Candida v tenkom čreve

dzonko

Mne strasne pomohol internet, mal som po antibiotikach na prostatitidu halucinacie a ineee (podla priznakov IT total candida) a v nemocnici ma vysetrovali na neuro a vsetky ostatne vysetrenia kultivacia, sono, rtg CT neukazali nic, tak som skusal kadeco lebo som nevedel kam z konopy a vravim vam bezsacharidovy detox to je brutal, este stastie ze mi obvodna dr. dala daky neurol trochu to tlmi

rewka

Hak neberien, partner bol na vysetreni, vysledok bezna flora, ja beriem probiotika, aj do posvy som si davala gynoflor a stale mesiac.co mesiac ju mam...atb neberiem casto, neviem kde sa ta pliaga u mna vzala :-( som z toho na nervy

redka

pardon za chyby... rychlo som pisala a neskontrolovala... *mozes skusit aj lokalne probiotika, * mnozeniu candidy.....

redka

aha ja som myslela ze pise autor temy :) ale to je jedno ono to spolu vsetko suvisi... treba si jednoznacne dat dokopy creva, travenie upravi sa to aj v posve... protikandidova dieta ti neuskodi... len prospeje.. najsi si na nete co treba vylucit... tie doplnky co som spominala tiez nie su odveci... potom si treba doplnit tie dobre bakterie.... to znamena brat probiotika a k nim vlakninu aby sa mohli dobre mnozit a aby nebola candida v prevahe (jej pritomnost v creve je normalna, ma tam byt, problem je vtedy, ked sa premnozi)... niektori maju dobru skusenost s wobenzymom... vraj mali baby na na dlho od pliagy pokoj... este moyes skusit aj lopalne probiotika do posvy napriklad gynocaps... tie ti pomozu vybudovat lepsiu floru v posve... inac neberies HAK? to tie napomaha mnozeniu candidi lebo hak vytvara v posve prostredie vhodne pre kandidu.... neberies vela antibiotik rocne? aj to napomaha tej pliage... a co partner? nema nijake priznaky? ak mas partnera, je potrebne liecit aj jeho - inac to bude ako ping pong....vyliecis sa a on ti to vrati spat....

redka

ja som candidu v crevach nemala potvrdenu nijakym vysetreim... len som mala iste priznaky, tak som si naordinovala citricidal, oreganove kapsule, candida support a kokosovy olej a proticandidovu dietu... potom som bola na prehliadke a zistila som, ze zrejme zdroj mojich problemov bude niekde inde a isla som inym smerom... preto som z Candexu uzila len asi dve tablety, tak neviem posudit ucinnost.... objednala som si ho na zaklade odporucani tu na fore a tiez som si citala pozitivne recenzie na iherbe...

rewka

Redka..ten candex ti pomohol? Ja uz dva roky trpim candidou a nevie mi nikto pomoct, uz skusam vselujake bylinne preparaty a nic

redka

Existuju aj rozne doplnky vyzivy, rastlinne vytazky,ktore ju pomozu zredukovat.. Napr oreganovy olej, citricidal, kys. kaprylova kt. je v kokosovom oleji... Hladaj na nete pod "rng nazory"... Je aj enzym zozkladajuci steny candidy Candex - mam jedno takmer cele balenie ktore uz nebudem uzivat, keby simala zaujem... Je to ziherb a na cene by sme sa dohodli ;)

odpovedam

v podstate vsetkym sacharidom. je dobre nasadit si protikandidovu dietu - byt niekolko tyzdnov, idealne par mesiacov, bez sacharidov. je to sakra tazke docielit, ale da sa to. postupne uberaj zo stravy sacharidy az ich napokon nejedz. povolene je len nizkosacharidove ovocie (bobulovite a citrusove). priprav sa na tvrdy abstak. zvladnes ho lepsie uberanim sacharidov zo stravy. ja som na toto stravovanie presla radikalne zo dna na den a je to horsie nez peklo. ale da sa to :-) drzim palce