Kamarátka...

Príspevok v téme: Kamarátka...
kpmn

Chcem sa spytat čo podla Vás znamená ak kamaratka(mimo to sa mi pači viac ako len kamoska)s,ktorou sa stretavame celkom casto ci u mna ci u nej sice naslubuje,že pojdeme raz tam na vylet potom na jedno miesto kde este nebola ci do kina ci na moju zahradu,ale ked ju uz volam niekde von tak proste tak samozrejme vyhovorky. Robim chybu niekde ja alebo mna berie len ako poskoka ked nieco treba a slubuje mi vylety len ,aby som sa mal lepsie??
Sice je tazke o rozpisat do detailov ,ale mam ju velmi rád a su dni ked chce byt so mnou casto a vypisuje mi a potom zas utlm.Raz to vyzera ,že mam sancu u nej a raz ,že žiadnu :/

breeze

Hladaj inde, tato pravdepodobne kasle na teba a tvoje ponuky. Najdi si holku ktora nebude mat problem ist s tebou na vylet aj v dazdi. Keby jej na tebe zalezalo nemala by problem kontaktovat sa s tebou a toboz uz ist niekde si co i len sadnut na kavu.

0vecka

no ak sa dlho stretavate tak aky zmysel ma ist na kavu? podla mna asi nema zaujem... skus jej dat pusu ak bude proti tak je to jasne a mozes svoju energiu nasmerovat niekde kde to bude mat zmysel

kpmn

par krat sa uz stalo,ze sme sa dohodli na dni a case,ale bud si den pred tymvypila a rano jej bolo zle alebo sla za kamoskou... tak viem,že nepriklada velky vyznam stretnutiu na nejaky ten vylet....staci tak na hodinku na kavu na to je casu

vretienko

vsak nerozpravaj s nou len v zmysle vzdusnych zamkov, ale dohodni normalne presne den, miesto a cas kedy sa stretnete aby nemala sancu vycuvat z toho. Ked budes rozpravat v tom zmysle ze tam by sme mohli ist, alebo tam sme este neboli tak jasne ze sa vykruca, ale dohodni konkretne kedy a kde.