Znicena plet co teraz?

Príspevok v téme: Znicena plet co teraz?
cajka

caute
uz dlhsie ma trapi plet. najskor som mala len pory a vyrazky fliaciky po nich . Chcela som sa toho zbavit a tak som parkrat bola na chemickom pilingu. Ziadna zmena. o rok neskor som citala diskuzie o laseroch a kedze som nasla celko m dobru akciu na polovicnu cena skusila som to. avsak po tejto kure sa mi urobili pory vsade a celkovo mam plet taku dorasovanu nerovnomernu strukturu aj farbu. proste nevim co sa mohlo stat. mam 36 rokov a vypadam starsie . vobec neviem ci tu ma dakto skusenost s takym osetrenim . ak ano poradte da sa daco obec robit s tym?

zuzi74

cajka, ak sa pre elysson rozhodnes, daj potom vediet ako si spokojna. Ja verim, ze budes, chce to len trpezlivost, nic sa neda vylepsit za tyzden. Presne napis tej pani, ake mas defekty na tvari, aby ti namiesala produkt na tvoj problem. Vela stastia.

cajka

caute
pozerala som aj tu stranku Karla Hadka.. porovnala som zlozenie s laverou a weledou , ktora je asi v rovnakej cene a da sa kupit v dm .. v podstate podobne. asi tu Ellyson vyskusam..

zuzi74

Cajka, ja som si nikdy nedavala ziadne chemicke peelingy, ziadny laser na tvar...nemala som na to jednoducho odvahu a teraz uz nemam ani preco. Na cisteni pleti som bola asi tak 3x za mojej existencie a okrem toho, ze som bola cervena ako rak, nemalo to ziadny efekt. Mozno niekomu pomoze, ja si vsak uz rypat do tvare nedavam.
Ten moj krem na vrasky obsahuje napr. karite, borago, persea americana, santalove drevo, levandula, rimske kamilky...pripravky sa odvijaju podla rocnych obdobi.
Co sa tyka pecene, tu precistujem pestrecom marianskym.
Velmi dobry aj na zenske problemy.
Karolinka, este mnou uznavana prirodna kozmetika je od p. Karla Hadka. Staci dat meno do googlu a na stranke aromaterapie su produkty, ktore sa predavaju aj na SK. Su za lepsie peniaze, ale rucne pripravovana kozmetika Elysson je pre mna najlepsia.

zuzi74

Momentalne pouzivam cistiaci olej na odlicovanie, krem na vrasky a ocny krem. Pletovu vodu som zatial neskusala, ale chystam sa. Cistiacim olejom si dokonale odlicim plet.
Ta pani namiesava produkty kazdej zakaznicke podla dotaznika a tie otazky by sa zdali, ze nesuvisia s pletou, ale su dolezite. Treba presne uviest, aky problem vasa plet postihuje, co nie je v dotazniku, uviest do poznamky.
Karolinka nedavam mesacne 150 eur, mne ten olej vydrzi v pohode 4 mesiace aj krem. Serum je vhodnejsie na den, lebo obsahuje aj UV filter, ale pouzivala som ho len na zaciatku, pretoze uz nemam ziadne suche miesta na pleti a tiez to nie je lacna zalezitost kupovat si vsetko dokopy, takze krem mi postacuje.
Kolegyna si velmi pochvaluje protizapalovu esenciu, lokalne na potieranie akne, neostavaju jej hnede fliaciky ani jazvy po vyrazkach a vyrazku jej krasne stiahne. Dokonca prednedavnom som mala skarede herpesy na perach, ze som sa hanbila chodit po svete a skusila mi odliat z tej esencie. Herpesy sa pekne vysusili a zahojili. Co na to povedat. Ako pisala actafool1, priroda je na to najpovolanejsia a tato kozmetika je naozaj TOP.

karolinka122

Cajka, skus si robit masaze tvare, ak to nevies, zajdi kozmeticke a venuj sa tomu kazdy vecer, nastartuje ti to prirodzenu obnovu tym, ako to budes stale masirovat a prekrvovat, je to dobre aj na zjazvenu tvar po akne. ZUZI, mozes odporucit okrem znacky ELYSON aj nejaku inu kvalitnu kozmetiku prirodnu? Ja som si dnes kupila od Lavery nechtikovy krem so zazvorom na normalnu a zmiesanu plet , tak uvidim. Doteraz som pouzivala znacky Vichy a La Roche. Ale chcela by som fakt nieco ine uz, lebo mam pocit, ze ta plet uz akoby nenasavala vodu poriadne, bud je sucha, alebo mastna a nejak hydratacne kremy neplnia funkciu co som mala doteraz. Tiez mam 36 rokov. Vdaka.

cajka

zuzi a ako sa da dobre precistit pecen? a aky krem vlastne pouzivas ? z coho pozostava z akych byliniek?
rozmyslam ze by som to riskla ale este sa chcem poradit v nejakom odbornom derma centre. tu je len v trencine jedno tak asi tam sa spytam. Na ziadne{ zoskrabavanie| starej pleti neverim bojim sa vsetkych takych procedur.. ale ak mam takto chodit no tak to asi psychicky nezvladnem.
vo stvrtok som objednana na kozmetiku cistenie ultrazvukom . je to ozaj eefektivne? dik

karolinka122

Zuzi a to serum uz nepotrebujes? aky krem teda pouzivas? samozrejme ze treba aj cistiace tonikum .no ja si fakt neviem predtavit, aby som mesacne mala dat 150 eur za zakladnu starostlivost o plet.

simka111

Jasne,ze strava ovplyvnuje plet,to mi je jasne,ale preco niekto moze zrat co chce a ma dokonalu plet a niekto sa snazi a nema z toho nic...myslim si,ze strava je az na druhom mieste,najprv musia byt hormony v poriadku a to
ja nemam...

zuzi74

karolinka122, bodaj by to serum stalo "len" 50 eur:-)Ja som ho pouzivala iba v zaciatkoch a velmi sa vpijalo do mojej suchej pleti, preto vydrzalo len ten mesiac. Teraz pouzivam olej na odlicovanie a krem, ktory mi v pohode vydrzi do 4 mesiacov.
To ze nie kazdy si moze dovolit tak drahu kozmetiku mi je jasne, ja som len chcela napisat, ze nieco take existuje a je naozaj vyborne. Nemam ani zaujem robit reklamu hociakej kozmetike, ale kedze tato je naozaj spickova a mojej pleti velmi pomohla, tak si za nou stojim.