Som idiotka?

Príspevok v téme: Som idiotka?
Jojka49

Ahojte.Mam priatela vyše rok a pol,nepoznam jeho kolegov v praci iba z videnia,to že ma moj priatel este len na zaciatku podviedol na firemnej dovolenke v zahranici som akosi zvladla,odvtedy boli len same hadky a vycitky ale ustali sme to,Teraz je problem že ked maju nejaku oslavu,narodky,chytu a pod. blbosti ja tam nemožem lebo nikto si tam nikoho neberie.Teraz ma narodeniny moj priatel este pred mesiacom tvrdil že kludne možem prist na jeho oslavu že nema s tym problem a dnes mi povedal že urcite tam nepojdem len koli tomu co sa vsetko stalo a ako som niekedy nadavala na jeho kolegov len koli tomu čo sa stalo na zaciatku nasho vztahu že ma podviedol.Vtedy vsetky jeho kolegyne boli pi...., ku... a pod.Neviem co si mam o tom mysliet.Cakala som odpoved že ano chcem aby si tam bola nemam co skryvat a aspon uvidis ako to medzi nami funguje ale on nie,jednoduchopovedal že tam chce ist sam.Co si mam o tom mysliet do certa???

jojkus49

Noo ta pinda ho iz z funkcie neodvolava vrajze lebo nema nahradu lebo nije lahke zohnat vrajze za 2 mesiace.cize ostava tam nadalej.vrajze sa uz s nou aj vyrozpraval a dnes mi aj povedal ze mozno aj ona bude na jeho oslave ktoru este nevie kedy bude mat.hlavne ze minuly tyzden este vravel ze pokial tam ona pride tak oslava sa nekona.ovsem on ma narodky spolu eate s jednou kolegynou ktora ju tam zavola.a on vravel ze ircite sa toho nezucasti ookial tam bude ona.a dnes je uz zasa všetko inac.a ze este stale nevie kedy sa to bude konat a narodky ma tento vikend.a one ste stale nevie.na milion percentcaka nato kedy ja budem mat nocnu a vtedy mi povie ze oslavuje.

5.5 elsa

jojka už keď budeš niekde vonku tak sa tam pozri po novom mužovi to by bolo úplne ideálne lebo tu nič nevyriešiš jemu to vadiť nebude že si vonku ešte viac začne chodiť po zábavách aby mal dobrý argument treba nájsť niekoho iného a jeho pustiť a že ideš von na tom nič nie je nemusíš celé dni sedieť doma keď máš voľno ......

salalalalala

uplne zbytocne sa snazis udrzat vztah s clovekom, ktory si ta vobec nevazi a ma ta na srandu.ty to pochopis asi naozaj az vtedy, ked mu najdes dokaz o tom, ze sa vychrapal s dalsou kolegynou..a ktovie ci ti to vobec vtedy dojde, ked uz si mu to raz odpustila...stracas roky svojho zivota, ved tu ti jedna baba pisala ako vyzeral jej 4rocny vztah s takymto debilom, tak co si nedas povedat?

Jojka49

Nerobim to naschval,len chcem aby si uvedomil že aj ja mam možnosti ist niekam.pokial nemam možnost ist z prace tak ako on tak idem s kamosmi.Teraz nevravim že to budem praktizovat každy tyžden on tiež nelieta v jednom kuse,to by som trepala.Tu ide len o jednu vec,on vie čo mi vadi vsetko ohladom tych vybehov z prace viacej nic,pokial sa to netyka prace je vsetko v najlepsom poriadku a nemame žiaden problem,

embryo

jojkus49: uvedomujes si, ze sa zacinas na neho podobat? robis presne to iste co sa nepacilo tebe...

takto by dvaja dospeli ludia nemali riesit svoje problemy, pripominas mi maleho skolkara, ktory nevie vyjadrit svoje pocity a tak robi z trucu a jedu napriek

jojkus49

Tak urcite mu to nevadi len koli tomu aby mohol ist aj on.to je jasne.ved ok bude chodit ja budem tiez.nevravim to koli tomu ze teraz si budeme robit napriek alebo ja.....ale doteraz sim nechodila nikam.nepotrebovala som to ist bez neho.ale budem odteraz chodit aj ja.snad sa uvedomi

5.5 elsa

jojkus treba sa ísť zabaviť a čo sa týka jeho no neviem možno mu to nevadí aby si mu nemohla nič vyčítať pozerám sa triezvo... možno to vzťahu pomôže uvidíš :)ale na ako dlho no neviem už sa musíš ty rozhodnúť či ho chceš do budúcna z vlastnej skúsenosti nikto sa nemení možno na 5 minút .....

jojkus49

No vcera som si vyrazila ja.vypla tel.a bavila som sa do rana bieleho :) a zapla som tel.a ze klidne mam sa bavit ze jemu to vobec nevadi a on bol domka s mamkou a pozeral telku :D ze na buduce ide on.a ja nanho :ze uz som nato zvyknuta a nic nove pod slnkom.a zacalo sa vypytovanie s kym kde dokedy ci ma niekto balil :) hahahah

5.5 elsa

nie že či vadí, je mu to je na saláme on ťa len potrebuje buzerovať akože on je ten ktorý môže niekam chodiť on je ten ktorý rozhoduje a ty máš byť ticho a máš byť doma tá trúfalosť že si dovolíš vôbec niečo povedať postav sa mu a dobre mu vynadaj čo si dovoľuje tvoju mamu zaťahovať do jeho problémov nie vašich ale jeho

5.5 elsa

jojkus :D ale čo mu vadí chúďatku dobrá drzosť že obvolá celú rodinu aby si zisťoval a čo keby si bola čo spraví čo ťa teraz bude buzerovať nech sa spamätá a ide čím ďalej