Aký máte nato názor?

Príspevok v téme: Aký máte nato názor?
nedôverčivá

Zdravím, chcem vedieť ako by ste sa zachovali vy na mojom mieste. Viem budeme ma asi odsudzovať, ale som na pokeci a okrem rôznych individuí mi tam začal písať aj jeden chalan. Nemal profilovú fotku, ale začali sme sa baviť tak nezáväzne a svojími názormi mi celkom sedel a pýtal sa ma rôzne veci, ako trávim voľný čas, aké jedlo mám rada, aké som znamenie, kde pracujem, ako vyzerám, lebo ako fotku som mala len tvár. Potom keď sme si začali ladiť viac v názoroch a vcelku takmer vo všetkom sme si sadli, tak si odomňa vypýtal sukromný email, že sa nechce, aby ostatní videli čo si píšeme. Tak sme si vymenili emaily, ktoré sme nemali na pokeci a začali sme si tam písať. Lenže po čase začína na mňa pôsobiť dosť divne. Chcel odomňa fotku celej postavy, tak si hovorím okej a aj on mi svoju poslal. Je fešák a poslal mi aj fotku svojho auta. Aj keď neviem či je to naozaj jeho auto, ale je pekné. A teraz chce stretko. Je z iného mesta než ja, ale je to blízke môjmu mestu. Takže cesta by mu trvala asi tak 2 hodiny. Ale je mi čudné to, že on nechce len tak obyčajné stretnutie sa niekde pri káve, ale on chce niekoľkodňový výlet. A to mi príde také čudné, že hneď chce výlet na pár dní a poznáme sa len cez písanie si na pokeci a emailoch. Keď som mu napísala, že najprv by sme sa mali viac spoznať a časom možno, tak začal naliehať, že prečo otáľam, že sa viac spoznáme na výlete. Potom sa ma začal vypytovať či som niekedy skúšala nejaké drogy alebo aspoň trávu. Ja že nie a prečo? A on, že len tak, že je rád, že nie. Potom sa dlho neozýval. Napísala som mu ja, že prečo sa neozýva, tak že mal viac práce. No namiesto nezáväzné rozhovoru začal opäť tlačiť na niekoľkodnňový výlet. Ja som mu navrhla len obyčajné stretnutie v našom meste a on že nemôže lebo má veľa práce a navyše brácha má jeho auto lebo brachové sa pokazilo tak nemá ako za mnou dôjsť. Ale na výlete stále trval s tým, že on lokalitu vyberie a ubytovanie zabezpečí. Ja som opäť nesúhlasila lebo je ešte skoro, že čo keď si začneme liezť na nervy a či bude potom stornovať dovolenku alebo čo. Opäť nič nenapísal a neozýval sa. Čakala som štyri dni a on nič. Tak som mu opäť napísala že prečo sa neozýva. Napísal mi že či s ním nepôjdem niekam na koncert alebo nejaký žúr. Napísala som mu že nie lebo by som chcela najprv stretnutie len nás dvoch a že o čo mu vlastne ide. Tak mi napísal že som strašne rozpoltená a že neviem čo chcem. Že on sa chce baviť a nie len kecať a potom začal všetko čo sme mali spoločné, všetky naše zhodné názory prekrúcať že napr. najprv sme si sadli v tom, že máme obaja strašne leto a on že má radšej zimu, potom prekrútil to že fajčí a rád si vypije, prekrútil aj to že nemá nové auto ale staré, proste v čom sme si predtým sadli a čo predtým tvrdil zrazu nesedelo. Akoby sa ma chcel zbaviť čo sa aj stalo lebo odrazu som prestala veriť tomu čo písal. V jeho názoroch nastal uplný zmätok. Je koniec. A chcem vedieť čo si mám o tom všetkom myslieť. Ako by ste ho vy pochopili? Aký máte na toto správanie názor? O čo mu vlastne šlo? Ani neviem či neklamal o svojom veku lebo podľa fotky vyzerál na 30 a tvrdil že má 25.
Ďakujem.

blacklady

uz viac mu nepisat, nekontaktovat sa s nim! moze ist kludne aj o obchod s ludmi, ver mi je to uplne bezne cloveka cez net takto niekam vylakat a potom ho uniest. Ide o to danu osobu co najviac "namotat", ziskat si jej doveru, kludne tie nazory a to ze si tak rozumiete moze predstierat. Stretnutie vacsinou prebieha vzdy niekde daleko od miesta tvojho bydliska, kde nikoho a nic nepoznas, a este ked ide o par dnovy vylet je to jasne. Lebo ty by si povedala svojim znamym ze budes na niekolko dni prec, cize by mozno ani tak neriesili, keby si sa im neozvala, povedia si a ved isla niekam prec na viac dni, asi nema kedy, a on za ten cas bohvie co by s tebou urobil! Radim ti ruky od neho prec. Je to velmi divne, pokial by mu slo o normalne stretnutie nemal by problem ist niekam na kavu, medzi ludi, tak to normalni ludia robia. Ale toto sa mi nepaci, uz ho viac nekontaktuj.

bigbear

inak to s tym vyletom nema chybu. Ako volat cudziu babu na niekolkodnovy vylet len tak. Vsak vobec nevie aky mas hlas ake mas zvyky nic a hned vylet? To co za primitiv. Ten urcite chcel len sex a nie vztah. A zase len sex nieje zly ak by ste to chceli obaja ale zase nevies ci nema nejaku pohlavnu chorobu co ked tak sexuje tajne s viacerimi pokecoskami. Pokec je odrb ako aj badoo. Tam malokto je pri zdravom rozume. Aj baby tam take su ze dovi dopo. Bud to telo vystavuje kozy a rice alebo je totalne skareda a hraje to na peknu. A uz vobec by som si nepisal s clovekom co ani fotku neda na profil. Aj ked zas moze byt neprava co pise o tom M8.

bigbear

m8 no nadavaju lebo si ich odhalila. Kazdy komu prekazis nekale plany tak ma chut ta aj prizabit. Inak ja neviem co je to za napad sa vydavat za niekoho ineho a ked dojde na nejake to stretko tak sa pravda ukaze aj tak.

m8

volakedy ked som chodila na pokec som takto kopec mužov odhalila..dali si fotku namakaneho fešaka alebo modela..potom pisali frajersky nechceš sa stretnuť, pod na kavu...somariny...ked som napsiala že prečo tu nema svoju fotku tak mi vynadal do kur*** :)))))) a do paranoidnych, nenormalnych a pod.. :) takito blbci chodia na pokec. nejdeš podla ich planu vynadaju ti do nenormalnych, paranoidnych, kur** a pod :)

m8

suhlasim s tym čo napisal nechapavy.

na browsovanie fotiek, či náhodou ti neposalal miesto seba niekoho iného použi tineye.com spravíš to tak, že si uložíš jeho pokecovu fotku do počítača (alebo ťukneš na obrázok pravým tlačítkom na myši, vyberieš kopírovať url adresu obrázka) obrázok uložený vo svojom pc uploadneš na stránke tineye.com (alebo vložíš ctrl+v skopírovanú url obrázka) a podľa čísla, ktoré ti po vyhladávaní vyhodí vieš, kolkokrát a kde bol obrázok použitý. ak tam bude 0, je pravdepodobné, že je fotka jeho. ale mnoho špekulantov to tiež pozná a zoženie fotku takú, ktorá bude mať tiež 0, takže ani v tom nemáš istotu.
pokial chlap ťa volá na rande, ale nie je ochotný prísť za tebou kde to poznáš, tak odmietaj.

vtaci zob

Toto som ja zazila na badoo. Tiez mi tam zacal jeden muz rozvedeny pisat a chcel hned stretko uz po tyzdni lebo ze som mu velmi dobre sadla. Navyse chcel stretko u neho na byte co som samozrejme odmietla lebo hned som vedela aka bije. Na pokeci normnalnych ludi ani niet. Su tam bud kurevnici a stetky. A ked este ani svoju fotku nedal na pokec tak je jasne ze nechcel aby bol odhaleny. A ktovie ci tu fotku co ti poslal bola vobec jeho a nie nejakeho kamosa. Nepis mu viac a uz vobec nechod na nijaky vylet s nim. A este to ze on vsetko vybavi no jasne aby si vobec nevedela kde budete ubytovani nic. Toto je fakt podozrive co zamyslal.
Mne je este aj divne to ze preco sa ta pytal ci beries drogy a fajcis travu. To tiez nieco tym sledoval asi. Mozno ze ci sa budes dat zdrogovat lahko. Eh to fakt smrdi nejakym pasakom. Uplne zrus pokec, zrus email vsetky kontakty s nim. Este ze si zapochybovala a nenaletela si. Take 20 rocne su lahky terc.

Slobodna

nechápavý ti to vysvetlil úplne jasne a trefne. Pokec je "skvelé" miesto na nájdenie normálneho muža na normálny vzťah.

Fleur-de-lis

ako, spoznať sa cez net nie je zlé, ale netreba to naťahovať, pretože nikdy nevieš kto za tými písmenkami naozaj je. Takže ak sú tam prvotné sympatie, tak čím skôr sa stretnúť, niekde za bieleho dňa medzi ľuďmi na kávu alebo tak, a určite v meste kde býva dievča, nie on alebo úplne cudzie miesto.
Predtým si možno zavolať ešte cez skype s videom...
Ak voči tomu ten chlap nie je normálne otvorený, tak to treba ukončiť a zbytočne nenaťahovať a nezamotávať sa ešte viac citovo k niekomu, kto možno ani "neexistuje"... Pretože človek čo by tam hľadal normálny vzťah, by tomu otvorený bol... Možno chcel len sex, možno to bolo celé vymyslené, kto vie.

nechapavy

jaj dievca tak jemu islo len oto aby ta prefikol to je jasne. Pozri ak by som ja chcel vztah tak tiez ako ty by som chcel najprv stretko pri kave a dievca viac spoznat a v pokoji podiskutovat ale on ta vola ako cudziu v podstate hned na pardnovy vylet. Tu nieco nesedi alebo ta chcel niekam uniest a sexualne zneuzivat on a mozno aj viaceri kumpani alebo ta chcel predat nejakemu pasakovi.Takto sa normalny muz ktory si hlada priatelku nesprava. Uz ti mohla blikat kontrolka ze on kladol otazky, cakal na odpoved tvoju a potom akoze sa vo vsetkom s tebou zhoduje. Namotaval ta ako rybicku na navijak. Ďalšia vec dal ti svoju fotku s autom, to robia chlapi keď chcú babu zbaliť pomocou pekného auta a po tretie prečo si chcel s tebou písať takto súkromne, aby nemal svedkov, že ťa láka na výlet a ani ťa poriadne nepozná. Toľko kontroliek ti neblikalo a malo. Skonči to s ním a už mu nepíš. Je to nejaký paprda a balí mladé holky cez pokec. Ktovie čo s nimi robí. Možno má niečo cez 30 a hraje to na mladého kanca. Máš šťastie že ťa ako ohrdnutý chlap nečastoval nadávkami a nevyhráža sa ti. Už s ním preruš všetky kontakty. Také mladé dievčatá túžiace po láske sú často terčom sexuálnych maniakov a psychopatov. Ste mladučké a ešte naivnučké.

nedôverčivá

Nika ja mám 21 a išlo o to, že popri tých debiloch čo mi tam písali sa on zdal normálny a ešte aj v tom, že všetko načo som mu odpovedala mal podobný názor a záľuby. Takže sa mi zdál ako ideálny partner. Pomaly som sa do neho začala zamilovávať taký mi začal byť sympoš. A ešte keď mi poslal fotku seba tak mi bol sympatický ešte viac.