laska

peto45

mam 17 a aj ona ma 17 rokou a zatial mame na vsetky veci spolocny nazor uplne uplne na kazdu drobnost som velmi rad ze som ju spoznal a nechcem ju stratit lebo si myslim ze uz nikoho tak uzasneho nespoznam

shakt

peto45 mozem sa opytat na vek?
Neboj sa nicoho,len bud sam sebou,nehraj sa hlavne na velkeho frajera,to nemusime :) Ak ta ma lubit tak preto aky si a takeho aky si,ak nie,tak za to nestoji..
Vela stastia :)

peto45

ona mi povedala ze ma ma velmi rada ale ze este si nieje uplne ista ze ci som ten pravi pojdeme spolu von tak tam sa asi uvidi

shakt

peto45 tak je to laska :) Zelam ti aby ti tvoje city opatovala...urcite to skus,nenechaj si ujst sancu, ktora prichadza mozno len raz za zivot. Ak to neskusis,nikdy sa to nedozvies.

peto45

shakt presne to sa mi stava ja nevidim nic ine iba ju aj ked som bol na zapase tak som nedokazal hrat lebo som nemyslel na nic ine iba na nu

nika111111

chcela by som diecata upozornit na jedneho uzasneho muza z Novej Dubnice... spoznala som ho v jan. pred rokom... dlho som bola sama tak ma lahko oklamal a nalakal... tvrdil ze je dlho sam a bl bla, casom som chcela spoznat jeho rodinu, povedal ze ma syna 2 r. a umiera na leukemiu.. aj fotky mi poslal, normalne plakaval... ja som z neho bola stale chora... stale tvrdil ze je s nim v nemocnici a Patko umiera... mojej dcere povedal ze ho aj dovedie, my sme zhanali kocik, v skolke som sa pytala ci ho mozem doviest, dcera sa tesila... este tvrdil ze je adoptovany... raz ze havaroval a je v nemocnici... raz poslal sms ze je v taliansku a zaraba pre syna na lieky.. mne to uz nedalo a zohnala som si cislo na jeho mamu.. ta bola v soku, ziaden syn, ani adoptovany nebol.. a zrovna bol na dovolenke s inou... nasla som aj dalsie 2 co klamal, vybral /ukradol mi/ z auta z dveri motorcek... teraz ma svadbu s jednou slecnou co je s nou 3 roky a doteraz ma volal na hotel a otravoval aby som mu poslal akty... povedala som jej vsetko neveri mi... Majko B. je svaty... a to pracuje ako bachar v Ilave... vedel ze mi umrel partner a dcere otec a toto nam spravil... chodi na azet ako macho030 a mixon, mali sme vsetky 3 aj zdravotne problemy koli nemu... davajte si nanho pozor!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

bizze

no..podla mna laska je uplne realivny pojem..ako moze niekto povedat co je laska?...
peto45:a preco ti preboha zalezi na tom aby si zistil ci je to laska?"chces ju" to je iste:))

fraisee

laska - to znamena ze s tym clovekom ratas aj do buducnosti a nevies si predstavit zivot bez neho, tolerujes ho, vidis aj jeho nedostatky ( co v zalubenosti casto prehliadame a vidime len to pozitivne) a napriek tomu ich dokazes akceptovat, neobmedzujes ho a chces pre neho len to najlepsie a neexituje pre teba ziadna ina zenska/muz. ale hlavne ide o to, aby si partneri na seba zvykli, len laska nestaci.

shakt

Ked nebudes s nou,budes citit taku hnusnu bolest pri srdiecku,tuzbu drzat ju v naruci,nebudes mysliet len na seba,ale na VAS,nech budes robit cokolvek,vzdy ju budes mat pred ocami,mysliet na nu,urobis aj nemozne aby si mohol byt s nou....