Rodicia mi zacinaju liezt na nervy

Príspevok v téme: Rodicia mi zacinaju liezt na nervy
jacki

Ahojte mam problem.Moji rodicia mi zacinaju liezt na nervy,pretoze mam pocit,ze mi organizuju moj zivot.Mam priatela bude to uz treti rok co sme spolu.Zacali sme si setrit na byt pretoze by sme sa chceli osamostatnit.Moj priatel je velmi dobry a velmi si rozumieme velmi sa milujeme.No problem je v tom,ze mojim rodicom sa moj priatel nepaci a nesuhlasia s mojim vztahom povedali mi,ze ho nikdy neprijmu.Neustale ma odhovaraju od tohto vztahu.Nechcu aby som sa s nim osamostatnila.S priatelom chceme mat aj babatko a ked som to nasim povedala tak mama mi uz hned na to kam sa ponahlam ja mam na to este cas atd...proste na vsetko maju odpoved.Mam strach aj z toho,ked takto na priatela neustale reaguju v zlom co potom povedia na to,ked ma priatel poziada o ruku pretoze uz mi priatel nieco naznacil.No nechcem vidiet nasich co bude potom.Mam pocit riadia mi zivot a neustale sa do vsetkeho staraju.Chapem ich,ze mi chcu ako rodicia dobre lubim ich no idu mi na nervy za to ako sa chovaju.Ja si s priatelom rozumiem mame toho dost spolocneho a velmi ho milujem.

Agnes989

A ty si jedinacik? Ubezpec rodicov, ze aj ked odides z domu a zalozis vlastnu rodinu, nemusia sa bat ze ta stratia, vsak k nim budes stale v ramci moznosti chodit na navstevy a neskor aj s babatkom. Je na tebe ako si zariadis zivot a kedy budes mat deti, ak na to s priatelom mate financie tak kludne do toho chodte teraz. Najlepsie je stat sa matkou vtedy, ked to zena tak citi.

jacki

Ano citala som o tom.Mam na to tiez taky isty nazor mame som povedala aj toto a ona na to,ze je to blbost a stale si vravela iba to svoje!ja mam skratka pocit,ze nasi asi nechcu aby som odisla z domu a mala s priatelom svoju rodinu mam taky pocit,ze by chceli aby som zostala snimi,lebo nechcu zostat raz sami. Inak ma to velmi mrzi lebo ja si s jeho rodicmi velmi dobre rozumiem,prijali ma velmi dobre a povedali priatelovi ako svojmu synovi,ze si nasiel velmi dobre dievca.A mrzi ma to,ze moji rodicia sa k nemu chovaju takto a nechcu ho prijat som z toho velmi zufala a uz naozaj neviem co mam robit.

skosh76

Čo sa týka toho dieťaťa, tvoja mama ohľadom toho veku nemá pravdu.Dieťa je najlepšie mať do 20-25 rokov.V 35 rokoch je už 70% riziko predčasne narodeného, mŕtveho alebo postihnutého dieťaťa.

jacki

Viem urcite,ze by ma rodicia nevyhodili z domu to nie len mi lezie na nervy,ze sa neustale staraju do môjho vztahu a odsudzuju priatela.Mama mi stale hovori,ze mozem rodit ze mas az v 35 ze sa nemam nikam ponahlat.Ja to proste tak citim ak by sa stalo bola by som velmi stastna a priatel tiez navyse som zdravotna sestra a pracujem s detmi.Kazdej zene raz pride cas kedy zacne tuzit stat sa matkou a ja to uz tiez tak citim.

skosh76

Rodičom riadne vypičuj a povedz im, že máš v piči aký majú názor na váš vzťah.Až tým ich uzemníš.A keď ťa budú chcieť vyhoniť z bytu, rozpláč sa, že nemáš kde ísť.Ak ťa majú radi, nevyhodia ťa na ulicu, a zároveň budú vedieť, že ti už nemôžu rozkazovať(ak si dospelá).