Oslovenie neznámej ženy na verejnosti

Príspevok v téme: Oslovenie neznámej ženy na verejnosti
beskyd

zdravím, mal by som takúto otázku. nedávno som sa presťahoval do BB na sídlisko Sásová, kde každé ráno nastupujem na bus v smere do centra a každé ráno do tohto busu nastupuje jedna žena (väčšinou v sprievode nejakej kamošky alebo kolegyne), ktorá ma veľmi zaujala a chcel by som ju spoznať.. problém je však v tom, že s takýmito praktikami nemám skúsenosti, zoznamovanie a balenie žien som mal predtým na saláme a teraz vlastne neviem ako na to. počul som, že existujú chlapi, čo s tým nemajú žiadny problém a v pohode takto nadväzujú vzťahu. dá sa takáto zručnosť naučiť a osvojiť alebo keď to nejak nejde spontánne tak som stratený prípad?:o) má s týmto niekto skúsenosť? vie niekto, čo by som mal robiť a ak pôjde sama, či je/nie je úplne trápne vyvinúť nejakú iniciatívu? tiež by bolo dobré, aby som pri tom nevyzeral ako nejaký pako čo si len chce vrznúť, mal by som práve vážny záujem a bolo by ideálne keby si to z môjho konania aj ona vedela takto interpretovať. vďaka za každú konštruktívnu radu:)

beskyd

eva, cize myslis to tak, ze: ludia nastupia do busu, zavru sa dvere, ony sa klasicky postavia tam kde vzdy, vsetci znudene sedia alebo stoja v rannom buse a zrazu k nej nabehnem s listkom?... nebude na mna len kazdy cumiet ze co za pacient to tam skusa na tu zenu? nebude z toho cirkus? ty by si sa ako zachovala keby si rano isla v buse a prisiel by za tebou povedzme uplne obycajny 29 rocny chalan ktoreho nepoznas a daval by ti do ruky nejaky listok?:P

MultiLevel

A co je na tom, ze chodi v sprievode niekoho? :) Mne pride ovela lahsie ju oslovit, ak nie je sama, ako keby bola sama...Mozes ich oslovit obe s otazkou, ze kde najdes taky a taky obchod, lebo si sa len tot pristahoval do ich mesta. Cokolvek. Hlavne je, neodpisat sa este skor ako sa nieco udeje...To je to najhorsie co mozes robit. Mysli pozitivne a vesmir ti to vrati. A to iste sa deje ak myslis negativne :)
Snivaj o super zenskej a dostanes ju. Len si to nekaz blbymi predstavami ;)

eva147

Tak na to by bol ten moj listokfajn, nie ? Podas ho len tej tvojej.
Tipujem ze ta druha bude zvedava a bude tu tvoju podporovat, aby bola k tebe ustretova. Podla mna je to fajn, ze su dve.
Ak je ta tvoja slepica a aby sa predviedla pred kamaratkou, tak ta nejako hrubo odmietne, dakuj bohu. Nemas za cim banovat.

beskyd

ludia, je to bieda, najhorsie na tom je ze tym busom chodi s nejakou zenskou, teda nie je ani sama:/ vyzera to tak ze po veceroch a vikendoch sa budem prechadzat po tom sidlisku a budem cakat kym ju kdesi stretnem samu, alebo dakde v obchode ked si bude vyberat daku salamu tak jej daku odporucim.. heh, inak je to asi cesta zarubana, ta predstava ze sa pohne bus zo zastavky a ja tam pridem za dvoma zenskymi a jednej zacnem ako neznamy clovek nieco rozpravat mi pripada uplne scesty.. skoda, mal som ostat v BA, tam by som aspon nemusel taketo veci riesit. inak je strasna sranda ze tie baby sa VZDY postavia presne na rovnake miesto k tretim dveram este aj v rovnakej pozicii, ta krajsia stoji vzdy napravo od tej druhej..

eva147

Podat je listok a nam nieco ako "Zaujali ste ma a neodvazujem sa oslovit vas. Ak nie ste proti tomu, aby som vas spytal, kolko je hodin, prosim, usmejte sa."
Alebo sa uz podarilo a hodili ste rec?

wreck

tak obcas sa daco aj podari. :)

beskyd, no ako? ziadam tu v teme pravidelne hlasenia o vyvoji situacie a zdielanie postrehov a skusenosti s nami podobne postihnutymi. :)

wreck2

Wreck a som sa dobre nasmial, ty nemas chybu v slovnom prejave clovece :D no skoda co uz, to bola asi tiez nejaka velmi hrda diovka co o hocikoho v jej vnimani nezakopne.
Beskyd tak len hlavu hore chlape a ver si. Nehrb sa, oblec sa pekne, navonaj, uprav vlasy, zuby umy aj telo :D a smelo do toho. Vela robi aj zjav cloveka. Ty vyzeras byt ako dobry clovek, uz by si si aj dajaku konecne zasluzil k sebe. Mas citlivu dusu. A potom daj vediet ako to ide. Ci sa zadarilo. Ak by som bol z BB tak ti normalne nejaku aj osobne nabalim lebo ty si fakt dobry clovek aspon podla textu :D

Aja02

Ak každé ráno stojí, skús si ju vyhliadnuť vtedy, keď bude sama, postav sa k nej a niečo sa jej spýtaj, napr. či nevie koľko je hodín (to je síce otrepané, ale minule ma tak u nás oslovil jeden muž na zástavke a potom sme začali kecať o tom, odkiaľ idem, odkiaľ ide on, ako nám dnes vyšlo počasie a také somariny :-D ) alebo sa jej spýtaj na hocičo iné, to ti už z toho vyplynie. Ono, veľa záleží od toho, či je komunikatívna a nebojí sa rozprávať s cudzími. Ja s tým zasa problém nemám, ale ona ho mať môže, to už budeš vidieť, či sa chce rozprávať alebo nie. ;)