Už nerozumiem samej sebe

Príspevok v téme: Už nerozumiem samej sebe
Nataly..:)

Ahojte,prosím poradte mi,čo mám robiť.
Chodím von s najlepšou kamarátkou a s najlepším kamarátom,no problém je v tom že ku kamarátovi začínam cítiť niečo viac,neviem ako je to možné,môžem sa mu zo všetkým zdôveriť,je mojou veľkou oporou a mám ho veľmi rada,niekedy by som ho najradšej objala a držala ho pri sebe. Len on sa správa ako gay aj tak chodí aj rozpráva,proste všetko,ale ja viem,že on gay nie je,na 100%. Plus on ešte vzťah nemal. Naozaj sama sebe nerozumiem a čudujem sa,ako môžem cítiť viac k niekomu takému. Vždy ked som mala priateľa tak to bol vysoký a svalnatý a vekovo starší. A tento je tintítko. Viem že by sa mi všetci smiali,keby som bola s týmto,je tenučký a úplne ako keby bol teplý ... Ja neviem čo mám robiť,keby som mu to povedala,tak by sa naše kamarátstvo asi pokazilo,ale rada by som vedela či ku mne cíti aj on niečo viac. Aj ked viem,že by som s ním nechodila,pretože sa správa ako teplý ... A doteraz som mala vždy priateľa,ktorý somnou chcel spávať a obšťastnoval ma ako len vedel. No verím tomu,že tento by sa ma pár rokov ani len nedotkol. Viem že si poviete na tom nezáleží,no predstavte si že doteraz ste mali chalanou ktorý by sa vás zastali,aj keby išlo o bitku,no tento keby ho udreli tak sa rozpadne... Prosím poradte čo mám spraviť.. :(

Nataly..:)

Mate pravdu,aze teraz som si to uvedomila pri tom mi na nom tak zalezi :( dakujem za vase odpovede,vo vsetkom mate pravdu,ja som blba az teraz som sa spamätala... :( ved vztah je len o dvoch..!! Ostatny mi mozu byt ukradnuty ,ked ho naozaj lubim ... :)) dakujem fakt!!

Nataly..:)

Ano mate pravdu,teraz som si to cele uvedomila,ved vztah je o dvoch :( ach ja som blba ... Mate vo vsetkom pravdu ... uplne blbosti som vypisovala,ach preco som sa nespamätala hned,ved mi na nom naozaj zalezi :/

ciciak

No veru, Agnes ma pravdu...vseobecne musim zkonstatovat, ze ludom uz tak trochu harasi z toho, ze niekto musi nejak vyzerat, inak nic z toho...Ano jasne, clovek musi byt v pohode zjav, ale laska asi fakt nema nic spolocne s tym, ci dotycny splna vysnivane fyzicke parametre...asi to clovek pochopi iba sam na sebe, a to vtedy ak zacne mat niekoho rad kto neni jeho vysnivany fyzicky typ :D

Agnes989

Hrozne riesis ze co povedia ini, co ti na tom tak strasne zalezi, chodil by s tebou alebo s nimi? Co to mas za kamaratov ked odsudzuju niekoho len na zaklade vyzoru? Radsej si s nim nezacinaj, lebo ty ho stastnym neurobis kedze ti ide len o to, co povedia druhi. Radsej si najdi zas nejakeho svalovca a vsetkym sa bude pacit a budes spokojna.

Dilin0

a com to tu pises?a tebe to vadi? ocividne hej tak preco sa snim kamaratis potom?a preco sa nazyvas jeho kamaratkou ked sa ho ani nezastanes?vidis chybu len v inych a na seba sa ani nepozries

Nataly..:)

Máš pravdu,toto mi až tak nevadí.
Jediné čo mi vadí je to,že sa správa ako teplý ... :( Jedine to,je to pre mna zlé,keby sme niekam spolu prišli,tak by mi všetci hovorili,že je ako žena. Aj teraz mi to hovoria,aj ked sme len kamaráti a mne to strašne zle padlo. Bojím sa že keby mi to každý nahováral,tak by ma už nepriťahoval,alebo neviem. :(

sewie

na co mu to chces vesat na nos, ked s nim chodit aj tak nechces?

riesit veci ci je niekto tintitko alebo nie som uplne malichernosti...aj mne sa pacia dobre stavani chlapi a moj posledni bol chuducky, nohy mal take tenke ako ja ruky a bola som donho blazon,ak ti na niekom skutocne zalezi-taketo povrchnosti neriesis