Prvý sex - neistota no úspech

Príspevok v téme: Prvý sex - neistota no úspech
Unknown999

Dobrý deň. Mám 19 rokov a bála som sa prvého sexu... Viem niektoré to zvládajú v dnešnej dobe aj v 14tich no vždy keď som to skúšala s priateľom bolelo to no nie ako veľmi ale bol to taký tlak či ako to nazvať proste nechcelo to ísť. trochu to zabolelo a ja som sa hneď úplne odtiahla. Som s priateľom už nejakú tú dobu a nechápem ako to on mohol tak dlho vydržať no raz sme sa o tom rozprávali a nie som blbá aby som vedela že aj jeho to ničí aj keď to nedáva najavo. Poviem Vám zažila som si už všetko možné od operácie, vytrhnutia zubu, piercingu do pupíku a všetko no keď som toto prekonala je to úplne banálna vec vôbec to nebolelo. Povedala som si že si to zaslúži a že naozaj chcem aby bol šťastný a tak som mu prichystala pekný večer a skúšali sme to dovtedy dokým sa to nepodarilo. Trvalo to asi hodinku. No stálo to za to a chcem aby ste sa žiadna, ktorá ste zdravotne v poriadku čo sa tohoto týka nebáli to prekonať pokiaľ máte s kým. Konečne som šťastná a z tohoto vzťahu cítim viac a viac lásky :)