Mam rada samotu

janka1106

ja som tiez samatarka, v ociach ludi som divna cudacka, ale nejako nedobrovolne si uz na to zvykam,
velmi velmi niekolko rokov som sa znazila to zmenit,
ale nejako sa uz stotoznujem s tym, ze treba zmenit tie veci, ktore sa daju zmenit a zmierit sa s tym co sa neda zmenit

Vivaldi

Je to o návyku si myslím niekdy. Keby som bol neustále medzi ľuďmi, tak si na to zvyknem a bude mi to prirodzené. Takto som zvyknutý na samotu a tá mi je prirodzená. Ale ľudí mám rád, ale iba po jednom nech chodia :D

Marek333

Ja som tiez radšej sam, ale rad by som mal aspon priatelku/manzelku s ktorou by som si rozumel. Lenze tym ze som sam ju mam prakticky nulovu sancu najst :(

beskyd

je to v pohode, mňa napríklad iní ľudia väčšinou unavujú alebo otravujú, celkom by stačila partnerka a cez pracovný týždeň pár kolegov v robote.

Chesterka

Nie je na tom nič neobvyklé. Pokiaľ ty dobrovoľne samotu vyhľadávaš a neprekáža ti, naozaj na tom nič nie je a to, že ostatní ľudia okolo teba pre to nemusia mať pochopenie, tak to je už ich problém a nie tvoj. Takisto občas potrebujem byť sama zopár týždňov a nekomunikovať ani s tými najbližšími priateľmi a nepovažujem to za nejakú zlú vec, takto fungovať.

Nefret

ja som samotar ale mne to napriklad vadi a pokusam sa to zmenit zial je to márne, neznasam samotu nenavidim ju som smutny