Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?

Príspevok v téme: Ako povedat sestre aby bola pri sexe tichsie?
Viranka

Mam 15 rokov a jednu starsiu (22) a jednu mladsiu sestru (12). My dve mladsie musime trpiet sestru a jej priatela, konkretne to ked u nas prespavaju a maju sex. Mozno sa budete smiat, ale keby vas pravidelne budili tie hrozne zvuky a to jej vzdychanie....ja proti samotnemu sexu nic nemam, ale strasne nam to vadi. Aj mladsej sestre. Byvame vo velkom dome, rodicia nic nepocuju, ti maju spalnu inde od nas. My tri mame svoje izby tesne vedla seba. Pravidelne sa budime v noci na to, ze oni dvaja pridu pripiti, ze potom vyvadzaju v izbe , ze my ich musime pocuvat....mimo toho, sestra je dost arogantna, nemam s nou absolutne ziaden vztah, nikdy som sa s nou nerozpravala o niecom hlbsom. Doma po nej a po jej frajerovi musim vsetko upratovat, lebo oni dokazu vsetko len rozhadzat. Neviem ako jej povedat, aby boli pri sexe tichsie...s nasimi to riesit nechcem,to sa tiez hanbim :( A tak isto za nou nechcem ist, rozmyslala som, ze by som jej to napisala na papier alebo co...prosim nesmejte sa, fakt je mi to trapne, aspon keby som mala so sestrou dobry vztah, tak nevaham. Ale my nemame ziaden vztah.

Juro89

My s priatelkou sexujeme a vedla spi jej mama. Ako naschval, priatelke este vrzga postel, tak sa vzdy presunieme na zem :D. Ale jej mama vie co robime a asi to chape, ze sme dospeli.
Samozrejme, pre 12 rocne dievca to nie je nic vhodne. Je to nemravne. Uz to je dost, ze mladi ludia vydaju kopu sexu v televizii. Sestra by mala brat ohlad. A aj pre teba to nie je nic dobre. Sestra nech si zapcha usta ked viska.

0vecka

u mna raz spala kamaratka so sestrou... a potom som si fakt myslel ze sme boli ticho a ze nic nebolo pocut akurat ze rano sa n amna tak priblblo usmievala tak som sa spytal no a bol som prekvapeny... podla mna sa pri sexe clovek az tak nekontroluje a proste to pocut no...

preto fakt tu reakciu matky nechapem.. mala si s nou pohovorit a vysvetlit situaciu a ze ak sa to zopakuje tak nech ide nabuduce k svojmu frajerovi...

MultiLevel

Martina210, slovo vzdychat je s tvrdym y :) Vyhlasit o niekom, ze je posahany, to chce fakt odbornika :D
Viranka, ako som si precitala, vsetko ste si ujasnili. Situaciu, v akej si bola, som nikdy nezazila, ale viem si predstavit, ze to muselo byt pre teba a mladsiu sestru neprijemne. Apson vies, ako sa mas spravat ty, az budes mat priatela a plny dom ludi. Na sexe nie je absolutne nic zle, ale zas nemusi cely dom vediet, ze zrovna dvaja ludia v nom maju sex, vsakze :)

Martina210

Viranka
Je to pisane na tretej strane.
AGNES 989 mas uplnu pravdu.Je to posahana rodina a hlavne zakladatelka tejto temy.Chce rady a ked ich dostane ta zas nedobre jej a utoci na ludi. A ty VIRANKA moja rada pre teba je: vezmi si najhrubsi vibrator aky mas a rob si to tak silno ked ich budes pocut , ze ich prekricis, prevzdichas :-) :-) :-) :-) :-) ;-) :-*

5.5 elsa

nejde o to čo robí nie je už dieťa ale má si uvedomiť že vo vedľajšej izbe sú dve mladšie sestry teda hlavne tá 12 ročná jej mama sa zachovala správne aj jej otec potom sa nečudujme že chodia násťročné tehotné deti to počujú idú sa pozrieť sú zvedavé a potom rovno prejdú do praxe a tak to potom vyzerá tvoj názor ti neberiem ovecka každý máme svoj.....

0vecka

2 5.5 elsa a ty mozno tiez raz pochopis ze vylepit facku za nieco o com vedela ze sa deje a cely cas ticho tolerovala je trosku obmedzene...

0vecka

2 5.5 elsa akoze nevim ty si doma ked si este byvala s rodicmi nikdy nesexovala?? alebo u priatela?? saq to je normalna vec a fakt by som sa necudoval kebyze vobec netusi ze je to pocut... a ostatne veci tak tie rodicia cely cas videli cize su min rovnako vinnny

ivobrick

Cela tato tvoja kauza mi pripada ako z roku 1980 alebo menej.
Nezavidim ti ked budes mat frajera.

Trochu sebavedomia a skusat si riesit veci aj sama by ti nezaskodilo.