Priateľ mi pri hádke povedal aby som zomrela

Príspevok v téme: Priateľ mi pri hádke povedal aby som zomrela
kacena0096

Dnes ráno sme sa s priateľom veľmi pohádali kvôli peniazom.Začali sme si postupne nadávať a kričať po sebe.Potom sa obliekol a odišiel.Pri odchode mi však povedal, budem citovať "Zdochni ty p.ča sk.rvená"
Veľmi ma to zranilo :(.Som sklamaná plačem.Neviem čo mám robiť.Ako by ste v takejto situácii reagovali vy?

Takje

Urcite pockaj do zajtra..vyspite sa obaja..ak za tebou pride tak sa porozpravajte..aknepride on tak nechaj tak..raz pride..ak vidis ze sa blizite zas ku hadke tak radsej stichni..odid ..a komenty typu 'nechaj ho' ignoruj..1 hadka urcite nieje dovod na take veci..a kafik ma pravdu ,mozes byt rada ze ste ostali pri slovach..niektori take stastie nemali

DontWorry

Dcera je dost velka na to aby si utvorila vlastny nazor v hlave...ci teraz chces prist..povedat jej svoju verziu a ona nech je vas rozhodca? nebud hlupa ako tvoj priatel..to je len jeho primitivnost, ze zatahuje do hadky osoby, ktorych sa to netyka

kacena0096

Priateľ pred chvíľou prišiel (samozrejme neviem odkiaľ).Nepovedal mi ani slovo, akurát si zobral perinu a vankúš do inej izby(máme 4 izbový dvojposchodový dom).Teraz dolu v kuchyni proti mne štve moju dcéru.Ja už ale nemám energiu tam ísť, vybehnúť naňho a pokračovať v dnešnej hádke :(
Som zúfalá :(

savanah

Nechcem obhajovat chlapov ale zistila som uz davno ze najhorsie co moze zena urobit je hadat sa snimi.oni su jak male deti.im treba s laskou vsetko vysvetlovat,chvalit ich a pomaly rokmi si ich vycvicit.Jak kone...a vlastne taky su aj tvrdohlavi.Presne k nim treba opatrne pristupovat skrotit ich ale vzdy byt obozretny.Zena je ina.Zena si necha, vydrzi,prijme.Zena je ako pes.Za trochou lasky vyskoci aj z okna na povel.treba ludi poznat a pristupovat knim ako k zvieratam nezne s laskou niekedy krikom,povzbudenim,opakovanim...