Problém - neviem sa z toho dostať

Príspevok v téme: Problém - neviem sa z toho dostať
merunka

Ahojte, mám problém, ktorý pretrváva už strašne dlho a stále keď si myslím, že je to fajn príde to zas a znova ako nekonečný kolotoč. Mala som priateľa, 4 roky. Začali sme spolu chodiť v 14tich, no on si potom našiel inú a mne to proste oznámil cez mobil. Náš vzťah nebol vôbec pekný, psychické týranie vďaka čomu mám následky doteraz. Poviete si, že prečo som sa s ním nerozišla, len bolo ta viac problémov, ktoré sa netýkali len jeho a mala som v ňom aj čiastočnú oporu aj keď na druhej strane to bol po celý čas on, čo mohol za všetko. Po rozchode som sa nervovo zrútila, bol aj chabý pokus o samovraždu. Rok som to riešila alkoholom, prebdenými nocami a podobne. POčas toho roku sa mi viac krát priplietol doživota a ja som jeho rečiam verila počas čoho bol so svojou aktuálnnou priateľkou. Potom som sa z toho ako tak spamätala a tešila som sa kedy odídem na výšku a začnem nový život. Jemu som už odpustila. Prišla som na výšku a on sa v ňom objavil zas. POvedala som fajn, kamaráti buďme ale on sa snaží o viac. A aby som sa dostala k problému. POčas tohto celého bolo veľa chlapcov, ktorý chceli byť somnou. Len nikomu nedokážem veriť, zakaždým myslím na tú bolesť, čo mi to spôsobilo a bojím sa začať si niečo s niekým. Fakt, to boli úžasní chlapci a našiel sa aj jeden s ktorým som vedela, že som mmohla byť šťastná. Ale urobila som zo seba zlú a dala som mu voľnosť aby mohol byť šťastný, lebo som si myslela, źe somnou by nemohol byť. Teraz viem, že som urobila chybu, no on je však už šťastný s inou, čo mu veľmi prajem. Mali ste niekto ten problém ? Ako to prekonať a dokázať sa znovu niekomu otvoriť a nebáť sa, že sa niečo pokazí a znovu sa zopakuje minulosť ?

Agnes989

Ano to poznam, prezila som. Dva roky mi trvalo kym som sa spamatala zo zleho vztahu kde ma len vyuzival a nebola som schopna mat novy. Za ten cas sa o mna uchadzal jeden fajn chlapec ktoreho som stale odmietala a neskor uz nemal zaujem. Stava sa.