Je to len vekom?

Príspevok v téme: Je to len vekom?
peace

Ahojte. Mam 21 rokov a uz odmalicka sklony k castemu analyzovaniu situacii. Cim som vsak starsia,tym myslienok pribuda a samozrejme aj nejake tie situacie neprijemenjsie,ktore to coraz viac podnecuju. Vysledkom je,ze som vela dni depresivna. Kamaratov vela nemam a aj tych co mam, s nimi nie som casto-maju tiez svoje zalezitosti, priatela som mala niekolko rokov,no aj ked je tomu nejaky cas,stale sa mi vybavuje den ci noc,ci uz sa niecim zamestnam alebo nie,snazim sa dostat k novym ludom,ale ide to pomaly. Doma to nie je ruzove,ale chapem,ze by mohlo byt este horsie,rodicia sa vacsinou snazia byt ku mne normalni,ale aj ked sa tak chovaju,roky z nich citim,ze jedine,co ich zaujima najviac su oni sami a deti su pre nich len povinnost. Ale je to len moj pocit...Moja najcastejsia myslienka je na isteho muza,ktory o mna zaujem nema,ani ho nestretavam, trva to cez 3 roky aj tak a ja cakam a cakam,kym to aspon zoslabne,no intenzita neupada...comu nerozumiem. Je aj medzi nami generacny rozdiel a vsimla som si,ze aj ked sa mi niekto paci,tak ked je to rovesnik je to len kamaratske a akonahle ma muz tak aspon o 15 rokov viac,tak ma aj pritahuje. Pred par rokmi som si myslela,ze to prejde, ze vztah s rovesnikom to zmeni,ale nestalo sa. Chodim na VS-kym sa ucim,tak je to niekedy ok,niekedy aj vtedy nie,ked sa neucim,tak opat rozmyslam a rozmyslam...vacsinou nad tym aka sa citim sama.Dokonca aj ked robim,co ma bavi dokazem rozmyslat. Aj ked som s ludmi,tak pri vacsine z nich sa citim sama. Ja chapem,ze sa asi inak ani citit nemozem pri tychto podmienkach,co mam,ale chcela by som to menej prezivat...mam nejakych znamych,kde je medzi nami aj generacny rozdiel a citim z nich,ze oni tak veci intenzivne neprezivaju.... Nie som ten typ,ktory si uziva diskoteky,smeje sa z malickosti...viac ma to naplna byt s nimi,no oni maju zase uz aj ine problemy a maju ku mne rodicovsky pristup,nie rovnocenny. Mam silny pocit,ze tato mladost,toto pre mna nie je ono....ze jednoducho potrebujem veci menej prezivat,ale zit. Mam dni,ked stale nieco robim,no potom to na mna dolahne ovela silnejsie.
Myslite,ze je velka pravdepodobnost,ze vekom mi bude lepsie,ze to nejak vstrebem? Nemeni sa nahodou to prezivanie vo vacsom rozsahu?
Vopred dakujem za odpovede!