Hnisajuci palec na nohe

m janík

najmenej bolestivá a najrýchlejší účinok by bol asi akupunktúrou.Poučenie:ak hnisá z vonkajšej strany signalizuje špatnú funkciu pečene,ak z vnútornej strany,tak sleziny.Pre trvalejší účinok liečby,treba sa venovať týmto orgánom.

sunnysweetie

nestiahli mi maso :)))
iba nechet..na chirurgii..
ale pedikurka tym, ze mi vystrihla nechet, tak tym sa mi maso samo stiahlo :)

sunnysweetie

ahoj..3x mi ztahovali nechet, teraz chodim kazdy mesiac na kvalitnu pedikuru.ale tento mesiac sa mi stalo,ze mi zacal hnisat palec na nohe..strasne som sa zlakla..ze co je???tak som isla k pedikerke..mala som tam uz aj zive maso :(
hrozne to bolelooo..ale pomohla mi..maso sa stiahlo a hnis ustupil.
ale ked tebe ten nechet "obstrihli", tak ja nechapem,co ti tam moze hnisat..jedine,ze ti tam nieco zostalo..au au :(

sunnysweetie

ahoj..3x mi ztahovali nechet, teraz chodim kazdy mesiac na kvalitnu pedikuru.ale tento mesiac sa mi stalo,ze mi zacal hnisat palec na nohe..strasne som sa zlakla..ze co je???tak som isla k pedikerke..mala som tam uz aj zive maso :(
hrozne to bolelooo..ale pomohla mi..maso sa stiahlo a hnis ustupil.
ale ked tebe ten nechet "obstrihli", tak ja nechapem,co ti tam moze hnisat..jedine,ze ti tam nieco zostalo..au au :(

ethel

a videl to už nejaký doktor? Ja by som si to poliala najprv peroxidom3% a potom priložila gázičku nasiaknutú Betadine roztokom(kúpiš v lekárni)