On už so mnou nechce spávať z únavy

Príspevok v téme: On už so mnou nechce spávať z únavy
nechce sex?

Môj problém je v tom že sme sa s kamarátom dohodli na tzv "friends with benefits" trvá to nejaké 2 mesiace a spali sme za tú dobu len 7-8 krát po mesiaci to začalo byť vážnejšie a povedala som mu že to už neberiem ako na začiatku on s tým súhlasil a povedal mi že ma má veľmi rád už od začiatku ale nechce to siliť pretože sa v minulosti dosť sklamal a bojí sa vzťahu a drží sa radšej v úzadí pri slabšej chvíľke mi však povedal že ma ľúbi... Hlavný problém je však to že je nonstop unavený a už spolu nespávame. Keď ma nepoznal veľmi po mne túžil a aj teraz ho veľmi vzrušujem ale ak je unavený tak sa nedokáže "donútiť" ale keď už začneme nevie sa nabažiť robíme to aj zo 2 hodiny a je to stále úžasné. Sex so mnou zbožňuje to je na ňom vidno a nieje to pretvárka to mi verte.. Len je na toľko unavený že by sa len túlil a bol pri mne... Vraví sa že muži po sexe túžia viac ako ženy ale ja už neviem čo si mám o tomto myslieť... Čo by ste robili na mojom mieste?

mich

Ja som tiež večne večer unavený a radšej by som spal :-) Ale čo to tak skúsiť ráno, to je pekný začiatok dňa...

Dennis

Únava môže súvisieť s čímkoľvek, ale to si musí chalanisko vyriešiť sám. Tebe môžem poradiť len tak, že budeš chcieť s ním sexovať v čase, kedy unavený nebude.