Cviky na chudnutie

helenka71

dietu nedrz si na to este moc mala ak chces schudnut tak sportuj behaj, hraj tenis, bedminton, plavaj, bicykluj,... najdi si na to nejaku kamosku ktora ti pomoze

PoeticElen

Kočka, nderž diétu, si moc mladá, môže ti to uškodiť, nerob si zle..radčej si zacvič, zašportuj a budeš sa citiť fine :) a veselsie :) moznosti mas vela

lokilady

www.youtube.com
www.youtube.com
Ahoj, toto je jedno z najúčinnejších cvičení aké poznám, je to len pol hodina denne, potrebuješ aspoň 1-1,5 kg činky, ale ak nemáš, kľudne nahraď fľašou od minerálky plnou vody, prípadne niečím podobným... kamarátka za poctivého dodržovania stravy (nejesť sladké, jesť mäso so šalátmi, jesť 6 krát denne po malých porciách, ovocie len do obeda atď.) a poctivého každodenného cvičenia schudla 9 kíl za mesiac. Toto cvičenie vlastne cvičíš 1 mesiac, na začiatku si premeraj všetky partie od rúk až po lýtka, odváž sa, zapíš si. Prvých desať dní cvičíš prvý level, ďalších desať druhý, posledných desať tretí. Z výsledku budeš prekvapená, no pozor, cviky vyzerajú ľahko, no nie je to žiadna hračka, je to riadne namáhavé, sama to cvičím a výsledky sú geniálne. Ak som ti pomohla, daj mi po mesiaci vedieť :D prajem veľa šťastia.

maškrta

podla mna by boli dobre brušaky,drepy... Nejde ani moc o cviky skor ide o pohyb čiže skor by som odporučila plávanie,bicyklovanie,korčulovanie behanie ... A samozrejme zdravo sa stravovať :-)