som tam bio kozmetiku, ktora len tak mimochodom mala trvacnost vazne maximalne 7-10 dni, predavala sa v lekarni na ml, a cena za 10 ml jedneho kremu sa pohybovala od 150 sk vyssie. neviem uz co to bolo za znacku, nebudem klamat ani si vymyslat, vazne uz neviem co to bolo za firmu, a teraz ako citam rozne prispevky ze " bio" kozmetika 150 korun za cely krem ktory ma trvacnost skoro pol roka??? no baby, tiez netreba verit vsetkemu co vidite na obale, nech to ma aj 10 nalepiek bio.

ja tiez nikoho neodsudzujem, ale taki ludia ako je mimi, mi lezu riadne na nervy, je jedna vec povedat svoj nazor, a druha vnucovat ho a osocovat kazdeho komu sa jej nazor nepaci skoro vo vsetkych temach na tomto fore. niekedy mam vazne pocit ze by sa mala zatvorit do jaskyne a zit svoj "BIO" zivot....

severanka

lamasha: niečo podobné si myslím o bio výrobkoch aj ja... nikdy nemôžeme vedieť, či tie výrobky sú skutočne také bio ako o sebe tvrdia...navyše niektoré sa ani cenou nepribližujú cene bio výrobkov, tak ja neviem o čom to je...

ja si stále myslím, že každému vyhovuje niečo iné a je úplne smiešne ak niekto zatracuje nejakú kozmetickú značku len preto, lebo jemu nesadla ...

lamasha

na margo "bio"kozmetiky, ak si myslite ze ta kozmetika je vzane prirodne, zite si svoj krasny sen dalej :) sama som bola svedkom toho ako jedna nemenovana firma podplacala ludi, a platila neskutocne peniaze len kvoli tomu aby dostala nalepku, a klamlive zlozenie ich kremov, a aby to nikto nevytrubil do sveta... je vazne smiesne mysliet si ze v dnesnom svete su obchodnici ktori myslia na zdravie ludi, a nie na peniaze...no ale vas nazor.... ;)

len tak mimochodom, preferujem oriflame, zda sa mi lacnejsi a kvalitnejsi, ale len dekorativna kozmetika, kremy a sprchace, sampony mi nerobia dobre...