Ako dohnat priatela k nevere...

Príspevok v téme: Ako dohnat priatela k nevere...
EEEEE

Zeny zeny, ja sama som zena ale co sa deje okolo mna..teraz k veci(budem pouzivat aj ironiu)
spravte si spolocny fejsbuk alebo vymente hesla
piste mu kazdu volnu chvilku co nieje s vami
kontrolujte kazdu jeho spravu co mu pride vo chvili ked isiel na toaletu a vy mate jedinecnu prilezitost vysnorit kto mu pise, hoci mu pise iba kamarat
do klubu kam sa isiel bavit na pansku jazdu sa dovalte nahodne aj vy...a potom sa mu zaveste na krk a nespustite ho z oci celu noc nalepena na nom ako privesok..
alebo nesedte vkuse doma a nefrflite na vseto a vsetkych
spravajte sa k nemu ako ku kamaratovi, nie ved chlapi nemaju city ci? je jedno ze on ich nevie davat tak najavo..proste chlapi potrebuju tiez aby im zena dokazovala lasku, peknymi slovami, skutkami!!!
nerobte mu oral..vsak chlap to nepotrebuje.. isto to s vami vydrzi lebo vas miluje.... (smiesne)
vkuse pri sexe majte nejaky problem, stale vam nieco vadi, zavadzia, tlaci, boli tak je to zle tak tiez...
budte iniciativna v niecom aj vy, nie leb aby chlap vymyslal vkuse program, a vy len bud suhlasite alebo nie..
majte aj chvilku pre seba a vlastny nazor, chlapi neznasaju zeny ktore na vsetko pritakavaju( ked ty, tak aj ja) ako v stade oveciek..
atd.
Toto som napisala preto aby som niektorym naivkam pootvorila oci..mam mnoho kamaratov ktory na zaklade takychto veci podvadzaju svoje priatelky ktore si myslia ako im to klape a ze vsak ich miluje a to staci...teda nikoho k tej nevere nenabadam a nepodporujem v tom nikoho ale ak sa takto mile damy spravate, necudujte sa ze vam chlap zahyba..alebo sa necudujte ked to zistite..chlapi to dokazu takym neuveritelnym sposobom uhrat...ach jaj..kam tento svet speje...

ak niekto chce moze k tym par bodom nieco este pridat

Maximilka

Mila Eeee,
suhlasim s niektorymi prispevkami....zeny si vedia tym, ako sa spravaju odkalat od seba aj najsamlepsieho chlapa, lebo maloktori vydrzi to, co typicka zena zvadza.

Ale aby sme boli fer, treba sa pozriet aj na druhu stranu a teda na muzov. Nie su dokonali a nikdy nebudu, presne ako nikdy nebudu dokonale ani zeny. Bud sa zacneme navzajom chapat a tolerovat, ze muz a zena su prosto rozdielni, alebo budeme donekonecna viest akesi boje....
Muzi - vsetko im strasne trva,
- treba im pripominat aki su uzasni, lebo len to vyzdvihuje ich ego, ktore maju casto nizke
- neozvat sa cely den, dva dni, tri, tyzden, to nie je pre nich nic narocne
- zo zaciatku su velmi aktivni, neskor zleniveju VO VSETKOM
- v sexe vydrzia v priemere 10-15 minut a myslia si aky heroicky vykon podali a ze partnerka sa zarucene urobila minimalne 7 krat
- chcu aby im bolo navarene, oprate, ozehlene, nachystane, upratane, prichystane, nakupene, ale zabudaju, ze na tieto SLUZBY MALI MAMINKU
- muzi su klebetnejsi ako zeny. Kto neveri, nech si vypocuje niekedy muzske rozhovory. Alebo povedzte muzovi nejaku pikosku o inom chlapovi a zarucene to do vecera budu vediet vsetci jeho kamosi...

Mam pokracovat? Chlapi tymto neodstrasuju zeny? Nenutia ich spravat sa tak ako sa spravaju? Keby si kazdy hladel svojho a radsej siel partnerovi prikladom, uplne inak by vyzerali vztahy. Prestante donekonecna riesit ake su zeny a aki su chlapi. Nemozeme sa porovnavat, lebo obe pohlavia maju rozdielne povahy, rozdielne sposoby myslenia, spravania sa...a bud to prijimeme a pochopime alebo sa budeme vecne zamyslat nad nesmrtelnostou chrusta....

5.5 elsa

EEEEE a ty čo píšeš knihu?ako poradiť ženám aby neprišlo k rozpadu vzťahu či k rozvodu no to by mohol byť názov :D

anjelik *

Meno, práve z lásky k pochopeniu, kde pochopenie láskou je, by som ťa rada upozornila na jeden pomerne dôležitý moment a to ten, že bez mozgu, si v tejto skutočnosti ani len neprdneš, tak prestaň z lásky k zdravému rozumu písať podobné komenty. Nie mozog je príčinou nepochopenia, ale ten, kto ten mozog využíva. :o)

takveru

Desatoro správnej manželky

1/. Treba mu hodne pripomínať že každý zarába lepšie, doma pomáha viac a je oveľa šikovnejší a inteligentnejší takže by sa mal viac snažiť

2/. Každý z mojich ex to vedel so mnou oveľa lepšie ako ty, len ty si také drevo a ani poriadne nestojíš

3/. Keď sa schyľuje k sexu treba sa okamžite do krvi povadiť a niekoľko dni nerozprávať kým sa nenaučí na všetko len pritakávať

4/. Ak chce sex treba ho nechať poriadne sa doprosovať, najlepšie niekoľko dní aby si to vedel vážiť

5/. Treba použivať sex na dosiahnutie svojich cieľov, poriadne ho povydierať aby sľúbil to s čím by inak absolútne nesúhlasil

6/. Treba ho prinútiť milovať moju mamičku viac ako seba samého

7/. Správna dáma sa pri sexe musí zachovaváť pokrovú tvár, city pri sexe prejavujú predsa len kurvy

8/. Keď spomenie niektorú kamarádku, spolupracovníčku, známu viac ako jednou vetou je okamžite potrebné robiť scény niekoľko dní

9/. Jeho kamaráti sú spolok tých najodpudivejších ľudí v celom meste a tak treba k nim pristupovať

10/. Hlavne mu treba často pripomínať aké šťastie má že som si ho zobrala, kde som dala oči, toľko ponúk som mala a ja som si zobrala akurát takého nemožného tlka, mohla som si radšej vziať Pištu Hufnagele

_meno

Ahoj EEEEE

Duša každého človeka je rovnaká. Nie je iná duša v mužoch a iná v ženách. Preto pri sexe každá zúčastnená duša cíti obe telá (ženské, mužské).

Opisuješ svet okolo seba, čo vidíš. Opisuješ 7 000 000 000 slobodných vôlí, čo všetko robia, ako si robíme zle / podvádzame sa / klameme sa.

Jednoducho povedané, súdiš svet. Ona je taká a taká, on je taký a taký .... ale to je prd platné, myšlienky sú len nástrojom žitia.

Pokiaľ ich ovládaš VEDOME je to v poriadku. Pokiaľ mozog ovláda mozog, nevedome súdiš všetko (tvoj príspevok).

Pozor, to že teraz mozog odsudzuje okolitý svet je začiatok súdenia teba samej . ráno sa zobudíš a mozog ťa bude zotročovať celý deň.

Všetko zlo tu na Zemi vzniká nepochopením. Ak chceš útočiť do tých, čo nechápu .. zlodej kričí chytte zlodeja.

Ak totižto nechápeš tých, čo nechápu ... Sama im nerozumieš .. A už vôbec nerozumieš ako do neporozumenia vniest pochopenie.

Boh je nekonečná láska, akákoľvek pravda je odvedná z tejto najvyššej.
Ak si túto tému založila z lásky k pochopenie je to krásne. Ak si ju založila z nenávisti - tak by som si dal veľký pozor či si pre seba v živote praješ.

Veľa šťastia a lásky ti prajem EEEEE :) a nádherný slnečný deň všade :)

niecotake

doplnil by som este:

- nebyt s nicim spokojna,
- neustale menit nazory,
- snaziac sa kazdu chvilu organizovat domacnost inak, tak ze ten nabytok, furt neni na spravnom mieste...
- nevarit /vsak cloveku musi stacit rozok a jogurt/,
- mat hlboko do kapsy a pritom v oblube kavickovanie a kaviarnicky,
- nonstop byt zavesena na facebooku, alebo inej socialnej sieti /pokec, modrytruhlik, atd./,
- mat skoro stale zlu naladu, alebo depresie /ako na tom facebooku sa ma kazdy dobre a je cool, len ja nie som/,
- neustale nakupovat na seba nejake handry a do pol roka sa ich zbavovat,
- ked je treba, nemat vlastny nazor a ked neni treba, vtedy papulovat,
- prenasat permanentne svoje starosti a "problemy" na hlavu niekoho ineho,
- hladat probelmy, tam kde nie su a rypat tam, az vzniknu...

Este ma hadam nieco napadne.

Žužova

Oha,teraz sa tu zgrúpia samé ženy dokonalé,ktoré vo vzťahoch nikdy nerobia žiadne chyby a idú svoj drahocenný čas venovať poučovaním iných ,jupí vrele dííky za informácie :o)

niecotake

- treba byt este leniva,
- neupratovat,
- pri sexe sa tvarit nezucastnene,
- neznasat sex,
- ak ma chlap silnejsi apetit, tak sa milovat minimalne,
- rozmyslat pri sexe o nakupe, malovani a nad inymi somarinami, jednoducho nesustredit sa,
- hasterit sa,
- alebo opacny extrem, neprejavovat nic,
- tvarit sa unudene a zufalo
- zhadzovat chlapa, ci posmievat sa mu,
- zrat tony sladkosti a naberat extremne rozmery,
- alebo opacne, nedbat vobec na stravovanie, byt anorekticka a bulimicka,
- neustale hovorit chlapovi, aka som skareda a tucna

Nieco take ? :-D

EEEEE

a ospravedlnujem sa za chyby..som v takom rozpolozeni , ze som si neuvedomila par gram. chyb..aby niekto neutocil tam kam nema :)