Mladsi frajer?

Príspevok v téme: Mladsi frajer?
sewie

Zdravim,

tak pridam dalsiu temu ktora predpokladam rozprudi diskusiu a prinesie rozne nazory. Mam 28 a uz hodne dlho som bez dlhsieho vztahu. Proste stale cestujem a nejak som nemala stastie na to stretnut niekoho kto by sa pozdaval atd atd...

Pred nedavnom som stretla chalana-muza, ktory sa mi na prvy pohlad zapacil-padli sme si do oka a boli sme uz na niekolko rande, padli pusy, drzania za ruky a taka ta klasika:P...
je u vsak jedna vec ktora mi nejde vytlct z hlavy- je odo mna o 4 roky mladsi! Mozno to robi zo mna pokrytca lebo ked kamoska mala podobnu dilemu tak som jej povedala aby sa na vsetko vykaslala a riadila sa srdcom , ale ja neviem...nemozem si pomoct..stale mi behaju v hlave veci-co si pomyslia rodiny, co si pomyslia kamosi, nechcem aby mi kecali ze som na zajacov a podobne blbosti...a co ak s nim zahodim rok, dva a potom uz fakt budu vsetci "v mojom veku" zadani a ja utrem hubu...

Mimochodom mne ludia hadaju maximalne tak 23 rokov takze toho ze by niekto na nas na ulici divne cumel, sa fakt nebojim...

Je to fakt taky velky rozdiel, alebo zbytocne vysilujem?
Inak ma pracu-IT(Klasika:D) podla toho co mi opisoval co robi tak hlupy teda urcite nebude:D

Prosim o radu, nazor...je to velky rozdiel, je to divne alebo zbytocne hladam problemy ?

De

Ak ta niekto cudzi ocari zjavom a prejavom tak OK, ale podla mna je blbost na zaklade toho hned staviat tento vztah do intimnej roviny bez toho aby si si osobnost dotycneho dostatocne preklepla a uistila sa v citoch k jeho osobnosti a v jeho citoch k tebe.

Ale ak chces riskovat, tak chod do toho a kludne aj sex na prvom rande :D

Preco by sa laska nemohla zacat aj z opacneho konca, ved zivot je dost bizardny :D

Len potom bud pripravena na to, ze je to skor loteria kde je vysoka pravdepodobnost ze to nevyjde lebo to nema ziadne zaklady ;-)

Agnes989

4 roky nie je velky rozdiel, ale zalezi od toho, ako je on vyspely. Ty vo svojom veku zrejme budes coskoro pomyslat o zalozeni rodiny, je dobre si to s nim vyjasnit, kedy chce mat rodinu on. Lebo ak chce robit karieru do 35-ky tak pre teba uz vtedy bude neskoro.

De

A s tym nacasovanim - len aby si potom nebola prekvapena casom ze aky je ten tvoj novy objav vlastne clovekom.

Postupne zacnes odkryvat jeho osobnost a nemusi byt vzdy taky, ako si ho vykresluje tvoja fantazia teraz, ked ho este nepoznas.

De

Sex na jednu noc je mytus. Nic take neexistuje. Je to zazitok, ktory je vzdy neuplny a nevytvara naozajstnu spokojnost.

sewie

De-aj horsie veci sa deju v tomto svete...predstav si taky sex na jednu noc-juuuu-sodoma gomora:) klud:)

Slobodna,Fleur-de-lis, hm -dakujem velmi pekne za prispevky, dodavate mi odvahu neriesit zbytcnosti:)...
viete su rozny ludia, si pamatam ze ked som mala 26 a pacil sa mi 24rocny tak sa mi niekolko kamosiek smialo do tvare ze som na zajacikov a ze je to "mladoch-prdoch"(toto ma obzvlast dojalo)
takze asi tak, viem ze by mi malo byt fuk kto si co mysli ale vieme aka je dnesa spolocnost...tiez som niekedy taka truba ze ludom radim a som mudra jak radio ale ked ide o mna tak so na vsetko (vratane seba) hrozne kriticka...no jo, musim sa mat viac rada

hm..

ja mam coskoro 29, partner cerstvych 26..rozdiel 3 roky som nikdy nepocitovala, nikto sa na nas nidky cudne nepozeral, nikto neriesil a ze mam zajaca, tak z toho som si robila srandu maximalne ja :D co je tiez blbost, lebo takyto vekovy rozdiel je podla mna zanedbatelny..

sme spolu uz 3 roky a je nam fajn..a vo svojom okoli poznam viac parov, kde zeny su starsie aj o 5 rokov a v pohode funguju, cakaju babatka, idu sa brat..

na tvojom mieste by som sla do toho