Byvala kolegyna siri o mne klamstva

Príspevok v téme: Byvala kolegyna siri o mne klamstva
Julča2

Potrebujem poradit,ako sa zachovat pri spravani sa mojej byvalej kolegyni. Odkedy mi skoncila prac. zmluva na urcity cas, tak siri o mne same klamstva a ludia jej to veria. Nemali sme sa velmi v laske uz predtym, jasne mi to dala pocitit pri nastupe do prace. Opovrhovala mnou, ze im zaberam miesto, som tam zbytocna a proste svojim verbalnym aj neverbalnym spravanim mi davala najavo, ze som persona non grata. Postupne sa dozvedam, ze o mne siri, ze som radodajka, anorekticka, hlupana co nic nevie, som leniva, tupa ako tago a pod. Nebudem tu upresnovat presne moj vek, mam nieco od 25 do 30 a ona ma cez 40 rokov. Najviac ma stve, ze ma vyhlasuje za anorekticku zavislu na alkohole. Pritom vobec nepijem, len ak je nejaka oslava, aj to len symbolicky pripijam a niekedy trosku viac, ale nie tak, aby som nevedela co robim. Chuda som, ale anorexiu rozhodne nemam, lebo jem dost a rada. Nemozem zato, ze mam taku postava a nedari sa mi pribrat. Pri mojej vyske 171cm by som mohla viac vazit, ale tak nedari sa.Aj podla lekarov som zdrava ako rybicka a vysledky su v poriadku.
Ona o sebe vyhlasuje, ze je chudka a stihlunka na FB, ak jej niekto pochvali fotky a pritom ma previsajuce boky aj brucho. Vie dobre, ze anorexiou netrpim, lebo sme chodili aj spolu na obedy, aj v praci som si sem tam nieco zobla, ak bolo kedy. A stale ma vraj co som pocula nazyva anorekticka vyzla. Niektori jej to aj veria, aj maju narazky na moju postavu, ze nejem. Co mam robit? Preco o mne vyhlasuje take klamstva?

malaiskra

no ak naozaj niesi taka ako o tebe siri tak je to z jej strani ociernovanie a cista zavist. Nato aka je stara by mohla mat viacej rozumu a venovat sa tomu novemu objavu. Mozno ju ten objav dostatocne neuspokojuje tak si to kompenzuje na spineni tvojej povesti.

pistek

999....tak keby tam bola daka Helenka Ruzickova...ale totok?)) Tak nemoze mat kazda zena aj s topankami 45-50kg..
Ved to nie je o vahe, ale kto je aky clovek. Ano,zeny zvyknu zavidiet aj nos medzi ocami..nieto este vahu mladost atd atd.. Ja som zazila "polovicky" zo mna co mi toto iste robkali a aj horsie, co autorke prispevku.. Takze neda sa zovseobecnovat..

Julča2

Neviem Miki24 ci som velmi pekna, vyzeram normalne, obliekat sa obliekam myslim pekne, ale nic extra.
999 no nieco ten typ, tiez je blondina, ona nieje ani velmi tucna, ale ma sirsie boky a brucho a previsa jej to ak ma nieco obtiahnute oblecene. Je rozvedena, teraz ma nejaky novy ulovok, na obzore, ma dve starsie deti.

honibrk123

vyprahnuta 40tka po ktorej nestekne ani zablseny kojot po porazke, potrebuje si iba lizat rany vo svojom nudnom zivote. a ci jej ostatni veria by mi bolo uplne u prdele

miki24

Prečo klame? :D Tak v prvom rade dosahuje úroveň inteligencie v suteréne a vie, že si niekde inde. Tiež aj zavidí ti, že si o dosť krajšia ako ona. Koniec koncov si aj napísala to.

Čo robiť? Nenechať sa otráviť, ľudia s ktorými sa stýkaš vedia určite, že aká si. Na nejaké srandičky, ohováračky nedajú, aj keď na Slovensku nikdy nevieš. Cudzí ľudia nemusia ťa trápiť, nepoznáš. čiže proste ignorovať a občas sa zasmiať na tom, akí sú strašne hlúpi.