Nemal som ešte dievča

Príspevok v téme: Nemal som ešte dievča
global

Dobrý deň ako začať tak celú základnú školu na koľko som hral PC hry 8-10 hodín denne u mňa absentovala medziľudská komunikácia síce som mal spolužiakov ale von som nechodil ani nič také ani mi to nevadilo.

Múj záujem sa o podobné veci sa prejavil až na strednej škole ešte v priebehu v prvého ročníka - spolužiaci vraveli, že si našli frajerky ake to je super. Ale až v druhom ročníku som sa rozhodol s kým sa budem s triedy kamarátiť (výber kamošov u mňa trval rok)a začal som s nimi raz za mesiac aj chodiť von neskôr o dosť častejšie. Najprv mi to stačilo ale potom keď aj oni si už našli priateľky tak už som chcel aj ja a kamoši vraveli, že keď budem s nimi chodiť von určite si nájdem aj ja tak som chodil a samozrejme, že som si nenašiel ti bolo v 17 rokoch.

Dnes mám 22 som už na výške ale je to stále stejne PC hranie som už vymenil za učenie, samozrejme už musím aj spraviť nejakú tú prácu okolo domu a tak ale čo sa týka dievčat stále nič teda niečo áno samé negatívne skúsenosti akurát.

Napríklad raz som bol ešte na strednej s kamošmi bolo sme boli večer pri bytovke a kamošova frajerka priviedla svoje kamošky (s ktorými sme sa nepoznali) pozdravil som sa niečo povedal a po 5 minútach som si len všimol, že jedno s tých dievčat kamošovi šepká do ucha, že kto je ten divný chalan a ukazovala na mňa. O asi 2 mesiace nato sa stala takmer totožná situácia len s iným dievčaťom.

Raz už na výške sme boli v bare kamoši mi chceli nájsť dievča bare jeden jednu vyhladol dal sa s ňou doreči ukazal na mňa zavolal ma ona začala zo mnou kecať ja som normalne rozpraval kupil jej co chcela piť do 5 minut išla na WC už ku mne samozrejme neprišla ale šla za tym čo ju prvy oslovil a so mnou sa už ani nebavila.

Alebo inokedy sme šli do baru 3 sedeli tam tiež 3 dievčata oni si k nim chceli sadnuť tak sme si sadli boli sme tam asi hodinu po ktorej som šiel na WC a keď som sa vrátil neboli tam barman mi povedal, že narychlo zaplatili a odišli nedovolal som sa im nič. A na druhý deň mi len povedali, že tie dievčatá ma tam nechceli a nakoľko ma nechceli poslať preč tak odišli oni.

Čiže asi takýto mam problém s dievčatami tých prípadov bolo viac ale tieto som si najlepšie pamätal. Jednoducho keď prídem do kontaktu s dievčaťom ani len neviem o čom mám hovoriť. Ale aj s cudzími ľudmi je to podobné napríklad mám len asi 5 kamošov ostatný su len ľudia ktorých poznám.

lalalla

vadny nie si... je ale skoda ze o tebe neviem viac, tiez by si si mohol uvedomit, ze su "dievcata a dievcata"...kazda baba hlada nieco ine, niekoho ineho, ocakava nieco ine, ma hlave ine priority, ine nazory... zial tieto veci sa teraz u vacsiny bab zhoduju a mozno prave tvoje su ine od tych ich...preto ti to trva hladat babu... chodis aj niekam do spolocnosti? citam tu ze krcma atd... stale ci uz nie?

global

Prvy odstavec ani necitajte v poslednom komente som sa zacyklil :D

Inak lalalla asi hej ale ako som pisal v komente predtym kamosa by brali hned 4 dievcata a mna si ani nevsimli a to bolo pred mesiacom. Tak asi som vadny nic ine si snad asi o sebe po tych skusenostiach mysliet nemozem.....

global

Tak dobre neviem to pretoze som sa o to nikdy nezaujimal napriek tomu keby som chcel naucim sa pravopis ale nejako ma to aktualne nezaujima a mam ine problemy. Napriek tomu ked chcem velmi a dlho hladam chyby aj pomocou internetu dokazem napisat relativne aj celu laborku na nejaky predmet relativne bez chyb len to chce mozno pol hodinu cisto na kontrolovanie

Inak spravam sa vylucne slusne pred dievcatami zasadne nepouzivam nadavky sice ani normalne ale niekedy nieco ujde zdy sa snazim s nimi o niecom hovorit ale oni si ma proste nevsimaju v tom je problem zato toho kamosa co som bol pred mesiacom s nim v krcme on nerobil vlastne nic rozdielne odomna bol ticho sedel pil a ked sa na nieco ho dievcata pytali len odpovedal. Rozdiel tam bol ze vsetky 4 dievcata mu davali komplimenty inak to nazvat neviem ked ti jedno dievca povie ze mas pekne oci, druhe ze sa pekne smejes pripadalo mi to ako sutaz kto mu povie lepsiu lichôtku ak to mam tak nazvať. Potom neskor mi aj povedal ze vsetky 4 by s nim chodili keby chcel a taketo nieco ja nechapem preco o neho maju zaujem hned 4 dievcata a na mna tam ani nereagovali akokeby som tam ani nebol.

lalalla

preboha gramatiku nerieste...niekedy nezalezi na tom, ci mas vzdelanie alebo nie, bud si typ, ktoreho dnesny typ bab chce alebo nie...to ale este neznamena, ze nemoze prist dokonala baba pre teba, ktora bude ina pre vsetkych ale pre teba bude rovnaka ako ty..typov ludi ako si ty je teraz malo, mozno preto sa ti tazko hlada baba..ale myslim ze raz na taku narazis... hlavne neprestavaj hladat... viem ze takych zien je, a viem ze nie si divny pre kazdeho... kazdy ma v hlave to svoje "divne" co je ine od cloveka k cloveku... :) ak chces nechaj tu na seba kontakt, mozme si napisat, myslim ze na fore nema moc zmysel riesit veci dohlbsia...

xo

citujem ťa "Čiže má základné vzdelanie..." takže tebe išlo o to, že nemá vzdelanie. Pozri, ja rozumiem ako to myslíš, aj keď sa ani ty nemáš čím pochváliť, nevieš kam sa má písať i a kam y, ale to je jedno. Nechajme to tak. Pozri, určite sa ti skôr či neskôr podarí si nájsť frajerku, prajem ti to, ale musíš v prvom rade prestať depkovať a ľutovať sa. To ti v ničom nepomôže. A pokús sa chodiť aj inam ako len do barov, na pivo atď. Pre veľa mužov je zlé si hľadať partnerku v bare. Ak sa s nejakou stretneš, skús sa správať prirodzene, pokús sa nedať najavo nervozitu a skús sa správať slušne, ale zato uvoľnene. Povedz niečo vtipné, ale slušné, uvidíš, že to ani nie je tak ťažké. veľa štastia

global

A este posledna vec ani ta gramatika nebola k teme alebo mi chces povedat ze dievcata si vyberaju chlapov podla toho kolko pravopisnych chyb spravia ked zapisu papier formatu A4 ?

global

A ktomu vzdelaniu vyslovene neznasam ludi ktorý druhých chytajú za slovicka ja som to u bratranca myslel v celom kontexte nielen ci ma strednu alebo nie ale spravanie, zlozvyky a to som pojal pod pojmom nevzdelanec správa sa ako chrapun, pije,huli,bije sa. Ty si si vybral len tu skolu akokeby to bolo jedine co som napisal

global

gramatiku proste neriesim a viete preco lebo je to rychlejsie aj tak chapete co chcem povedat ak robim nieco v skole dám si pozor prípadne mi to prekontroluje niekto kto najde chyby tu som pisal mekcesene a dlzne pripadne ciarky len aby sa nepovedalo ale odteraz pisem takto :D

xo

bez urážky, ale píšeš o "nevzdelancoch" a tvoja gramatika je na takej úrovni, že ma bolia oči kým to čítam.

chmulkomaly

1.vec desi ma ze studuju na vyskach ludia co nevedia gramatiku, tak na tvojom mieste by som sa vzdelanim moc neohanal,

2. ja vzdelany som, ale v sucasnom svete to az tak nemusi znamenat, taktiez mam kamosa ktory ma zakladku ale je zrucny a pride si na slusne peniaze, pije fajci a baby ho zboznuju, vies preco ? lebo je muzny, baby maju rady chlapov nie vyplakavacov