Marihuana - stavy

Príspevok v téme: Marihuana - stavy
randommeno

zdravim marihuanu uz fajcim pravidelne skoro pol roka, pred tym som si ju daval tak raz zza pol rok no zacal som ju uzivat skoro kazdy den, najprv som mal tie prijemne stavy ze som sa smial bolo mi veselo videl mal rozne vidiny a myslienky mi len tak prudili hlavou co som ich nestihal spracovavat, teraz po tomto pravidelnom uzivani som akoby ten pocit stratil, mavam tazke nohy som unaveny a niekedy bez nalady, myslite ze by som si mal dat pauzu a po urcitom zregenerovani tela by sa mi to mohli vratit tie vesele stavy? dakujem

vebe

Podla mna s tym prestan nadobro. To vsetko co si si marihuanou navodzoval nie je skutocne,nebol si vesely lebo ti niekto povedal dobry vstip, necitil si sa dobre, lebo si nieco prijemne zazival, preto to ani nemoze navzdy vydrzat. Okrem toho, tak ako sveliake psychostimulacne latky, tak aj toto je akoby na dlh. Teraz ho tvoje telo a mozog splaca. Zamysli sa nad tym vsetkym. Skus sa venovat takym aktivitam a zi tak, aby pocit stastia, spokojnosti a veselosti vznikal u teba prirodzene, nie uzitim nejakej latky. Toto co robis je cesta nikam, snad len k depresiam, porucham spanku a posr... zivotu

sewie

vykasli sa na to! marihuana ti moze spustit paranoju a dalsie psychicke problemy, ktore uz neodstranis! to za to nestoji!

katka298

asi máš teraz nejaké životné obdobie, kedy nie si veľmi spokojný, šťastný a v kľude .... ja som po 4 rokoch fajčenia trávy začala mať úplne odveci zlé stavy, únava, totálna sociálna fóbia, pocity nešťastia, úzkosti .... trvalo to asi rok , odvtedy zase v pohode.... ale teraz sa už vyhýbam ganji ako to len ide , po určitom čase ťa to už naozaj nikam neposúva ...

doubledog

uz nikdy sa ti to nevrati naspat take, ake to bolo na zaciatku.

takze je otazka, ci budes schopny v tom stave najst nieco dalsie, co dokazes vyuzit/ocenit.

pauza ti padne kazdopadne vhod.