Zapachajuca kolegyna

Príspevok v téme: Zapachajuca kolegyna
no ja...

Ahojte. Neviem, do akej temy by bolo toto najlepsie zaradit, ale hadam ma neukamenujete. Poznate to, vzdy sa najde niekde smradoch. Ci uz za skolskych cias alebo potom v praci. MHD ani nebudem rozoberat... My mame uz dlhe roky problem s kolegynou. Pred piatimi rokmi cca sme sa jej pokusali dohovorit, ale nepomohlo. Ona sa strasne stravuje. Same lacne polotovary, mastne klobasy à salamy, pitny rezim u nej neexistuje à o ovoci à zelenine ani nehovorim. Ked ide na zachod, staci aj na malu, je tam neuveritelny smrad à nevyluftuje sa to ani za dve hodiny. Celkovo pachne aj mocom, aj ked nam vtedy pred piatimi rokmi povedala, ze inkontenciu nema. Neverime jej, lebo jej smrdi aj stolicka (staci sa na nu nahnut, ak idete nieco k jej stolu) à celkovo je okolo nej hnusny stuchnuty mocovy smrad. Ma 56 rokov, stale sa lutuje, komplexy zahana prezieranim à ma tazku nadvahu. Sama povedala, ze sa opustila à jej jedine potesenie je jedlo. Zvykne chodievat do obchodov, kde chodi s vozikom à place à hadze zradlo do kosika. Zacli jej vsemozne zdravotne problemy, lebo to ma zle rozlozene. Vsetko ma v trupe a prsiach à ruky nohy ma jak spajdlicky. Ako taka lienka... My uz nevieme, co s nou. Cele roky jej dohovarame, nech so sebou nieco robi, ze aj ona sa bude citit lepsie, ale nula bodov. Ona by mala podla mna navstivit psychiatra... Ale cim dalej tym viac je to horsie s tym smradom. Ako ste riesili smradlaveho kolegu, ked aj dohovorenie nepomohlo? Sef od toho dava ruky prec, ze si to mame vysvetlit medzi sebou. Je dost urazliva, tak sa jej nechceme dotknut. Ale to sme nechceli aj pred piatimi rokmi à nepomohlo to. Mali bu sme ist na to tentoraz skor ostrejsie, raznejsie?? Skutocne sme uz zufali :-(

no ja...

Lardo - tak u niektorych to mozu byt zdravotne problemy alebo lieky, z coho pribrali. Ale ona sa proste neumyva, prestala sa o seba uplne starat à to sa proste neda vydrzat! Je polotovary z Lidlu, vypije max dve salky caju za den à ked sa potom ide vycurat à idem po nej n'a WC, tak bezdomovec je nic proti nej... :-(

no ja...

Emalea - mylis sa. Sme tu mlade, aj starsie. Ale vsetky (okrem nej) dodrziavame hygienu ! U nej mame pocit, ze vobec. Ona nam sama povedala, ze sa jej nieco vyhodilo medzi nohami, ale gynekologovi nesla, ze ved naco. Ona sa proste o seba nestara ani minimalne ! Nikto si z nej posmesky nerobil, myslime to v dobrom à ze ked sme to vydrzali doteraz? To je akoze riesenie? Ale to je kazdy rok horsie à horsie ! Moju tehotnu kolegynu z nej uz napina n'a vracanie à my ostatni tiez mame co robit! Raz ma plucne chlamidie, teraz zas pasovy opar. Nabuduce to bude co, kvapavka??? Evidentne si starsi rocnik à dotklo sa ta to kvoli jej veku alebo co. Ale mu sme sa jej vzdy snazili pomoct à poradit, ale ona odmieta à potom len fnuka, ako jú vsetko boli à ide za nou pomaly az hnilobny zapach! Poznam vela ludi po 50-ke, vzdy som mala starsich kamaratov, ale toto som nezazila!

Lardo

Pri obéznych ľuďoch treba vždy rátaš so smradom, lebo už to že sú tak tlustí znamená že sa o seba príliš nestarajú keď dovolili aby im tak stlstlo telo. Oni sa aj viac potia, rýchlo zaparia a málo pijú, veľa žerú a najmä nezdravé jedlá. Ja by som vedel rozprávať o pacientoch obeznych a najmä v lete :-D

emalea

postava ako taká lienka...to ma pobavilo...takých žien medzi 50 a 60 r. je na SR asi milión...no hold každý nemôže mať postavu Zory Czoborovej!!! už keď ste to vydržali 5 rokov, tak to snáď vydržíte do jej dôchodku....inak medzi nami, kto by verejne priznal únik moču /pred klebetnými kolegyňami...pch!ani náhodou!!/ babe sa ani nečudujem, kľudne môže mať zdravotné probôémy, predpokladám, že kolegyne okolo sú samé mladé atraktívne dámy, a keď budú mať o 20 rokov nejaké zdrav.problémy potom im to "docvakne"
P.S.: poučenie do života : nesúď pokiaľ si nezažil....
inak som zvedavá aj na názory ostatných!!
P.S.: inak milujem prac.inzeráty, kde je napísané: výhody: mladý kolektív, ...no ani náhodou!!!, u dnešných mladých je priam NULOVÁ EMPATIA voči starším kolegom a ich zdrav.problémom....
aj ja som bola mladá /20-30/, mali sme kolegov, čo to mali za pár do dôchodku,a verte, mali všelijake neduhy, aj keď sme si o nich pri pive v podniku čo-to porozprávali, ale nikdy sme to neriešili, a už vôbec nie osobne s tým človekom!!!