Hnisajuci palec na nohe

RNG

Strhnutie nechtov neodstrani plesne v tele ani len plesne na nechtoch(onychomykoza) tak isto ako kolonizacia neodstrani virusy ani vyrezavanie a vymrazovanie condilom. Treba adresovat pricinu plesne v tomto pripade vyhladovanim a protiplesnovymi,
a v pripade virusov zvysit viralnu imunitu tela roznymi ucinnymi doplnkami, niektorymi dokonca priamo antiviralnymi
@ 3 tyzdne tej velmi prisnej diety sa daju vydrzat, potom moze clovek pomaly pridavat sacharidy, ale nesmie ich brat uz nikdy tolko beztrestne a bez protiplesnovych , ako predtym, lebo to bola hlavna pricina premnozenia plesni a candid v tele

RNG

Sim, vynicenie kandidy som tu adresoval, aj inde uz mnohokrat, mozes si to najst na Google.sk zadanim slov candida, rng
Plesne a kvasne kultury potrebuju na prezitie cukry a skroby, preto dvojtyzdenna kura, ktoru som viackrat vcselikde spomenul ma zaklad v bezsacharidovej diete(nielen cukry a sladke veci, ale nic so skrobom a inymi sacharidmi) a branim silnych protiplesnovych potravinovych doplnkov ako kombinacia kokosovy olej, roztok GSE a najma silny oreganovy olej s minimom 3x100 mg carvacrolu c obsahu.

alenka123

pre RNG: Dakujem velmi pekne za vysvetlenie.
pre S1M: Mna bolia oba palce na nohach od leta. Doteraz sa to dalo zniest, ale uz nosim cele topanky, tak to velmi citim. Su skor cervene a bolia, len malinko hnisaju. Doktor mi predpisal krem Betadine, ale nezabera, mocim ich v slanej horucej vode a tiez nic. Dufam, ze nemam to co ty so zaludkom, lebo velmi zboznujem sladke. Sladkosti mi zakazal aj gastroenterolog, ale nemam pevnu volu na dodrziavanie.
Ako ti prisli na to, ze to bude problem so zaludkom? A ake si predtym absolvovala vysetrenia, ze ti museli strhnut nechty?

S1M

Ja som mala presne toto isté a zistili mi pleseň na žalúdku a odzrkadľovalo sa mi to na nechtoch na nohách - palcoch. Po treťom strhnutí nechtov sme sa rozhodli, že to tak ďalej nepôjde a vyhľadali sme odbornejšiu pomoc. Mala som prísnu dietu, nemohla som nič sladké z rafinovaného cukru a nič sladkomliečne a dostala som sa z toho, len som to musela dodržiavať, plus nejaké doplnky som k tomu brala. Ale bolo to ťažké. Dosť som si vytrpela ale už som OK :)

RNG

GSE(skratka pre grapefruit seed extrakt)povodneho vyrobcu, NutriBiotic je 33% roztok citricidalu, patentovaneho posilneneho vytazku zo semien grapefruitu.
Uprava=posilnenie zvysilo antimikrobialny ucinok tohoto vytazku desiatky krat na rozne mikroby, vcitane tych co sposbuju vredy a hnisania roznych druhov.
Mozes si ho objednat cez internet od mnohych distributorov, ja to kupujem z iherb.com alebo swansonvitamins.com alebo vitacost.com
Predtym som to pre svoje obchody na Slovensku, dnes uz zavrete,kupoval vo velkom priamo od vyrobcu

alenka123

Prosim vas pekne, co znamena to "GSE"??? je to uvedene aj v recepte aj tuto v texte. dakujem... lebo som skusala slanu vodu, laliu, krem betadine, ktory mi lekar predpisal, dokonca aj slaninu, ale bohuzial nic nezabera a hnusne to boli... tak rada by som skusila recept...

WWWWWW

Ahojte, aj ja som mala podobný problém, hnisavel mi necht naa palci, ja som si to sama prepichovala ihlou a za 2 - 3 dni bolo potom, ale stale sa mi to vracalo. Zacala som nosit volnejsiu obuv, nie uzku a nastastie mam po probleme:D

neslana

Vie niekto poradiť, ktorá reštaurácia v Bratislave, najlepšie v Ružinove, príp. v Avione alebo okolí pripravuje jedlá bez soli- pre neslanú diétu?
Ďakujem

duci

propolis na palec[dnu] rieste ako hlavny zakrok/neslana dieta/doporucujem stary orientalny recept-varena ryza ,nic ine.ryzu namocte[dlho zrnnu]cez nov v dostatocnom mnozstve vody [18h].doplnte alebo zlejte na 1 prst vody.varte-klokocom 5min.potom najslabsim horahom na plyn.sporaku do urvarenia asi 2o-25 min.rozdelte na 4 casti, na cly den.nic ine ,pit mineralku zasaditu.pred varenim ryzu posolte 4-5 zr.soli.uz o par hodin pocitite ulavu.ziadny chirurgicky zakrok!prilozte zelatinovy oblkad VIA CELL [novinka]dna je potvora,no vidite kolko soli tam davaju este vacsie potvory/kuchari...