Nezvladam nervy, hadky... bojim sa samovrazdy

Príspevok v téme: Nezvladam nervy, hadky... bojim sa samovrazdy
Lillie111

Dobrý deň.Mam 16 rokov a už asi 5 mesiacov mam neliecenu panicku poruchu a derealizaciu..Psychiatrov som navštevovala,ale jeden alkoholik ďalšia este horšie.Psychiatry si má objednávajú momentálne až na august..hrozne niečo.Ale chcem vám napísať že nezvladam nervy!!! Neviem co to v poslednej dobe so mnou je .pre vsetko sa znervoznim.Najviac má nervuje,že nikto z rodiny sa so mnou o mojej chorobe vôbec nebaví.Mama je.pri mne iba ked mam stav..mimo toho ju nezaujima moja deralizacia a pod.ked jej poviem ako veľmi mi je hnusno a veľa krát má napádajú myšlienky samovraždy ona na to len "Noo" alebo "dobrej nehaj tak,všetci máme problémy"...proste mam pocit,že má vôbec nechápe.A ja toto neznesiem!! Pred chvíľou bola hádka a ja som jej povedala,že ci ju mam zabiť...bože ,veľmi tu vetu ľutujem...kričala som,plakala ako o život..mama sa so mnou tiež hada typu,nechcem ta už vidieť,zalez do izby,nezaujima má to.Ja to celé nezvladam.Otcim je este horší.A ja potom vubuchnem a najhoršia som nakoniec vždy ja.Beriem magnezium ale nejako to nepomaha Ľudia co mam vlastne robiť? Rozmýšľala som aj o pezinku..proste inom priestore.doma mi to.vôbec neprospieva.

Mirka_elf

Dobra liecitelka je Gloria Jarka, ma aj videnia a zaroven je velmi scitana.Ta ma hádam odpoved na vsetko. Posobi v Bratislave a na dialku spolupracuje aj so zahranicim . Je to vesela kopa a zaroven silna osobnost. Je to spravodlivy a dobry clovek a zaroven energicka zena. Vie vloveka zhodnotit podla fotogragie ... Kontakt na nu je 0902 853 549 . Skuste sa skontaktovat hovorom alebo sms za to nedate nic len ziskate a nazor si vytvorite hadam sami. Cenovo je v porovnani s ostatnymi lieciteli dostupna dokonca si myslim, ze je za ten cas co venuje aj najprijatelnejsia. Dava dokopy ludi aj s depresiami a verte, za taky psychiater by ich stal 10x viac a nehovoriac o tych hnusnych chemickych liekoch ktore len paralizuju orgsnizmus a nicia zaludok a pecen ....

BJ_2

Ja len k tomu magneziu... ze vela ludi berie magnezium zle, teda nic nerobi. To je ten problem. Nesmies brat oxid horecnaty, a ten je prave v tych najlacnejsich doplnkoch.

Lucia Golinska

Ta pani ktora sa nazvala Bozim prorokom v muzskom rode a nie Bozou prorokynou pise na stranke, ktoru plati za peniaze ludi, ktori jej veria, ze je Jezis Kristus posledny prorok, jediny a este aj Edgar Cayce a velmi klame ludi , nici rodiny, pozrite si reflex markiza archiv a tam je viac aj na stranke modlitba sk.

PoeticElen

ahoj mrzi ma tvoje trapnie, dufam ze sa veci daju do poriadku, verim, ze mas v sebe vela osobnej sily a zvladnes to..drz sa..mama ti urcite chce pomoct, len nevie ako na to..a kamarati? nemas ziadnych? mozno by ti pomohli, by si prisla pri nich na ine myslienky a tak..drzim ti velmi palce, dostanes sa z toho, ver tomu, hlavne musis verit..bud silna, das to..

bella21

A k psychológovi nechodíš? Ak nie, mala by si začať, potrebuješ psychoterapiu, pomohla by Ti.
Čo sa stalo pred 5 mesiacmi, keď sa u Teba začala prejavovať panická porucha? Spustila ju nejaká udalosť, alebo sa u Teba vyvíjala postupne až prepukla silnejšie? Berieš teraz nejaké lieky?

Mama je asi zmätená z toho, čo Ti je, trápi ju to a možno nevie čo s tým a preto sa utešuje, že to nie je až také vážne. Kto nezažil, nevie sa celkom vcítiť. O tom, ako Ti je, by si mohla otvorene hovoriť so psychológom, ten by Ťa mal pochopiť a našla by si u neho podporu a pomoc. Potrebuješ pochopenie, láskavý a trpezlivý prístup, ktorý by Ťa upokojoval a povzbudzoval. A hlavne návod na to, ako zvládnuť ataky panickej poruchy. Len lieky od psychiatra celý ten problém nevyriešia. O derealizácii bohužiaľ nič neviem, nemôžem sa k tomu vyjadriť.

Keď sa cítiš zle, nie si to Ty a jasné, že povieš aj to, čo nemyslíš vážne a tak Ťa to mrzí. Ak cítiš, že druhí Ťa nechápu, tak sa u Teba nervozita len zväčšuje, kričíš, dožaduješ sa pomoci - a márne. Je ťažké v situácii, keď potrebuješ, aby Ťa pochopili, byť tou, od ktorej sa žiada, aby chápala tých druhých. To poznám z vlastnej skúsenosti. Pravda je však taká, že sama nemôžeš prinútiť iných, aby sa správali tak, ako by si potrebovala. Bohužiaľ, ak mama sama nebude chcieť zmeniť prístup, Ty ju "neprevychováš".

Mrzí ma, že máš zlé skúsenosti so psychiatrami, že sa k nim nedostaneš, ak máš akútny problém. Ale v takých prípadoch by mali pacienta zobrať bez ohľadu na to, či je objednaný, no nie? Nejaký seriózny sa tam u vás nenájde?

Iveta Michael

s liečiteľkami by som si dala rozhodne pokoj :) alternatívna ..liečba,, je najmä v týchto prípadoch nebezpečná - psychiater či psychoterapeut sú predsa len odborníci na dušu ...

máš to ťažké že máš takú mamu,musí to byť hrozné :( vyhľadaj psychoterapeuta alebo zavolaj na nejakú linku tam ti poradia aj pomôžu ...

9bodka9

Ahoj, to mi je luto, ze sa takto trapis a nemas v okoli nikoho, kto by ta podporil. Skus si dat do googla liecitelka Laura, nieje to obycajna bezna liecitelka. Urcite ti pomoze, naozaj to skus a budes rada. Vyliecila vela pripadov ako si ty a dokonca vysvetlila, preco sa to dialo.