Naštrbena dôvera

Príspevok v téme: Naštrbena dôvera
Kata555

Neviem ani kde zacat. Sme manželia 10 rokov. Mame jednu 9 ročnú a jednu 10mesacnu babu. Uz pred rokmi som mužovi prisla na to, ze ma potrebu sa zdvoverovat a vypisovať si SMS s viacerými ženami. Ked to prepuklo vravel, ze mal skrat a uz sa to nestane a ani mi nevysvetlil preco to urobil, vraj ani on nevie.pred rokom som v pivnici nasla zmluvu z Orange. Muž si ju tam zrejme schoval, lenže zle, lebo som tam hľadala lepidlo a nasla som tam papiere v euroobale tak som pozerala a zmluva a tam zadarmo hovory na neznáme cislo. Ked prisiel domov som mu vravela, ze ma jedno cislo prezvanalo, ci nekukne do mobilu, ci nema uložené on to cislo. Mal a pod mužským menom! Nechápal od kial ma mohol jeho kolega prezvanat, tak som mu vravela ze mu zavolam ze co chcel. Nesúhlasil a chcel ísť z domu preč, tak som to cislo vytocila a tam zena! Položila som to samozrejme. Vraj kamarátka a ze ja by som zo nepochopila a robila scény a ze mi moc pracuje fantázia a take žvásty. Tvrdil mi ze uz to neurobí. Hahaha ! Cca pred tromi mesiacmi som si všimla ze je divný a proste zena vyciti ked sa nieco deje. Bum opäť SMS s mojou naj kamoskou- teda exkamoskou SMS o súkromí sexe a este mu prizvukovala nech si to vymaže nech sa nieco nestane.opat ma klamal , stale ma klame, stale ma potrebu si s niekym vypisovať. Na moje narodky zabudol, nikam spolu nechodime. Uz som mu povedala ze to ukoncim a nejako sa po materskej zariadim. Pozeral na mna ako puk, ale z materskej by som dve deti neuzivila a aj som mu to povedala a som rozhodnutá po skončení materskej požiadať o rozvod. Chcela by som počuť vas názor, ze dokedy mam cakat s rozvodom, alebo sa opäť pokúsiť o zrovnané. Bohužiaľ ani jeden prípad mi nevysvetlil, ze preco tak ci onak konal. Vraj mal skrat! Je mi z toho na vracanie.dakujem za rady.

Maoam

neviem, kolko mas rokov, ale aj ked uz mas 9 rocnu dceru, budes stale este mlada zena, aj keby si mala mat po tridsiatke, byt tebou, odidem od neho a rozvediem sa, napriek dvom detom, pretoze s tymto muzom nikdy nebudes stastna a bude to coraz horsie

never tomu, ze nepodviedol, vkuse klame a bude nadalej

ak chces zit lepsi, stastnejsi zivot, tak sa rozved a ak ti ponuka prenechanie majetku, tak to ber - uz len kvoli detom

roky sa k tebe chova neuctivo, je to suknickar a vzdy bude

a mozno stretnes casom normalneho a hlavne charakterneho muza, urcite si k svetu a aj dobre vyzeras, nestracaj viac cas s tymto chlapom, nestoji ti to za to

Agnes989

Je to fakt riadny chmulo, nevazi si teba ani vasu rodinu. Neverila by som mu ani nos medzi ocami a uz vobec nie to, ze je ti verny. Asi mu bolo moc dobre, doma sa nudil a tak hladal dobrodruzstva inde. Dostal x sanci a zo ziadnej sa nepoucil, nema zmysel mu dalsie davat. Ked si chce byt s kamaratkami, nech si ide za nimi. Ty si stale este mlada, najdes si niekoho, kto ta bude mat rad, kto si ta bude vazit. Neostavaj v manzelstve len kvoli detom, ak ty nebudes stastna a vy dvaja budete mat zly vztah, tie deti tiez nebudu stastne a budu sa len trapit. A ci budu mat otca, zalezi na tom, ako sa on k tomu postavi, ci vobec bude mat zaujem ich navstevovat alebo budu aj nadalej pre neho najprednejsie kamaratky a ich rozkroky.

Kata555

V noci opäť hádka. Vraj ma nikdy nepodviedol a blablabla... Som mu povedala, ze podavam o rozvod, nech doriešime bytové otázky a alimenty a nato mi povedal, ze mi vsetko necha a ze odíde a budem mat od neho navždy pokoj. Vraj aj tak by som staval deti proti nemu,nato som mu hned odpovedala, ze ich bude mat kazdy druhy víkend po dohode a stale svoje si mlel. Vraj ma lubi, ale to nedáva najavo.hned som reagovala, ze to len mne nedávas city najavo, ale ,,kamarátkami,, az moc city prejavujes.
Je to tažké, moja sebadôvera je na bode nuly. Takto dalej zit nechcem, vlastne ani neviem co robit dalej

tess

a prečo by sa nemohla rozviesť a nájsť niekoho s kým bude šťastná...uľahčí to hlavne sebe, a ex môže predsa platiť alimenty

Angelina7777

nerozvadzaj sa. tym mu to len ulahcis. ber ho ako zdroj financii a tak sa k nemu aj spravaj.
podla toho co pises je to riadny chmulo