Burnout

Príspevok v téme: Burnout
0vecka

je tu niekto kto to zazil? Posledny mesiac mam novu poziciu z 3mesacneho zaucenia boli len tri tyzdne. Moc netusim co sa okolo mna deje a co mam robit len viem ze som za kopu veci zodpovedny no a tento tyzden som vravel sefovi ze toto proste robit nebudem :)... inak zobral to dost dobre mam pocit ze to asi hned cakal ale xcel po mne aby som ostal kym sa nenajde nahrada. Zevraj mesiac ale typujem ze ak povie mesiac tak skor ako o 6 tyzdnov to nebude.

Vie mi niekto povedat ci za 2.5 mesiaca stresu kde v strede mam tyzden dovolenky mozem schytat burnout popripade nejaku inu chutovku napr cukrovku atd? nejake info na nete som ohladne tohto nenasiel. Teda nasiel ze mozem schytat ale neviem ci za 2.5 mesiaca.

V pripade ze ma za 2.5 mesiaca nestiahne tak davam vypoved. Ale xcem si zohnat nejake info lebo kolega takto dostal za rok cukrovku a to mi fakt za to nestoji. Pritom ponuky by som teoreticky mal aj ked nic konkretne.

0vecka

nakoniec ma vystriedala nejaka zenska ktora fajci sefovi... robi len tretinu z toho co som robil ja a este jej v tom pomaham :) ...

ale co uz

0vecka

2 doubledog to nehrozi... proste tym musim nejako preplavat... popripade dat hned vypoved ... inak ten stres by mi az tak nevadil za dva mesiace len fakt ak si tym nieco odpalim tak to fakt nestoji za to .. radsej dat vypoved a byt 2 mesiace nezamestnany...

doubledog

vyhorenie urcite nie, to je nieco ine
ako nasledky stresu.
to by som nepodcenoval, mal by si ziadat poriadne zaskolenie, alebo nejaky mentoring, nech si si viac isty v tom co robis.

Lulu2011

za taky kratky cas urcite neschytas, ja som s tym bola na PN, bolo to drsne, po roku maximalneho stresu a zataze nastal kolaps, ale za 2 mesiace, pokial nie si priviazany k radiatoru a netyraju ta, syndrom vyhorenia by nastat nemal